Caspersensvei 81 AS
- Omsetning
- 2,5 mill
- +21,3 %
- Resultat
- 78 045
- −85,4 %
Om Caspersensvei 81 AS
Caspersensvei 81 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Arendal, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2009 og har vært i drift i 17 år. Petter Aaland er daglig leder, og Reidar Christensen er styreleder. I 2025 hadde Caspersensvei 81 AS en omsetning på 2,53 mill kr, en økning på 21 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 78 045 kr. Egenkapitalen var 8,51 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bare Pluss AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 582 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Arendal, og ett av 76 571 i Norge. Det er eldre enn 59 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Utvikle, forvalte og eie næringseiendom Gnr. 14, Bnr. 212 og 213 Caspersensvei 81, Risør samt tilnyttede investeringsengasjement.
API og MCPGET /company/994096370
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994096370" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994096370",
"name": "CASPERSENSVEI 81 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ARENDAL", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "994096370" })Spør AI-assistenten
Er Caspersensvei 81 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Caspersensvei 81 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Caspersensvei 81 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +21,3 % fra 2024 · +105 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,53 mill kr | 889 045 kr | 78 045 kr | 37,29 mill kr | 8,51 mill kr | 28,78 mill kr |
| 2024 | 2,09 mill kr | 1,13 mill kr | 533 156 kr | 29,28 mill kr | 7,99 mill kr | 21,29 mill kr |
| 2023 | 1,72 mill kr | 737 934 kr | 137 773 kr | 21,43 mill kr | 7,25 mill kr | 14,18 mill kr |
| 2022 | 1,43 mill kr | −124 365 kr | −138 131 kr | 22,74 mill kr | 7,09 mill kr | 15,65 mill kr |
| 2021 | 1,24 mill kr | −1,30 mill kr | −1,41 mill kr | 21,00 mill kr | 5,98 mill kr | 15,02 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 55 prosent av driftsinntektene. Regnskapet inneholder konsernbidrag.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/994096370/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994096370/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994096370",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2531992,
"operating_profit": 889045,
"net_profit": 78045,
"equity": 8506695,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2088015,
"operating_profit": 1134660,
"net_profit": 533156,
"equity": 7986707,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "994096370" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Caspersensvei 81 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Caspersensvei 81 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Caspersensvei 81 AS i 2025?
Roller og styre7
Daglig leder
1Sist endret 22.05.2021Styre
4Sist endret 29.04.2021Regnskapsfører
1Sist endret 22.05.2021Revisor
1Sist endret 22.05.2021API og MCPGET /company/994096370/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994096370/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994096370",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "994096370" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Caspersensvei 81 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Caspersensvei 81 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Caspersensvei 81 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 5 ute
- Bare Pluss AS100 %
- Construction Management AShadde 30 %
- Erik Johan Grorudhadde 30 %
- Michele Rønnestadhadde 20 %
- Hellerud Hovedgård AShadde 10 %
- Østenåsen AShadde 10 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bare Pluss AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/994096370/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994096370/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994096370",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "BARE PLUSS AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "994096370" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Caspersensvei 81 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Caspersensvei 81 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Caspersensvei 81 AS eier Bare Pluss AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Bare Pluss AS
4 selskaperAPI og MCPGET /company/994096370/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994096370/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994096370",
"chain": [
{ "org_no": "928289281", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "994096370", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "994096370" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Caspersensvei 81 AS?
Hvem eier Caspersensvei 81 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Caspersensvei 81 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Arendal | − |
Kunngjøringer42
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 19.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.10.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.7.2022 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 21.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.11.2021 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 2.10.2021 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 22.5.2021 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/994096370/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994096370/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994096370",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "994096370" })Spør AI-assistenten
Når leverte Caspersensvei 81 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Caspersensvei 81 AS sist endret?
Har Caspersensvei 81 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ECIT FORRETNINGSPARTNER AS(Regnskapsfører)−SPAREBANK 1 SØR-NORGE FORRETNINGSPARTNER AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 54,6 % av driftsinntektene — 35,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 35,1 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 3,1 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 22,8 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,17 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 3,38 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,9 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +21,3 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 0,1 % | 8,0 % |
| Annen driftskostnad | 54,6 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 10,2 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/994096370/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/994096370/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "994096370",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64582,
"revenue": { "value": 2531992, "percentile": 0.7764 },
"operating_margin": { "value": 0.3511, "percentile": 0.4351 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "994096370" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Caspersensvei 81 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Caspersensvei 81 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Caspersensvei 81 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
CASPERSENSVEI 81 AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Risør Utvikling AS | Porsgrunn | 50,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+25 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Caspersensvei 81 AS
Hvor stor er bransjen Caspersensvei 81 AS tilhører?
Caspersensvei 81 AS er ett av 582 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Arendal, og ett av 76 571 på landsbasis.
Hvor lenge har Caspersensvei 81 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Caspersensvei 81 AS ble etablert i 2009 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 59 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Caspersensvei 81 AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for utleie av egen eller leid fast eiendom er en driftsmargin på 42,3 %. Caspersensvei 81 AS lå på 35,1 % i siste tilgjengelige regnskap.
Hva er statusen til Caspersensvei 81 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Caspersensvei 81 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Caspersensvei 81 AS?
Caspersensvei 81 AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Utvikle, forvalte og eie næringseiendom Gnr.
Hvem leder Caspersensvei 81 AS?
Petter Aaland er registrert som daglig leder i Caspersensvei 81 AS.
Hvem er største aksjonær i Caspersensvei 81 AS?
Største aksjonær i Caspersensvei 81 AS er Bare Pluss AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Caspersensvei 81 AS med overskudd?
Caspersensvei 81 AS hadde i 2025 en omsetning på 2,53 mill kr og et overskudd på 78 045 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor holder Caspersensvei 81 AS til?
Caspersensvei 81 AS holder til i Kystveien 154, 4842, ARENDAL, i Arendal kommune i Agder.
Hvilket org.nr har Caspersensvei 81 AS?
Caspersensvei 81 AS har organisasjonsnummer 994 096 370. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.