Puma Gruppen AS
- Omsetning
- –
- 2024
- Resultat
- −397 167
- 4 års regnskap
Om Puma Gruppen AS
Puma Gruppen AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Holmestrand, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Amarpreet Singh Bains er styrets leder. Selskapet endte året med et underskudd på 397 167 kr. Egenkapitalen var 959 542 kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Bains Invest AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 363 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Holmestrand, og ett av 76 545 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 603 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Investering i aksjer og andre selskaper samt kjøp, salg, utvikling, utleie og drift av næringseiendommer og det som naturlig hører inn under dette, herunder deltakelse i andre selskaper med lignende formål.
API og MCPGET /company/925833959
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925833959" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925833959",
"name": "PUMA GRUPPEN AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "HOLMESTRAND", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "925833959" })Spør AI-assistenten
Når ble Puma Gruppen AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Holmestrand holder Puma Gruppen AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Puma Gruppen AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2020–2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | – | −46 692 kr | −397 167 kr | 8,28 mill kr | 959 542 kr | 7,32 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −42 047 kr | −350 158 kr | 8,30 mill kr | 1,36 mill kr | 6,95 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −42 146 kr | −32 875 kr | 7,55 mill kr | 1,71 mill kr | 5,85 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −10 821 kr | −8 433 kr | 6,27 mill kr | 1,74 mill kr | 4,53 mill kr |
| 2020 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 1,75 mill kr | 1,75 mill kr | 0 kr |
Balanse
2024Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2023 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2023)
- Til gode hos konsernselskaper
- 6,5 mill kr (78 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 6,9 mill kr (83 % av balansen)
API og MCPGET /company/925833959/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925833959/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925833959",
"years": [
{ "year": 2024, "revenue": null, "operating_profit": -46692, "net_profit": -397167, "equity": 959542, … },
{ "year": 2023, "revenue": 0, "operating_profit": -42047, "net_profit": -350158, "equity": 1356709, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "925833959" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Puma Gruppen AS i 2024, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Puma Gruppen AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Puma Gruppen AS per år.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 24.10.2020Revisor
1Sist endret 04.08.2025Fullmakt
(ikke i roller)API og MCPGET /company/925833959/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925833959/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925833959",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "925833959" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Puma Gruppen AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Puma Gruppen AS?
List alle roller i Puma Gruppen AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute · 1 endret eierandel
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bains Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 2 500 |
| Athwal Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 20,0 % | 1 000 |
| Parvinder Singh | Person | Ordinære aksjer | 20,0 % | 1 000 |
| Mkb20 AS | Selskap | Ordinære aksjer | 10,0 % | 500 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/925833959/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925833959/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925833959",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "BAINS INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "ATHWAL INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 20, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "925833959" })Spør AI-assistenten
Er Puma Gruppen AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Puma Gruppen AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Puma Gruppen AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Datterselskaper av Puma Gruppen AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/925833959/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925833959/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925833959",
"chain": [
{ "org_no": "925833959", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 2,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "925833959" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Puma Gruppen AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.3.2026 | Varsel om tvangsoppløsning ↗ |
| 4.8.2025 | Revisor ↗ |
| 14.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.3.2025 | Varsel om tvangsoppløsning ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.12.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.12.2022 | Signatur ↗ |
| 23.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.1.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/925833959/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925833959/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925833959",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-03-19", "type": "Varsel om tvangsoppløsning", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925833959" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Puma Gruppen AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Puma Gruppen AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Puma Gruppen AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 11,6 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,03 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 7,63 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -41,4 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/925833959/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925833959/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925833959",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64557,
"revenue": null,
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "925833959" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Puma Gruppen AS sammenlignet med andre i bransjen?
Hvor solid er Puma Gruppen AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Puma Gruppen AS blant de 64557 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
PUMA GRUPPEN AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Puma Eiendom AS | Holmestrand | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Puma Invest AS | Holmestrand | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+6 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Puma Gruppen AS
Hvor stor er bransjen Puma Gruppen AS tilhører?
Puma Gruppen AS er ett av 363 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Holmestrand, og ett av 76 545 på landsbasis.
Hvor lenge har Puma Gruppen AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Puma Gruppen AS ble etablert i 2020 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 23 % av selskapene i bransjen.
Er Puma Gruppen AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Puma Gruppen AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Puma Gruppen AS?
Organisasjonsformen til Puma Gruppen AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Puma Gruppen AS?
Puma Gruppen AS eies i hovedsak av Bains Invest AS (50 %). Totalt er det registrert 4 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvor lønnsom er driften i Puma Gruppen AS?
Driftsresultatet for 2024 var −46 692 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvilket org.nr har Puma Gruppen AS?
Puma Gruppen AS har organisasjonsnummer 925 833 959. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvilket revisjonsselskap bruker Puma Gruppen AS?
I Enhetsregisteret er Puma Gruppen AS registrert med revisor M2 Revisjon AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.