Nedre Ullevål 1-4 Næring AS
- Omsetning
- 41 928
- +647,8 %
- Resultat
- −431 689
- 3 års regnskap
Om Nedre Ullevål 1-4 Næring AS
Nedre Ullevål 1-4 Næring AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Alexander Berg er styrets leder. I 2025 hadde Nedre Ullevål 1-4 Næring AS en omsetning på 41 928 kr, en økning på 648 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 431 689 kr. Egenkapitalen var 12,81 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Fredensborg Eiendomsselskap AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 574 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 535 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 483 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av fast eiendom.
Formål
Handel-, investering- og eiendomsvirksomhet, samt å delta i andre selskaper med slik virksomhet.
API og MCPGET /company/934661567
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934661567" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934661567",
"name": "NEDRE ULLEVÅL 1-4 NÆRING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934661567" })Spør AI-assistenten
Er Nedre Ullevål 1-4 Næring AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Nedre Ullevål 1-4 Næring AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Nedre Ullevål 1-4 Næring AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +647,8 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 928 kr | 8 892 kr | −431 689 kr | 22,35 mill kr | 12,81 mill kr | 9,54 mill kr |
| 2024 | 5 607 kr | −58 009 kr | −45 247 kr | 20,97 mill kr | 12,69 mill kr | 8,27 mill kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIRegnskapet for 2025 inneholder konsernbidrag.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 550 000 kr (2 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 9,5 mill kr (42 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 21 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 560 000 kr
API og MCPGET /company/934661567/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934661567/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934661567",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 41928, "operating_profit": 8892, "net_profit": -431689, "equity": 12809131, … },
{ "year": 2024, "revenue": 5607, "operating_profit": -58009, "net_profit": -45247, "equity": 12693157, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934661567" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nedre Ullevål 1-4 Næring AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nedre Ullevål 1-4 Næring AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nedre Ullevål 1-4 Næring AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 29.09.2026Fullmakt
(ikke i roller)API og MCPGET /company/934661567/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934661567/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934661567",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934661567" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Nedre Ullevål 1-4 Næring AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Nedre Ullevål 1-4 Næring AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Fredensborg Eiendomsselskap AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 10 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934661567/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934661567/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934661567",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "FREDENSBORG EIENDOMSSELSKAP AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934661567" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Nedre Ullevål 1-4 Næring AS eier Fredensborg Eiendomsselskap AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Nedre Ullevål 1-4 Næring AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Nedre Ullevål 1-4 Næring AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Andre selskaper eid av Fredensborg Eiendomsselskap AS
19 selskaperAPI og MCPGET /company/934661567/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934661567/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934661567",
"chain": [
{ "org_no": "819330492", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "988664332", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "934661567", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "934661567" })Spør AI-assistenten
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Nedre Ullevål 1-4 Næring AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Nedre Ullevål 1-4 Næring AS?
Hvem eier Nedre Ullevål 1-4 Næring AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nedre Ullevål 1-4 Næring AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 29.9.2026 | Signatur ↗ |
| 29.9.2026 | Styre ↗ |
| 22.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.12.2024 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
| 16.12.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934661567/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934661567/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934661567",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-29", "type": "Signatur", … },
{ "dato": "2026-09-29", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934661567" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Nedre Ullevål 1-4 Næring AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Nedre Ullevål 1-4 Næring AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Nedre Ullevål 1-4 Næring AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Alexander Berg(Styrets leder)−Kristian Fredrik Mehus(Styrets leder)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 57,3 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 267,44 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,74 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -3,4 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934661567/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934661567/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934661567",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64534,
"revenue": { "value": 41928, "percentile": 0.2826 },
"operating_margin": { "value": 0.2121, "percentile": 0.3337 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934661567" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Nedre Ullevål 1-4 Næring AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Nedre Ullevål 1-4 Næring AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Nedre Ullevål 1-4 Næring AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+71 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Nedre Ullevål 1-4 Næring AS
Hvor stor er bransjen Nedre Ullevål 1-4 Næring AS tilhører?
Nedre Ullevål 1-4 Næring AS er ett av 12 574 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 535 på landsbasis.
Hvor lenge har Nedre Ullevål 1-4 Næring AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Nedre Ullevål 1-4 Næring AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 6 % av selskapene i bransjen.
Er Nedre Ullevål 1-4 Næring AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Nedre Ullevål 1-4 Næring AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilke eiere står bak Nedre Ullevål 1-4 Næring AS?
Største aksjonær i Nedre Ullevål 1-4 Næring AS er Fredensborg Eiendomsselskap AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Nedre Ullevål 1-4 Næring AS med overskudd?
I 2025 omsatte Nedre Ullevål 1-4 Næring AS for 41 928 kr, opp 648 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 431 689 kr.
Hvor mye egenkapital har Nedre Ullevål 1-4 Næring AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Nedre Ullevål 1-4 Næring AS en egenkapital på 12,81 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 57,3 %.
Er Nedre Ullevål 1-4 Næring AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2025. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Nedre Ullevål 1-4 Næring AS?
Nedre Ullevål 1-4 Næring AS har organisasjonsnummer 934 661 567. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvorfor har ikke Nedre Ullevål 1-4 Næring AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Nedre Ullevål 1-4 Næring AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.