Neptune Properties AS
Org.nr 929208889
Om Neptune Properties AS
Neptune Properties AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Martin Herlofsen Arnholdt er styrets leder. I 2025 hadde Neptune Properties AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 25,72K kr. Egenkapitalen var 30,00K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Gjelsten Bolig AS med 100 % av aksjene.
Aktivitet og formål
Å utvikle, eie og drifte fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −27,98K kr | −25,72K kr | 135,45K kr | 30,00K kr | 105,45K kr |
| 2024 | 0 kr | −41,68K kr | −32,51K kr | 80,14K kr | −19,86K kr | 100,00K kr |
| 2023 | 0 kr | −15,20K kr | −11,86K kr | 12,65K kr | 12,65K kr | 0 kr |
| 2022 | 0 kr | −1 475 kr | 75 kr | 24,50K kr | 24,50K kr | 0 kr |
| 2021 | – | – | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 16.07.2024Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Gjelsten Bolig AS100 %
- Neptune Properties AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Gjelsten Bolig AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 100 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Gjelsten Bolig AS
56 selskaperKunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 12.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.7.2024 | Styre ↗ |
| 4.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.4.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.3.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 14.3.2024 | Foretaksnavn ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.6.2023 | Styre ↗ |
| 12.5.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+174 til på samme adresse →Godt å vite om Neptune Properties AS
Er Neptune Properties AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Neptune Properties AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Neptune Properties AS?
Neptune Properties AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Å utvikle, eie og drifte fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Hva slags selskap er Neptune Properties AS?
Organisasjonsformen til Neptune Properties AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem eier Neptune Properties AS?
Neptune Properties AS eies i hovedsak av Gjelsten Bolig AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Neptune Properties AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 30,00K kr ved årsslutt.
Hvor stor aksjekapital har Neptune Properties AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Neptune Properties AS er 30,00K kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.