Bare Me To AS
Org.nr 998781043
Om Bare Me To AS
Bare Me To AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Strand, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Drift av restauranter. Virksomheten ble stiftet i 2012 og har vært i drift i 14 år. Astrid Viktoria Nerhus Melby er daglig leder, og Venke Veland er styreleder. Selskapet er ett av 30 innen drift av restauranter i Strand, og ett av 11 257 i Norge. Det er eldre enn 76 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (77 %).
Aktivitet
Drift av pizzabaker.
Formål
Produksjon-, handel- & serveringsvirksomhet med hovedvekt på pizzaprodukter samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i selskaper med lignende virksomhet.
AI-sammendrag
Rask omsetningsvekst på 8% til 13M kr og topp 25%-plassering i bransjen står i kontrast til svak lønnsomhet, med negativt resultat og en egenkapitalandel på kun 4% som gir liten buffer mot videre tap. Konsentrert eierskap gjennom BARE ASTRID VEL AS med 50% eierandel gir tydelig kontroll, men den tynne balansen gjør pizzakjeden sårbar for svingninger i råvarekostnader eller etterspørsel.
API og MCPGET /company/998781043
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998781043" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998781043",
"name": "BARE ME TO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "56.110",
"nace_desc": "Drift av restauranter",
"employees": 45,
"address": { "municipality": "STRAND", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "998781043" })Spør AI-assistenten
Er Bare Me To AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Bare Me To AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Bare Me To AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,44 mill kr | −75 151 kr | −113 989 kr | 2,19 mill kr | 88 771 kr | 2,10 mill kr |
| 2024 | 12,46 mill kr | −515 020 kr | −511 826 kr | 1,81 mill kr | 202 759 kr | 1,61 mill kr |
| 2023 | 13,06 mill kr | 834 989 kr | 735 314 kr | 1,91 mill kr | 714 585 kr | 1,20 mill kr |
| 2022 | 12,78 mill kr | −164 596 kr | −175 076 kr | 1,48 mill kr | −20 729 kr | 1,50 mill kr |
| 2021 | 11,58 mill kr | −182 091 kr | −188 263 kr | 1,55 mill kr | 154 347 kr | 1,39 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 46 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 31 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/998781043/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998781043/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998781043",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 13439697,
"operating_profit": -75151,
"net_profit": -113989,
"equity": 88771,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 12455178,
"operating_profit": -515020,
"net_profit": -511826,
"equity": 202759,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "998781043" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Bare Me To AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Bare Me To AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Bare Me To AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 03.09.2012Styre
3Sist endret 03.09.2012Regnskapsfører
1Sist endret 03.09.2012Revisor
1Sist endret 21.11.2025API og MCPGET /company/998781043/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998781043/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998781043",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "998781043" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Bare Me To AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Bare Me To AS?
List alle roller i Bare Me To AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
2 nye · 2 ute
- Astrid Viktoria Nerhus Melbyhadde 50 %
- Venke Velandhadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bare Astrid Vel AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50.0 % | 500 |
| Bare Venke Vel AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50.0 % | 500 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/998781043/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998781043/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998781043",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "BARE ASTRID VEL AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "BARE VENKE VEL AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … }
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "998781043" })Spør AI-assistenten
Er Bare Me To AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Bare Me To AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Bare Me To AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter og kunngjøringer
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Pizzabakeren Jørpeland | BEDR | Drift av restauranter | Strand | 21 |
| Pizzabakeren Tau | BEDR | Drift av restauranter | Strand | 24 |
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.11.2025 | Revisor ↗ |
| 3.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.5.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/998781043/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998781043/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998781043",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-11-21", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "998781043" })Spør AI-assistenten
Når leverte Bare Me To AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Bare Me To AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Bare Me To AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:43→45
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:45→43
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:44→45
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:67→44
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 45,7 % av driftsinntektene — 6,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -0,6 % | 1,5 % |
| Resultatmargin | -0,8 % | 1,1 % |
| Egenkapitalandel | 4,1 % | 13,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,87 | 0,95 |
| Gjeldsgrad | 23,62 | 1,86 |
| Egenkapitalrentabilitet | -128,4 % | 21,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +7,9 % | +4,1 % |
| Omsetning per ansatt | 298 659,933 kr | 561 248,452 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 30,4 % | 31,3 % |
| Lønnskostnad | 45,7 % | 39,4 % |
| Annen driftskostnad | 23,5 % | 23,7 % |
| Avskrivninger | 1,0 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/998781043/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/998781043/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "998781043",
"nace_code": "56.110",
"industry_count": 8002,
"revenue": { "value": 13439697, "percentile": 0.8609 },
"operating_margin": { "value": -0.0056, "percentile": 0.4052 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "998781043" })Spør AI-assistenten
Er Bare Me To AS blant de største selskapene innen drift av restauranter?
Hvor solid er Bare Me To AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Bare Me To AS på i bransjen?
Investeringer
BARE ME TO AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Byggopp, Opplæringskontor For Bygg- Og Anleggsteknikk Rogaland AS | Stavanger | 0.2 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1 til på samme adresse →Spørsmål og svar om Bare Me To AS
Hvor stor er bransjen Bare Me To AS tilhører?
Bare Me To AS er ett av 30 selskaper innen drift av restauranter i Strand, og ett av 11 257 på landsbasis.
Hvor lenge har Bare Me To AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Bare Me To AS ble etablert i 2012 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 76 % av selskapene.
Hvilken status har Bare Me To AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Bare Me To AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Bare Me To AS?
Organisasjonsformen til Bare Me To AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Bare Me To AS?
Astrid Viktoria Nerhus Melby er registrert som daglig leder i Bare Me To AS.
Hvilke eiere står bak Bare Me To AS?
Bare Me To AS eies i hovedsak av Bare Astrid Vel AS (50 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Bare Me To AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 13,44 mill kr, opp 8 % fra 2024. Egenkapitalen var 88 771 kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Bare Me To AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Bare Me To AS en egenkapital på 88 771 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 4,1 %.
Er Bare Me To AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2012. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.