Borettslaget Stabelvollen
Org.nr 984598017
Om Borettslaget Stabelvollen
Borettslaget Stabelvollen er registrert som borettslag med forretningsadresse i Levanger, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2002 og har vært i drift i 24 år. Bjørn Berg er styrets leder. I 2025 hadde Borettslaget Stabelvollen en omsetning på 4,91 mill kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 245 418 kr. Egenkapitalen var 13,86 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 82 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Levanger, og ett av 47 198 i Norge. Det er eldre enn 63 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Borettslag.
API og MCPGET /company/984598017
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/984598017" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "984598017",
"name": "BORETTSLAGET STABELVOLLEN",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LEVANGER", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "984598017" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Borettslaget Stabelvollen: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Borettslaget Stabelvollen registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Borettslaget Stabelvollen stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,91 mill kr | 2,09 mill kr | 245 418 kr | 55,24 mill kr | 13,86 mill kr | 41,38 mill kr |
| 2024 | 4,77 mill kr | 2,10 mill kr | 229 899 kr | 55,04 mill kr | 13,61 mill kr | 41,43 mill kr |
| 2023 | 4,47 mill kr | 613 220 kr | −958 453 kr | 54,66 mill kr | 13,38 mill kr | 41,28 mill kr |
| 2022 | 3,93 mill kr | −1,50 mill kr | −1,95 mill kr | 55,28 mill kr | 14,34 mill kr | 40,94 mill kr |
| 2021 | 3,92 mill kr | −2,78 mill kr | −3,14 mill kr | 57,27 mill kr | 16,29 mill kr | 40,99 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIGjelden var i hovedsak langsiktig i 2025. Årsregnskapet oppgir pantstillelser.
API og MCPGET /company/984598017/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/984598017/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "984598017",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4913853,
"operating_profit": 2089451,
"net_profit": 245418,
"equity": 13855255,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 4768225,
"operating_profit": 2098620,
"net_profit": 229899,
"equity": 13609837,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "984598017" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Borettslaget Stabelvollen i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Borettslaget Stabelvollen fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Borettslaget Stabelvollen de siste årene.
Roller og styre7
Styre
4Sist endret 01.06.2026Regnskapsfører
1Sist endret 23.12.2020Revisor
1Sist endret 02.06.2021Forretningsfører
1Sist endret 02.06.2021API og MCPGET /company/984598017/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/984598017/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "984598017",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "984598017" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Borettslaget Stabelvollen?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Borettslaget Stabelvollen?
List alle roller i Borettslaget Stabelvollen: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Borettslaget Stabelvollen | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Levanger | − |
Kunngjøringer56
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 13.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2026 | Styre ↗ |
| 19.5.2025 | Styre ↗ |
| 15.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.5.2024 | Styre ↗ |
| 6.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.5.2023 | Styre ↗ |
| 20.5.2022 | Styre ↗ |
| 19.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/984598017/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/984598017/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "984598017",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-01", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "984598017" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Borettslaget Stabelvollen i Brønnøysundregistrene?
Når ble Borettslaget Stabelvollen sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Borettslaget Stabelvollen sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Bjørn Berg(Styrets leder)+Hege Brusdal Hallan(Styremedlem)−Andreas Gilstad(Styrets leder)−Berit Klepp(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 55,4 % av driftsinntektene — 12,8 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 42,5 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | 5,0 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 25,1 % | 33,1 % |
| Gjeldsgrad | 2,99 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 1,8 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +3,1 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 1,9 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 55,4 % | 68,2 % |
| Avskrivninger | 0,3 % | 0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/984598017/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/984598017/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "984598017",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21422,
"revenue": { "value": 4913853, "percentile": 0.8842 },
"operating_margin": { "value": 0.4252, "percentile": 0.7834 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "984598017" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Borettslaget Stabelvollen på i bransjen?
Hvor ligger Borettslaget Stabelvollen blant de 21422 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Borettslaget Stabelvollen sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Levanger
1 000+ til i Levanger →Spørsmål og svar om Borettslaget Stabelvollen
Hvor stor er bransjen Borettslaget Stabelvollen tilhører?
Borettslaget Stabelvollen er ett av 82 selskaper innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Levanger, og ett av 47 198 på landsbasis.
Hvor lenge har Borettslaget Stabelvollen eksistert sammenlignet med bransjen?
Borettslaget Stabelvollen ble etablert i 2002 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 63 % av selskapene i bransjen.
Er Borettslaget Stabelvollen et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Borettslag. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Borettslaget Stabelvollen i Brønnøysundregistrene.
Går Borettslaget Stabelvollen med overskudd?
I 2025 omsatte Borettslaget Stabelvollen for 4,91 mill kr, opp 3 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 245 418 kr.
Hvor mye egenkapital har Borettslaget Stabelvollen?
Ved utgangen av 2025 hadde Borettslaget Stabelvollen en egenkapital på 13,86 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 25,1 %.
Hvor solid er økonomien i Borettslaget Stabelvollen?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Borettslaget Stabelvollen økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvor holder Borettslaget Stabelvollen til?
Borettslaget Stabelvollen holder til i Stabelvollen, 7600, LEVANGER, i Levanger kommune i Trøndelag.
Hvilket org.nr har Borettslaget Stabelvollen?
Borettslaget Stabelvollen har org.nr 984 598 017 og er registrert som Borettslag i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.