Ullevålsveien 114 Holding AS
- Omsetning
- –
- 2024
- Resultat
- 61,8 mill
- +2 736,8 %
Om Ullevålsveien 114 Holding AS
Ullevålsveien 114 Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Leif Botolf Hesle er styrets leder. Selskapet endte året med et overskudd på 61,83 mill kr. Egenkapitalen var 124 430 kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Siggerudveien 615 Og 617 AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 573 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 603 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Oppføring, drift og utleie av fast eiendom, investeringer i selskaper med samme formål.
Formål
Oppføring, drift og utleie av fast eiendom, investeringer og alt som står i forbindelse med dette, herunder å eie aksjer og andeler i andre virksomheter med samme formål.
API og MCPGET /company/924923229
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924923229" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924923229",
"name": "ULLEVÅLSVEIEN 114 HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924923229" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Ullevålsveien 114 Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Ullevålsveien 114 Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Ullevålsveien 114 Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2020–2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | – | −272 730 kr | 61,83 mill kr | 86,68 mill kr | 124 430 kr | 86,55 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −1,55 mill kr | 2,18 mill kr | 168,76 mill kr | 124 430 kr | 168,63 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −279 921 kr | −1,41 mill kr | 125,16 mill kr | −2,04 mill kr | 127,20 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −647 406 kr | −659 320 kr | 121,54 mill kr | −634 890 kr | 122,18 mill kr |
| 2020 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 24 430 kr | 5 570 kr |
Balanse
2024Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2023 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2023)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 170 mill kr (99 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 3,2 mill kr (2 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 9,8 mill kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 200 000 kr
- Avgitt konsernbidrag
- 110 000 kr
API og MCPGET /company/924923229/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924923229/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924923229",
"years": [
{
"year": 2024,
"revenue": null,
"operating_profit": -272730,
"net_profit": 61832410,
"equity": 124430,
…
},
{ "year": 2023, "revenue": 0, "operating_profit": -1549350, "net_profit": 2179665, "equity": 124430, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924923229" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Ullevålsveien 114 Holding AS i 2024?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ullevålsveien 114 Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ullevålsveien 114 Holding AS per år.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 19.06.2026Revisor
1Sist endret 06.07.2026API og MCPGET /company/924923229/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924923229/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924923229",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924923229" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Ullevålsveien 114 Holding AS?
List alle roller i Ullevålsveien 114 Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Ullevålsveien 114 Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Fortuna Estate AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Siggerudveien 615 Og 617 AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924923229/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924923229/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924923229",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "SIGGERUDVEIEN 615 OG 617 AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924923229" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Ullevålsveien 114 Holding AS eier Siggerudveien 615 Og 617 AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Ullevålsveien 114 Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ullevålsveien 114 Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Siggerudveien 615 Og 617 AS
4 selskaperDatterselskaper av Ullevålsveien 114 Holding AS
5 selskaperAPI og MCPGET /company/924923229/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924923229/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924923229",
"chain": [
{ "org_no": "925740292", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "924923229", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 5,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "924923229" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Ullevålsveien 114 Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Ullevålsveien 114 Holding AS?
Hvem eier Ullevålsveien 114 Holding AS helt til toppen av eierkjeden?
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 3.10.2026 | Omgjøring av fusjon ↗ |
| 10.8.2026 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 6.7.2026 | Revisor ↗ |
| 19.6.2026 | Styre ↗ |
| 9.6.2026 | Manglende roller ↗ |
| 5.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.5.2026 | Revisor ↗ |
| 19.3.2026 | Varsel om tvangsoppløsning ↗ |
| 27.1.2025 | Styre ↗ |
| 9.12.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924923229/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924923229/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924923229",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-03", "type": "Omgjøring av fusjon", … },
{ "dato": "2026-08-10", "type": "Fusjonsbeslutning", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924923229" })Spør AI-assistenten
Hvilke fusjoner har Ullevålsveien 114 Holding AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Ullevålsveien 114 Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Ullevålsveien 114 Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+REVISORKONSULT AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+Leif Botolf Hesle(Styrets leder)−Martin Aune Hesle(Styrets leder)
- Endring i roller og styre−IHS REVISJON AS(Revisor)
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 0,1 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,00 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 695,58 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 49692,5 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924923229/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924923229/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924923229",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": null,
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924923229" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Ullevålsveien 114 Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Hvor solid er Ullevålsveien 114 Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Ullevålsveien 114 Holding AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
ULLEVÅLSVEIEN 114 HOLDING AS eier aksjer i 5 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Ullevålsveien 114 Næring 2 AS | Oslo | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Ullevålsveien 114 AS | Oslo | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Ullevålsveien 114 Parkering AS | Oslo | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Ullevålsveien 114 Næring 3 AS | Oslo | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Ullevålsveien 114 Næring 1 AS | Oslo | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+174 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Ullevålsveien 114 Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ullevålsveien 114 Holding AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 573 i Oslo.
Er Ullevålsveien 114 Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 26 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 603 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Ullevålsveien 114 Holding AS et aktivt selskap?
Ullevålsveien 114 Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Ullevålsveien 114 Holding AS med?
Ullevålsveien 114 Holding AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Oppføring, drift og utleie av fast eiendom, investeringer i selskaper med samme formål.
Hvem eier Ullevålsveien 114 Holding AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Siggerudveien 615 Og 617 AS største eier i Ullevålsveien 114 Holding AS med 100 % av aksjene.
Hvilke datterselskaper har Ullevålsveien 114 Holding AS?
Ullevålsveien 114 Holding AS har 5 registrerte datterselskaper, blant andre Ullevålsveien 114 Næring 2 AS, Ullevålsveien 114 AS og Ullevålsveien 114 Parkering AS. Hele eierstrukturen vises i Eierstruktur-seksjonen på denne siden.
Hvor solid er balansen til Ullevålsveien 114 Holding AS?
Egenkapitalen i Ullevålsveien 114 Holding AS var 124 430 kr i 2024-regnskapet, med en egenkapitalandel på 0,1 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Ullevålsveien 114 Holding AS?
Ullevålsveien 114 Holding AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Hva er organisasjonsnummeret til Ullevålsveien 114 Holding AS?
Ullevålsveien 114 Holding AS har organisasjonsnummer 924 923 229. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.