Mango Event Og Teknikk AS
- Omsetning
- 22,4 mill
- +26,1 %
- Resultat
- −4,6 mill
- 3 års regnskap
- Ansatte
- 10
- −1 siden mars
Om Mango Event Og Teknikk AS
Mango Event Og Teknikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Even Berglund Isachsen er daglig leder, og Alfred Ydstebø er styreleder. I 2025 hadde Mango Event Og Teknikk AS en omsetning på 22,43 mill kr, en økning på 26 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 4,60 mill kr. Egenkapitalen var −1,96 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Base Gruppen AS med 34 % av aksjene. Selskapet er ett av 95 innen annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted i Stavanger, og ett av 3 215 i Norge. Det ble etablert samme år som 375 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Arrangementsvirksomhet. Konferansevirksomhet. Teambuilding. Lydtekniker. Filmproduksjon. PR og kommunikasjonstjenester.
Formål
Handel, konsulenttjenester, konferansevirksomhet, teambuilding og hva hermed står i forbindelse, herunder deltakelse i andre selskaper og/eller virksomheter som driver med beslektet eller liknende virksomhet.
API og MCPGET /company/932993953
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932993953" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932993953",
"name": "MANGO EVENT OG TEKNIKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "90.209",
"nace_desc": "Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted",
"employees": 10,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932993953" })Spør AI-assistenten
Hva driver Mango Event Og Teknikk AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Mango Event Og Teknikk AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Mango Event Og Teknikk AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +26,1 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22,43 mill kr | −4,48 mill kr | −4,60 mill kr | 3,12 mill kr | −1,96 mill kr | 5,08 mill kr |
| 2024 | 17,79 mill kr | −349 603 kr | −391 548 kr | 6,05 mill kr | 2,64 mill kr | 3,41 mill kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 42 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 10 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Kundefordringer står for om lag 37 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 2 mill kr (65 % av balansen)
API og MCPGET /company/932993953/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932993953/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932993953",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 22434921,
"operating_profit": -4478789,
"net_profit": -4601720,
"equity": -1963268,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 17794351,
"operating_profit": -349603,
"net_profit": -391548,
"equity": 2638452,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932993953" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Mango Event Og Teknikk AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Mango Event Og Teknikk AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Mango Event Og Teknikk AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 12.02.2024Styre
3Sist endret 28.10.2026Regnskapsfører
1Sist endret 28.02.2024Revisor
1Sist endret 11.04.2024API og MCPGET /company/932993953/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932993953/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932993953",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932993953" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Mango Event Og Teknikk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Mango Event Og Teknikk AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Mango Event Og Teknikk AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Base Gruppen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 34,0 % | 10 302 |
| Berglund Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 7 575 |
| Frisk Luft AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 7 575 |
| First Ascent AS | Selskap | Ordinære aksjer | 16,0 % | 4 848 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/932993953/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932993953/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932993953",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "BASE GRUPPEN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 34, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "BERGLUND HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "932993953" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Mango Event Og Teknikk AS eier Base Gruppen AS, og hvem eier resten?
Er Mango Event Og Teknikk AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Mango Event Og Teknikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mango Event Og Teknikk AS | BEDR | Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted | Stavanger | 10 |
Kunngjøringer19
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.10.2026 | Kapital ↗ |
| 28.10.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 28.10.2026 | Styre ↗ |
| 23.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 28.4.2026 | Foretaksnavn ↗ |
| 21.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.2.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.1.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.11.2024 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932993953/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932993953/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932993953",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-28", "type": "Kapital", … },
{ "dato": "2026-10-28", "type": "Vedtektsdato", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932993953" })Spør AI-assistenten
Når ble Mango Event Og Teknikk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Mango Event Og Teknikk AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Mango Event Og Teknikk AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i aksjekapital
- Endring i roller og styre+Stian Rafoss Obrestad(Styremedlem)−Tore Dahl(Styremedlem)
- Vant offentlig anbudTildeling: 26/00274 Rammeavtale om kjøp av av tjenester innen lyd og teknikk - Norsk helse…
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:11→10
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 41,3 % av driftsinntektene — 34,6 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -20,0 % | 12,4 % |
| Resultatmargin | -20,5 % | 11,7 % |
| Egenkapitalandel | -62,9 % | 61,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,32 | 2,02 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +26,1 % | -4,4 % |
| Omsetning per ansatt | 2,24 mill kr | 1,00 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 41,3 % | 6,7 % |
| Lønnskostnad | 42,0 % | 28,3 % |
| Annen driftskostnad | 35,2 % | 11,4 % |
| Avskrivninger | 1,5 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932993953/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932993953/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932993953",
"nace_code": "90.209",
"industry_count": 239,
"revenue": { "value": 22434921, "percentile": 0.9957 },
"operating_margin": { "value": -0.1996, "percentile": 0.164 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932993953" })Spør AI-assistenten
Er Mango Event Og Teknikk AS blant de største selskapene innen annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted?
