Malerhaugveien Næring AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −266 770
- 4 års regnskap
Om Malerhaugveien Næring AS
Malerhaugveien Næring AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Erdzan Sadiki er daglig leder, og Mona Abdulkadir Mahamed er styreleder. I 2025 hadde Malerhaugveien Næring AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 266 770 kr. Egenkapitalen var 24 430 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Oslo Handelseiendommer AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 573 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 371 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Erverve, utvikle og drive utleie av næringsseksjon i Malerhaugveien 25, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/930151750
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930151750" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930151750",
"name": "MALERHAUGVEIEN NÆRING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930151750" })Spør AI-assistenten
Er Malerhaugveien Næring AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Malerhaugveien Næring AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Malerhaugveien Næring AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2022–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −154 690 kr | −266 770 kr | 5,03 mill kr | 24 430 kr | 5,01 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −170 297 kr | −533 445 kr | 5,02 mill kr | −509 015 kr | 5,53 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −52 488 kr | −75 743 kr | 5,11 mill kr | 24 430 kr | 5,09 mill kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 5 mill kr (99 % av balansen)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 340 000 kr
API og MCPGET /company/930151750/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930151750/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930151750",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -154690, "net_profit": -266770, "equity": 24430, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -170297, "net_profit": -533445, "equity": -509015, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930151750" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Malerhaugveien Næring AS utviklet seg fra 2022 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Malerhaugveien Næring AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Malerhaugveien Næring AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 11.04.2026Styre
3Sist endret 11.04.2026API og MCPGET /company/930151750/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930151750/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930151750",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930151750" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Malerhaugveien Næring AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Malerhaugveien Næring AS?
List alle roller i Malerhaugveien Næring AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Attivo Bolig Malerhaugen AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Oslo Handelseiendommer AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 3 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930151750/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930151750/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930151750",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "OSLO HANDELSEIENDOMMER AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930151750" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Malerhaugveien Næring AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Malerhaugveien Næring AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Malerhaugveien Næring AS eier Oslo Handelseiendommer AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Oslo Handelseiendommer AS
20 selskaperAPI og MCPGET /company/930151750/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930151750/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930151750",
"chain": [
{ "org_no": "921956460", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "990589666", "owner_pct": 80, … },
{ "org_no": "930151750", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "930151750" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Malerhaugveien Næring AS?
Hvem eier Malerhaugveien Næring AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Malerhaugveien Næring AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Malerhaugveien Næring AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer27
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 22.6.2026 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 22.6.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 22.6.2026 | Revisor ↗ |
| 10.4.2026 | Styre ↗ |
| 10.4.2026 | Daglig leder ↗ |
| 18.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.7.2024 | Signatur ↗ |
| 1.6.2024 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930151750/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930151750/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930151750",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-22", "type": "Revisjon av årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-22", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930151750" })Spør AI-assistenten
Når leverte Malerhaugveien Næring AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Malerhaugveien Næring AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Malerhaugveien Næring AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−RSM NORGE AS(Revisor)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Sørengkaia 114→Grønland 26APostnummer:0194→0188
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Nei→Ja
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 0,5 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 204,88 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -1092,0 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930151750/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930151750/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930151750",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0017 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930151750" })Spør AI-assistenten
Er Malerhaugveien Næring AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Malerhaugveien Næring AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Malerhaugveien Næring AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Malerhaugveien Næring AS
Hvor stor er bransjen Malerhaugveien Næring AS tilhører?
Malerhaugveien Næring AS er ett av 12 573 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 på landsbasis.
Hvor lenge har Malerhaugveien Næring AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Malerhaugveien Næring AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 13 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Malerhaugveien Næring AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Malerhaugveien Næring AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Malerhaugveien Næring AS?
Organisasjonsformen til Malerhaugveien Næring AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Malerhaugveien Næring AS?
Erdzan Sadiki er registrert som daglig leder i Malerhaugveien Næring AS.
Hvem er største aksjonær i Malerhaugveien Næring AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Oslo Handelseiendommer AS største eier i Malerhaugveien Næring AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Malerhaugveien Næring AS for i 2025?
Malerhaugveien Næring AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 266 770 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor stor aksjekapital har Malerhaugveien Næring AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Malerhaugveien Næring AS er 30 000 kr (3 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvorfor har ikke Malerhaugveien Næring AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Malerhaugveien Næring AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.