Teisenveien 18 Utvikling AS
- Omsetning
- 891 449
- +2,6 %
- Resultat
- 568 366
- −3,1 %
Om Teisenveien 18 Utvikling AS
Teisenveien 18 Utvikling AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Steffen Tronstad er daglig leder, og Christian Brækken er styreleder. I 2025 hadde Teisenveien 18 Utvikling AS en omsetning på 891 449 kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 568 366 kr. Egenkapitalen var 3,36 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Oslo Handelseiendommer AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 574 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 523 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 372 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Investering i aksjer og verdipapirer.
Formål
Eie og drive fast eiendom samt investering i andre selskaper.
API og MCPGET /company/931024906
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931024906" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931024906",
"name": "TEISENVEIEN 18 UTVIKLING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "931024906" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Teisenveien 18 Utvikling AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Teisenveien 18 Utvikling AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Teisenveien 18 Utvikling AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +2,6 % fra 2024 · +6,7 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 891 449 kr | 676 290 kr | 568 366 kr | 4,50 mill kr | 3,36 mill kr | 1,14 mill kr |
| 2024 | 869 123 kr | 705 168 kr | 586 283 kr | 4,33 mill kr | 3,38 mill kr | 956 827 kr |
| 2023 | 835 164 kr | 747 176 kr | 609 115 kr | 4,37 mill kr | 3,39 mill kr | 986 711 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 1,3 mill kr (30 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 740 000 kr (17 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 59 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 6 800 kr
- Avgitt konsernbidrag
- 580 000 kr
API og MCPGET /company/931024906/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931024906/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931024906",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 891449,
"operating_profit": 676290,
"net_profit": 568366,
"equity": 3364047,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 869123,
"operating_profit": 705168,
"net_profit": 586283,
"equity": 3375915,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "931024906" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Teisenveien 18 Utvikling AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Teisenveien 18 Utvikling AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Teisenveien 18 Utvikling AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 14.03.2023Styre
2Sist endret 03.12.2024Regnskapsfører
1Sist endret 12.04.2023Revisor
1Sist endret 06.10.2026API og MCPGET /company/931024906/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931024906/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931024906",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "931024906" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Teisenveien 18 Utvikling AS?
Hvem er regnskapsfører for Teisenveien 18 Utvikling AS?
List alle roller i Teisenveien 18 Utvikling AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Oslo Handelseiendommer AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/931024906/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931024906/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931024906",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "OSLO HANDELSEIENDOMMER AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "931024906" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Teisenveien 18 Utvikling AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Teisenveien 18 Utvikling AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Teisenveien 18 Utvikling AS eier Oslo Handelseiendommer AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Oslo Handelseiendommer AS
20 selskaperAPI og MCPGET /company/931024906/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931024906/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931024906",
"chain": [
{ "org_no": "921956460", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "990589666", "owner_pct": 80, … },
{ "org_no": "931024906", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "931024906" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Teisenveien 18 Utvikling AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Teisenveien 18 Utvikling AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Teisenveien 18 Utvikling AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Teisenveien 18 Utvikling AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.10.2026 | Revisor ↗ |
| 9.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2026 | Revisor ↗ |
| 23.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.12.2024 | Signatur ↗ |
| 3.12.2024 | Styre ↗ |
| 8.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.3.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 14.3.2023 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/931024906/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931024906/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931024906",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-06", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-07-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "931024906" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Teisenveien 18 Utvikling AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Teisenveien 18 Utvikling AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Teisenveien 18 Utvikling AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre+HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−RSM NORGE AS(Revisor)
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 74,7 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,14 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,34 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 16,9 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/931024906/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931024906/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931024906",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64528,
"revenue": { "value": 891449, "percentile": 0.588 },
"operating_margin": { "value": 0.7586, "percentile": 0.8799 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "931024906" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Teisenveien 18 Utvikling AS på i bransjen?
Hvor ligger Teisenveien 18 Utvikling AS blant de 64528 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Teisenveien 18 Utvikling AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+13 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Teisenveien 18 Utvikling AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Teisenveien 18 Utvikling AS?
Det er registrert 76 523 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 574 i Oslo.
Er Teisenveien 18 Utvikling AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 12 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 372 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Teisenveien 18 Utvikling AS i Enhetsregisteret?
Teisenveien 18 Utvikling AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Teisenveien 18 Utvikling AS?
Daglig leder i Teisenveien 18 Utvikling AS er Steffen Tronstad, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Teisenveien 18 Utvikling AS?
Christian Brækken er registrert som styreleder i Teisenveien 18 Utvikling AS, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Teisenveien 18 Utvikling AS?
Største aksjonær i Teisenveien 18 Utvikling AS er Oslo Handelseiendommer AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Teisenveien 18 Utvikling AS?
I 2025 omsatte Teisenveien 18 Utvikling AS for 891 449 kr, opp 3 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 568 366 kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Teisenveien 18 Utvikling AS?
Organisasjonsnummeret til Teisenveien 18 Utvikling AS er 931 024 906. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 14.03.2023.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.