Sub 4 AS
Org.nr 924595183
Om Sub 4 AS
Sub 4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Arendal, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Drift av restauranter. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Julie Marie Haugen er daglig leder, og Klaus Inge Torp er styreleder. I 2025 hadde Sub 4 AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 17 853 kr. Egenkapitalen var −3,89 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sub Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 95 innen drift av restauranter i Arendal, og ett av 11 256 i Norge. Det ble etablert samme år som 612 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (77 %).
Aktivitet
Drift av Subway med alt som naturlig står i forbindelse med dette.
Formål
Yte serveringstjenester og salg av mat med alt som står i naturlig forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/924595183
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924595183" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924595183",
"name": "SUB 4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "56.110",
"nace_desc": "Drift av restauranter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ARENDAL", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924595183" })Spør AI-assistenten
Hva driver Sub 4 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Sub 4 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Sub 4 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −16 339 kr | −17 853 kr | 1 262 kr | −3,89 mill kr | 3,89 mill kr |
| 2024 | 177 050 kr | −377 471 kr | −609 667 kr | 4 022 kr | −3,88 mill kr | 3,88 mill kr |
| 2023 | 1,98 mill kr | −2,52 mill kr | −2,80 mill kr | 547 987 kr | −3,27 mill kr | 3,81 mill kr |
| 2022 | 1,45 mill kr | −667 980 kr | −572 728 kr | 2,62 mill kr | −466 201 kr | 3,09 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −585 kr | −457 kr | 56 674 kr | 23 674 kr | 33 000 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIRegnskapet for 2025 inneholder konsernbidrag.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 72 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/924595183/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924595183/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924595183",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -16339, "net_profit": -17853, "equity": -3893126, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 177050,
"operating_profit": -377471,
"net_profit": -609667,
"equity": -3875273,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924595183" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Sub 4 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Sub 4 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Sub 4 AS per år.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 13.02.2020Styre
1Sist endret 13.02.2020API og MCPGET /company/924595183/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924595183/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924595183",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924595183" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Sub 4 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Sub 4 AS?
List alle roller i Sub 4 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sub Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 300 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924595183/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924595183/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924595183",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "SUB HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924595183" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Sub 4 AS eier Sub Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Sub 4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Sub 4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Sub Holding AS
12 selskaperAPI og MCPGET /company/924595183/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924595183/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924595183",
"chain": [
{ "org_no": "995673568", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "923795014", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "924595183", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "924595183" })Spør AI-assistenten
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Sub 4 AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Sub 4 AS?
Hvem eier Sub 4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sub 4 AS | BEDR | Drift av restauranter | Grimstad | − |
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.3.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 18.3.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.2.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924595183/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924595183/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924595183",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924595183" })Spør AI-assistenten
Når leverte Sub 4 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Sub 4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Sub 4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -308488,6 % | 13,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 0,95 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924595183/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924595183/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924595183",
"nace_code": "56.110",
"industry_count": 8001,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.001 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924595183" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Sub 4 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Sub 4 AS blant de 8001 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Sub 4 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+10 til på samme adresse →Ofte spurt om Sub 4 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sub 4 AS?
Det er registrert 11 256 selskaper i Norge innen drift av restauranter, hvorav 95 i Arendal.
Er Sub 4 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 49 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 612 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Sub 4 AS i Enhetsregisteret?
Sub 4 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Sub 4 AS?
Daglig leder i Sub 4 AS er Julie Marie Haugen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Sub 4 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Sub Holding AS største eier i Sub 4 AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Sub 4 AS?
Sub 4 AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 17 853 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Sub 4 AS?
I 2025 hadde Sub 4 AS et driftsresultat på −16 339 kr.
Hva er aksjekapitalen i Sub 4 AS?
Sub 4 AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 300 aksjer.
Er Sub 4 AS registrert i MVA-registeret?
Sub 4 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2022) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Har Sub 4 AS revisor?
Sub 4 AS har fravalgt revisjon (registrert 13.02.2020). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.