Industriveien 13 Ski AS
- Omsetning
- 726 939
- +46,6 %
- Resultat
- −341 690
- −116 %
Om Industriveien 13 Ski AS
Industriveien 13 Ski AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Daniel Jensen er daglig leder, og Vegard Storaunet er styreleder. I 2025 hadde Industriveien 13 Ski AS en omsetning på 726 939 kr, en økning på 47 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 341 690 kr. Egenkapitalen var −1,85 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Industriveien Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 587 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 803 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av fast eiendom.
Formål
Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/921125712
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921125712" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921125712",
"name": "INDUSTRIVEIEN 13 SKI AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "921125712" })Spør AI-assistenten
Hva driver Industriveien 13 Ski AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Industriveien 13 Ski AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Industriveien 13 Ski AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +46,6 % fra 2024 · −66,5 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 726 939 kr | 285 477 kr | −341 690 kr | 15,87 mill kr | −1,85 mill kr | 17,72 mill kr |
| 2024 | 495 934 kr | 319 858 kr | 2,13 mill kr | 20,00 mill kr | −1,49 mill kr | 21,49 mill kr |
| 2023 | 107 121 kr | −3,11 mill kr | −2,83 mill kr | 17,38 mill kr | −3,62 mill kr | 21,00 mill kr |
| 2022 | 1,40 mill kr | 104 507 kr | −84 634 kr | 3,12 mill kr | −788 787 kr | 3,91 mill kr |
| 2021 | 2,17 mill kr | −167 313 kr | −226 849 kr | 3,64 mill kr | −704 152 kr | 4,34 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 600 000 kr (4 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 18 mill kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 1,3 mill kr
API og MCPGET /company/921125712/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921125712/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921125712",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 726939,
"operating_profit": 285477,
"net_profit": -341690,
"equity": -1853546,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 495934,
"operating_profit": 319858,
"net_profit": 2130706,
"equity": -1490200,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "921125712" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Industriveien 13 Ski AS per år.
Hvordan har omsetningen til Industriveien 13 Ski AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Industriveien 13 Ski AS i 2025?
Roller og styre7
Daglig leder
1Sist endret 08.05.2025Styre
4Sist endret 01.09.2025Regnskapsfører
1Sist endret 21.01.2020Revisor
1Sist endret 29.09.2022API og MCPGET /company/921125712/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921125712/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921125712",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "921125712" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Industriveien 13 Ski AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Industriveien 13 Ski AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Industriveien 13 Ski AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
- Syd-Øst Eiendom AShadde 75 %
- Kat Development AShadde 25 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Industriveien Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/921125712/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921125712/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921125712",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "INDUSTRIVEIEN HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "921125712" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Industriveien 13 Ski AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Industriveien 13 Ski AS eier Industriveien Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Industriveien 13 Ski AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
- 16,3 %Ømf Holding AS
- 15,9 %Obos Aksjeinvesteringer AS
- 13,9 %Constructio AS
- 8,6 %Folketrygdfondet
- 2,3 %Ljm AS
- 2,3 %Skandinaviska Enskilda Banken Ab· Sverige
- 1,4 %Vito Kongsvinger AS
- 1,4 %Arne Skogheim AS
- 1,3 %Verdipapirfondet Holberg Norge
- 1,3 %Janiko AS
Andre selskaper eid av Industriveien Holding AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/921125712/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921125712/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921125712",
"chain": [
{ "org_no": "923982582", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "921125712", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "921125712" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Industriveien 13 Ski AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Industriveien 13 Ski AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Industriveien 13 Ski AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer37
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 15.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.9.2025 | Signatur ↗ |
| 1.9.2025 | Styre ↗ |
| 24.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.5.2025 | Daglig leder ↗ |
| 15.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.8.2023 | Signatur ↗ |
| 17.8.2023 | Styre ↗ |
| 12.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.9.2022 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/921125712/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921125712/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921125712",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-09-01", "type": "Signatur", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "921125712" })Spør AI-assistenten
Når ble Industriveien 13 Ski AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Industriveien 13 Ski AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Industriveien 13 Ski AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -11,7 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 15,57 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/921125712/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/921125712/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "921125712",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 726939, "percentile": 0.5518 },
"operating_margin": { "value": 0.3927, "percentile": 0.4718 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "921125712" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Industriveien 13 Ski AS på i bransjen?
Hvor ligger Industriveien 13 Ski AS blant de 64570 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Industriveien 13 Ski AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+150 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Industriveien 13 Ski AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Industriveien 13 Ski AS?
Det er registrert 76 560 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 587 i Oslo.
Er Industriveien 13 Ski AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 34 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 803 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Industriveien 13 Ski AS et aktivt selskap?
Industriveien 13 Ski AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Industriveien 13 Ski AS?
Daglig leder i Industriveien 13 Ski AS er Daniel Jensen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Industriveien 13 Ski AS?
Industriveien 13 Ski AS eies i hovedsak av Industriveien Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Industriveien 13 Ski AS?
Industriveien 13 Ski AS hadde i 2025 en omsetning på 726 939 kr og et underskudd på 341 690 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Industriveien 13 Ski AS?
I 2025 hadde Industriveien 13 Ski AS et driftsresultat på 285 477 kr.
Hvor solid er balansen til Industriveien 13 Ski AS?
Egenkapitalen i Industriveien 13 Ski AS var −1,85 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −11,7 % av totalkapitalen.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.