- Omsetning
- 129 965
- −73,3 %
- Resultat
- −8,7 mill
- 5 års regnskap
Om Turbinveien 2-4 AS
Turbinveien 2-4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Nils Morten Bøhler er styrets leder. I 2025 hadde Turbinveien 2-4 AS en omsetning på 129 965 kr, en nedgang på 73 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 8,73 mill kr. Egenkapitalen var 42,38 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Obos Eiendom AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 574 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 523 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 372 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Utvikling, drift og utleie av eiendom samt annen virksomhet i tilknytning til dette.
API og MCPGET /company/929810791
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929810791" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929810791",
"name": "TURBINVEIEN 2-4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929810791" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Turbinveien 2-4 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Turbinveien 2-4 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Turbinveien 2-4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −73,3 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129 965 kr | −9,90 mill kr | −8,73 mill kr | 74,24 mill kr | 42,38 mill kr | 31,87 mill kr |
| 2024 | 487 034 kr | −1,43 mill kr | −1,29 mill kr | 47,43 mill kr | 41,55 mill kr | 5,88 mill kr |
| 2023 | 18 574 kr | −2,02 mill kr | −1,62 mill kr | 47,06 mill kr | 42,84 mill kr | 4,22 mill kr |
| 2022 | 863 191 kr | −2,47 mill kr | −1,93 mill kr | 47,58 mill kr | 43,61 mill kr | 3,98 mill kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 12 mill kr (17 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 30 mill kr (41 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 6 300 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 1,3 mill kr
API og MCPGET /company/929810791/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929810791/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929810791",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 129965,
"operating_profit": -9904000,
"net_profit": -8727193,
"equity": 42379664,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 487034,
"operating_profit": -1434952,
"net_profit": -1293580,
"equity": 41548925,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929810791" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Turbinveien 2-4 AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Turbinveien 2-4 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Turbinveien 2-4 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre5
Styre
3Sist endret 25.06.2026Regnskapsfører
1Sist endret 22.02.2023Revisor
1Sist endret 12.08.2026API og MCPGET /company/929810791/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929810791/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929810791",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929810791" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Turbinveien 2-4 AS?
List alle roller i Turbinveien 2-4 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Turbinveien 2-4 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Obos Eiendom AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 14 658 495 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929810791/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929810791/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929810791",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "OBOS EIENDOM AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929810791" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Turbinveien 2-4 AS eier Obos Eiendom AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Turbinveien 2-4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Turbinveien 2-4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Obos Eiendom AS
28 selskaperAPI og MCPGET /company/929810791/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929810791/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929810791",
"chain": [
{ "org_no": "937052766", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "930869147", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "929810791", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "929810791" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Turbinveien 2-4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Turbinveien 2-4 AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Turbinveien 2-4 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Turbinveien 2-4 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 12.8.2026 | Revisor ↗ |
| 25.6.2026 | Styre ↗ |
| 3.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.8.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.12.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 17.12.2024 | Styre ↗ |
| 5.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.8.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 27.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929810791/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929810791/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929810791",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-12", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-06-25", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929810791" })Spør AI-assistenten
Når ble Turbinveien 2-4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Turbinveien 2-4 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Turbinveien 2-4 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+KPMG AS(Revisor)−ERNST & YOUNG AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+Astrid Eri Torpe(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 57,1 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 27,16 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,75 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -20,6 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929810791/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929810791/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929810791",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64528,
"revenue": { "value": 129965, "percentile": 0.3268 },
"operating_margin": { "value": -76.2051, "percentile": 0.0033 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929810791" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Turbinveien 2-4 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Turbinveien 2-4 AS på i bransjen?
Hvor ligger Turbinveien 2-4 AS blant de 64528 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1525 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Turbinveien 2-4 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Turbinveien 2-4 AS?
Det er registrert 76 523 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 574 i Oslo.
Er Turbinveien 2-4 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 15 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 372 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Turbinveien 2-4 AS i Enhetsregisteret?
Turbinveien 2-4 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i Turbinveien 2-4 AS?
Nils Morten Bøhler er registrert som styreleder i Turbinveien 2-4 AS, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Turbinveien 2-4 AS?
Turbinveien 2-4 AS eies i hovedsak av Obos Eiendom AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Turbinveien 2-4 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 129 965 kr, ned 73 % fra 2024. Egenkapitalen var 42,38 mill kr ved årsslutt.
Hva er aksjekapitalen i Turbinveien 2-4 AS?
Turbinveien 2-4 AS har en registrert aksjekapital på 14,66 mill kr, fordelt på 14 658 495 aksjer.
Hva er organisasjonsnummeret til Turbinveien 2-4 AS?
Turbinveien 2-4 AS har org.nr 929 810 791 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.