Hvor solid er Mango Event Og Teknikk AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Mango Event Og Teknikk AS på i bransjen?
Offentlige anbud
Mango Event Og Teknikk AS har vunnet 1 offentlig anbud.
| Publisert | Rolle | Anbud | Sted | Frist | Verdi | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9.10.2026 | Vinner | Tildeling: 26/00274 Rammeavtale om kjøp av av tjenester innen lyd og teknikk - Norsk helsenett | Ikke stedbunden | 13.10.2028 | 7,20 mill kr | Tildelt |
Kilde: Doffin
API og MCPGET /company/932993953/tenders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932993953/tenders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"agg": { "tenders_won_count": 1, "tenders_won_12mo": 1, "tenders_issued_count": 0 },
"hits": [
{
"notice_id": "2026-115711",
"heading": "Tildeling: 26/00274 Rammeavtale om kjøp av av tjenester innen lyd og teknikk - Norsk helsenett",
"publication_date": "2026-10-09",
"role": "winner",
…
}
]
}MCP
get_company_tenders({ "org_no": "932993953" })Spør AI-assistenten
Hvilke offentlige anbud har Mango Event Og Teknikk AS vunnet det siste året?
Hva gikk anbudet «Tildeling: 26/00274 Rammeavtale om kjøp av av tjenester innen lyd og teknikk -…» ut på?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+50 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Mango Event Og Teknikk AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Mango Event Og Teknikk AS?
Det er registrert 3 215 selskaper i Norge innen annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted, hvorav 95 i Stavanger.
Er Mango Event Og Teknikk AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 30 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 375 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Mango Event Og Teknikk AS bedre enn andre i bransjen?
Mango Event Og Teknikk AS hadde en driftsmargin på −20 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 12,4 % for annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted.
Hvilken status har Mango Event Og Teknikk AS i Enhetsregisteret?
Mango Event Og Teknikk AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Mango Event Og Teknikk AS?
Daglig leder i Mango Event Og Teknikk AS er Even Berglund Isachsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Mango Event Og Teknikk AS?
Største aksjonær i Mango Event Og Teknikk AS er Base Gruppen AS med 34 % av aksjene, fulgt av Berglund Holding AS (25 %) og Frisk Luft AS (25 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Mango Event Og Teknikk AS?
Mango Event Og Teknikk AS hadde i 2025 en omsetning på 22,43 mill kr og et underskudd på 4,60 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Mango Event Og Teknikk AS?
I 2025 hadde Mango Event Og Teknikk AS et driftsresultat på −4,48 mill kr, som tilsvarer en driftsmargin på −20 %.
Hva er aksjekapitalen i Mango Event Og Teknikk AS?
Mango Event Og Teknikk AS har en registrert aksjekapital på 3,62 mill kr, fordelt på 36 158 aksjer.
Har Mango Event Og Teknikk AS vunnet offentlige anbud?
Mango Event Og Teknikk AS er registrert som vinner av 1 offentlig anbud i Doffin siden november 2022, med en samlet registrert kontraktsverdi på 3,60 mill kr.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.