Ullensaker Renholdsteknikk AS
- Omsetning
- 17,6 mill
- +1,2 %
- Resultat
- 697 709
- +41,7 %
- Ansatte
- 34
- −1 siden mars
Om Ullensaker Renholdsteknikk AS
Ullensaker Renholdsteknikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ullensaker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Rengjøring av bygninger. Virksomheten ble stiftet i 2010 og har vært i drift i 16 år. Agim Thaqi er daglig leder, og Agim Thaqi er styreleder. I 2025 hadde Ullensaker Renholdsteknikk AS en omsetning på 17,57 mill kr, en økning på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 697 709 kr. Egenkapitalen var 1,65 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Agim Thaqi med 70 % av aksjene. Selskapet er ett av 87 innen rengjøring av bygninger i Ullensaker, og ett av 6 480 i Norge. Det er eldre enn 87 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Renhold, byggrengjøring, kontorrenhold, butikkrenhold, brakkevask, skuring og boning, etc
Formål
Rengjøring samt annet som står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/995939258
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/995939258" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "995939258",
"name": "ULLENSAKER RENHOLDSTEKNIKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "81.210",
"nace_desc": "Rengjøring av bygninger",
"employees": 34,
"address": { "municipality": "ULLENSAKER", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "995939258" })Spør AI-assistenten
Er Ullensaker Renholdsteknikk AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Ullensaker Renholdsteknikk AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Ullensaker Renholdsteknikk AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1,2 % fra 2024 · +18,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,57 mill kr | 885 899 kr | 697 709 kr | 6,26 mill kr | 1,65 mill kr | 4,61 mill kr |
| 2024 | 17,37 mill kr | 643 995 kr | 492 544 kr | 6,89 mill kr | 1,96 mill kr | 4,93 mill kr |
| 2023 | 16,91 mill kr | 1,28 mill kr | 962 931 kr | 7,78 mill kr | 2,46 mill kr | 5,31 mill kr |
| 2022 | 14,22 mill kr | 193 725 kr | 156 681 kr | 1,07 mill kr | 599 548 kr | 3,57 mill kr |
| 2021 | 14,81 mill kr | 546 958 kr | 426 268 kr | 599 705 kr | 742 867 kr | 4,96 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 78 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 45 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 42 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/995939258/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/995939258/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "995939258",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 17571279,
"operating_profit": 885899,
"net_profit": 697709,
"equity": 1652732,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 17368837,
"operating_profit": 643995,
"net_profit": 492544,
"equity": 1955023,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "995939258" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Ullensaker Renholdsteknikk AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ullensaker Renholdsteknikk AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ullensaker Renholdsteknikk AS per år.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 10.09.2020Styre
1Sist endret 11.04.2016Regnskapsfører
1Sist endret 06.08.2018Revisor
1Sist endret 09.11.2013API og MCPGET /company/995939258/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/995939258/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "995939258",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "995939258" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Ullensaker Renholdsteknikk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Ullensaker Renholdsteknikk AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Ullensaker Renholdsteknikk AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 endret eierandel
- Agim Thaqi70 %
- Shkelzen Thaqi100 % → 30 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Agim Thaqi | Person | Ordinære aksjer | 70,0 % | 700 |
| Shkelzen Thaqi | Person | Ordinære aksjer | 30,0 % | 300 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/995939258/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/995939258/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "995939258",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "995939258" })Spør AI-assistenten
Er Ullensaker Renholdsteknikk AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Ullensaker Renholdsteknikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ullensaker Renholdsteknikk AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ullensaker Renholdsteknikk AS | BEDR | Rengjøring av bygninger | Ullensaker | 34 |
Kunngjøringer22
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 6.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.9.2020 | Daglig leder ↗ |
| 13.8.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/995939258/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/995939258/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "995939258",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "995939258" })Spør AI-assistenten
Når leverte Ullensaker Renholdsteknikk AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Ullensaker Renholdsteknikk AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Ullensaker Renholdsteknikk AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:32→34
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:33→32
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:38→33
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 78,3 % av driftsinntektene — 6,6 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 5,0 % | 3,5 % |
| Resultatmargin | 4,0 % | 2,6 % |
| Egenkapitalandel | 26,4 % | 24,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,40 | 1,16 |
| Gjeldsgrad | 2,79 | 1,62 |
| Egenkapitalrentabilitet | 42,2 % | 24,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +1,2 % | +4,6 % |
| Omsetning per ansatt | 516 802,324 kr | 393 922,659 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 6,6 % | 5,0 % |
| Lønnskostnad | 78,3 % | 71,7 % |
| Annen driftskostnad | 8,6 % | 14,4 % |
| Avskrivninger | 1,5 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/995939258/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/995939258/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "995939258",
"nace_code": "81.210",
"industry_count": 1481,
"revenue": { "value": 17571279, "percentile": 0.9342 },
"operating_margin": { "value": 0.0504, "percentile": 0.558 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "995939258" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Ullensaker Renholdsteknikk AS blant de 1481 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Ullensaker Renholdsteknikk AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Ullensaker Renholdsteknikk AS blant de største selskapene innen rengjøring av bygninger?
Lignende selskaper
AIOgså i Ullensaker
1 000+ til i Ullensaker →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Ullensaker Renholdsteknikk AS
Hvor stor er bransjen Ullensaker Renholdsteknikk AS tilhører?
Ullensaker Renholdsteknikk AS er ett av 87 selskaper innen rengjøring av bygninger i Ullensaker, og ett av 6 480 på landsbasis.
Hvor lenge har Ullensaker Renholdsteknikk AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Ullensaker Renholdsteknikk AS ble etablert i 2010 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 87 % av selskapene.
Hva er statusen til Ullensaker Renholdsteknikk AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Ullensaker Renholdsteknikk AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Ullensaker Renholdsteknikk AS?
Organisasjonsformen til Ullensaker Renholdsteknikk AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Ullensaker Renholdsteknikk AS?
Agim Thaqi er registrert som daglig leder i Ullensaker Renholdsteknikk AS.
Hvilke eiere står bak Ullensaker Renholdsteknikk AS?
Ullensaker Renholdsteknikk AS eies i hovedsak av Agim Thaqi (70 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Ullensaker Renholdsteknikk AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 17,57 mill kr, opp 1 % fra 2024. Egenkapitalen var 1,65 mill kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Ullensaker Renholdsteknikk AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Ullensaker Renholdsteknikk AS en egenkapital på 1,65 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 26,4 %.
Hvor holder Ullensaker Renholdsteknikk AS til?
Ullensaker Renholdsteknikk AS holder til i Solvangvegen 10, 2040, KLØFTA, i Ullensaker kommune i Akershus.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.