- Omsetning
- 19,5 mill
- −6 %
- Resultat
- 771 687
- 7 års regnskap
- Ansatte
- 54
- +9 siden mars
Om Sult S4 AS
Sult S4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Drift av restauranter. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Philip Vincent Rojahn er daglig leder, og Tommy Gilen er styreleder. I 2025 hadde Sult S4 AS en omsetning på 19,46 mill kr, en nedgang på 6 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 771 687 kr. Egenkapitalen var 642 373 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sult Og Tørst AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 355 innen drift av restauranter i Oslo, og ett av 11 257 i Norge. Det ble etablert samme år som 610 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (77 %).
Aktivitet og formål
Catering, drift av restaurant, bar, nattklubb, selskapslokaler og serveringsvirksomhet generelt.
API og MCPGET /company/825499962
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/825499962" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "825499962",
"name": "SULT S4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "56.110",
"nace_desc": "Drift av restauranter",
"employees": 54,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "825499962" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Sult S4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Sult S4 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Sult S4 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −6 % fra 2024 · +8 467 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19,46 mill kr | 1,08 mill kr | 771 687 kr | 8,39 mill kr | 642 373 kr | 7,74 mill kr |
| 2024 | 20,69 mill kr | 265 149 kr | −16 347 kr | 13,45 mill kr | 277 414 kr | 13,18 mill kr |
| 2023 | 24,62 mill kr | −491 634 kr | −430 794 kr | 9,25 mill kr | 293 763 kr | 8,96 mill kr |
| 2022 | 13,31 mill kr | −247 972 kr | −276 696 kr | 7,65 mill kr | −96 558 kr | 7,75 mill kr |
| 2021 | 227 103 kr | −913 590 kr | −726 737 kr | 6,09 mill kr | 70 803 kr | 6,02 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 36 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 31 prosent av driftsinntektene.
Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 2,4 mill kr (29 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 360 000 kr (4 % av balansen)
API og MCPGET /company/825499962/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/825499962/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "825499962",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 19455938,
"operating_profit": 1084270,
"net_profit": 771687,
"equity": 642373,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 20689635,
"operating_profit": 265149,
"net_profit": -16347,
"equity": 277414,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "825499962" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Sult S4 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Sult S4 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Sult S4 AS i 2025?
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 05.09.2024Styre
2Sist endret 23.01.2026Regnskapsfører
1Sist endret 26.09.2023Revisor
1Sist endret 20.04.2026API og MCPGET /company/825499962/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/825499962/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "825499962",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "825499962" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Sult S4 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Sult S4 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Sult S4 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sult Og Tørst AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/825499962/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/825499962/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "825499962",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "SULT OG TØRST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "825499962" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Sult S4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Sult S4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Sult S4 AS eier Sult Og Tørst AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Sult Og Tørst AS
11 selskaperAPI og MCPGET /company/825499962/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/825499962/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "825499962",
"chain": [
{ "org_no": "998026369", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "825499962", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "825499962" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Sult S4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Sult S4 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sult S4 AS | BEDR | Drift av restauranter | Oslo | 54 |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.4.2026 | Revisor ↗ |
| 7.4.2026 | Manglende roller ↗ |
| 31.1.2026 | Revisor ↗ |
| 23.1.2026 | Styre ↗ |
| 5.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.9.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.9.2024 | Daglig leder ↗ |
| 5.2.2024 | Daglig leder ↗ |
| 13.10.2023 | Revisor ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/825499962/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/825499962/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "825499962",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-04-19", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "825499962" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Sult S4 AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Sult S4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Sult S4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:55→54
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:54→55
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:52→54
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:48→52
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 36,2 % av driftsinntektene — 12,5 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 5,6 % | 1,5 % |
| Resultatmargin | 4,0 % | 1,1 % |
| Egenkapitalandel | 7,7 % | 13,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,50 | 0,95 |
| Gjeldsgrad | 12,05 | 1,86 |
| Egenkapitalrentabilitet | 120,1 % | 20,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -6,0 % | +4,0 % |
| Omsetning per ansatt | 360 295,148 kr | 561 386 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 24,2 % | 31,3 % |
| Lønnskostnad | 31,0 % | 39,4 % |
| Annen driftskostnad | 36,2 % | 23,7 % |
| Avskrivninger | 3,0 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/825499962/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/825499962/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "825499962",
"nace_code": "56.110",
"industry_count": 7995,
"revenue": { "value": 19455938, "percentile": 0.9203 },
"operating_margin": { "value": 0.0557, "percentile": 0.6703 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "825499962" })Spør AI-assistenten
Er Sult S4 AS blant de største selskapene innen drift av restauranter?
Hvor solid er Sult S4 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Sult S4 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Sult S4 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sult S4 AS?
Det er registrert 11 257 selskaper i Norge innen drift av restauranter, hvorav 2 355 i Oslo.
Er Sult S4 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 48 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 610 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Sult S4 AS i Enhetsregisteret?
Sult S4 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Sult S4 AS?
Sult S4 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Sult S4 AS?
Daglig leder i Sult S4 AS er Philip Vincent Rojahn, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Sult S4 AS?
Sult S4 AS eies i hovedsak av Sult Og Tørst AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Sult S4 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 19,46 mill kr, ned 6 % fra 2024. Egenkapitalen var 642 373 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Sult S4 AS?
I 2025 hadde Sult S4 AS et driftsresultat på 1,08 mill kr, som tilsvarer en driftsmargin på 5,6 %.
Er Sult S4 AS registrert i MVA-registeret?
Sult S4 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2020) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.