Puma Invest AS
- Omsetning
- 290 113
- −0,5 %
- Resultat
- −152 305
- 4 års regnskap
Om Puma Invest AS
Puma Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Holmestrand, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Upkar Singh Athwal er daglig leder, og Amarpreet Singh Bains er styreleder. I 2024 hadde Puma Invest AS en omsetning på 290 113 kr, en nedgang på 1 % fra 2023. Selskapet endte året med et underskudd på 152 305 kr. Egenkapitalen var −5,93 mill kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Puma Gruppen AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 363 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Holmestrand, og ett av 76 534 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 603 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av eiendom samt investering i selskaper med utleie av eiendom.
Formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
API og MCPGET /company/926339397
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926339397" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926339397",
"name": "PUMA INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "HOLMESTRAND", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "926339397" })Spør AI-assistenten
Er Puma Invest AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Puma Invest AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Puma Invest AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2020–2024 · −0,5 % fra 2023
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 290 113 kr | −122 790 kr | −152 305 kr | 33,24 mill kr | −5,93 mill kr | 39,18 mill kr |
| 2023 | 291 678 kr | 50 861 kr | −3,12 mill kr | 38,70 mill kr | −5,78 mill kr | 44,48 mill kr |
| 2022 | 184 400 kr | 38 648 kr | −1,70 mill kr | 43,11 mill kr | −2,67 mill kr | 45,78 mill kr |
| 2021 | 70 000 kr | −180 219 kr | −993 461 kr | 25,93 mill kr | −963 461 kr | 26,89 mill kr |
| 2020 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 30 000 kr | 0 kr |
Balanse
2024Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2023 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2023)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 22 mill kr (57 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 12 mill kr (31 % av balansen)
API og MCPGET /company/926339397/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926339397/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926339397",
"years": [
{
"year": 2024,
"revenue": 290113,
"operating_profit": -122790,
"net_profit": -152305,
"equity": -5934558,
…
},
{
"year": 2023,
"revenue": 291678,
"operating_profit": 50861,
"net_profit": -3116458,
"equity": -5782253,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "926339397" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Puma Invest AS fra 2023 til 2024, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Puma Invest AS i 2024, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Puma Invest AS de siste årene.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 06.01.2021Styre
1Sist endret 06.01.2021Revisor
1Sist endret 04.08.2025API og MCPGET /company/926339397/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926339397/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926339397",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "926339397" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Puma Invest AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Puma Invest AS?
List alle roller i Puma Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Puma Gruppen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/926339397/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926339397/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926339397",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "PUMA GRUPPEN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "926339397" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Puma Invest AS eier Puma Gruppen AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Puma Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Puma Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Puma Gruppen AS
1 selskaperDatterselskaper av Puma Invest AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/926339397/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926339397/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926339397",
"chain": [
{ "org_no": "925833959", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "926339397", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "926339397" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Puma Invest AS?
Hvem eier Puma Invest AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke datterselskaper har Puma Invest AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Puma Invest AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Holmestrand | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.3.2026 | Varsel om tvangsoppløsning ↗ |
| 4.8.2025 | Revisor ↗ |
| 14.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.3.2025 | Varsel om tvangsoppløsning ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.12.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.11.2022 | Revisor ↗ |
| 10.10.2022 | Manglende roller ↗ |
| 1.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/926339397/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926339397/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926339397",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-03-19", "type": "Varsel om tvangsoppløsning", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "926339397" })Spør AI-assistenten
Når ble Puma Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Puma Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Puma Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -17,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,05 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/926339397/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926339397/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926339397",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 290113, "percentile": 0.4037 },
"operating_margin": { "value": -0.4232, "percentile": 0.1224 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "926339397" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Puma Invest AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Puma Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Puma Invest AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Investeringer
PUMA INVEST AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Kockegården AS | Holmestrand | 100,0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+6 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Puma Invest AS
Hvor stor er bransjen Puma Invest AS tilhører?
Puma Invest AS er ett av 363 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Holmestrand, og ett av 76 534 på landsbasis.
Hvor lenge har Puma Invest AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Puma Invest AS ble etablert i 2020 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 22 % av selskapene i bransjen.
Er Puma Invest AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Puma Invest AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Puma Invest AS?
Upkar Singh Athwal er registrert som daglig leder i Puma Invest AS.
Hvem eier Puma Invest AS?
Puma Invest AS eies i hovedsak av Puma Gruppen AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvem er morselskapet til Puma Invest AS?
Selskapet er datterselskap av Puma Gruppen AS (100 % eierandel).
Går Puma Invest AS med overskudd?
Puma Invest AS hadde i 2024 en omsetning på 290 113 kr og et underskudd på 152 305 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvilket org.nr har Puma Invest AS?
Organisasjonsnummeret til Puma Invest AS er 926 339 397. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 06.01.2021.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.