Trysil Mountain Restaurants AS
- Omsetning
- 4,3 mill
- +12,2 %
- Resultat
- 393 611
- 7 års regnskap
Om Trysil Mountain Restaurants AS
Trysil Mountain Restaurants AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trysil, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Drift av restauranter. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Patrick Lemberget Wigdel er daglig leder, og William Gedalje Notkevich er styreleder. I 2025 hadde Trysil Mountain Restaurants AS en omsetning på 4,31 mill kr, en økning på 12 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 393 611 kr. Egenkapitalen var 142 497 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Pw Gruppen AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 38 innen drift av restauranter i Trysil, og ett av 11 257 i Norge. Det ble etablert samme år som 612 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (77 %).
Aktivitet
Serveringsvirksomhet.
Formål
Serveringsvirksomhet. Selskapet kan også investere i andre selskaper.
API og MCPGET /company/925895083
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925895083" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925895083",
"name": "TRYSIL MOUNTAIN RESTAURANTS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "56.110",
"nace_desc": "Drift av restauranter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRYSIL", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "925895083" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Trysil Mountain Restaurants AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Trysil Mountain Restaurants AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Trysil Mountain Restaurants AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +12,2 % fra 2024 · +399,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,31 mill kr | 485 992 kr | 393 611 kr | 1,25 mill kr | 142 497 kr | 1,11 mill kr |
| 2024 | 3,84 mill kr | −41 869 kr | −84 707 kr | 592 623 kr | −251 114 kr | 843 737 kr |
| 2023 | 4,66 mill kr | −46 603 kr | −75 380 kr | 668 646 kr | −166 407 kr | 835 053 kr |
| 2022 | 2,48 mill kr | −88 046 kr | −107 673 kr | 543 173 kr | −91 026 kr | 634 200 kr |
| 2021 | 861 354 kr | 56 121 kr | 36 532 kr | 443 378 kr | 16 647 kr | 426 731 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 42 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 48 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/925895083/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925895083/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925895083",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4306262,
"operating_profit": 485992,
"net_profit": 393611,
"equity": 142497,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3836921,
"operating_profit": -41869,
"net_profit": -84707,
"equity": -251114,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "925895083" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Trysil Mountain Restaurants AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Trysil Mountain Restaurants AS per år.
Hvordan har omsetningen til Trysil Mountain Restaurants AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 03.11.2020Styre
4Sist endret 03.11.2020Regnskapsfører
1Sist endret 05.11.2020API og MCPGET /company/925895083/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925895083/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925895083",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "925895083" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Trysil Mountain Restaurants AS?
Hvem er regnskapsfører for Trysil Mountain Restaurants AS?
List alle roller i Trysil Mountain Restaurants AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Pw Gruppen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/925895083/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925895083/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925895083",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "PW GRUPPEN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "925895083" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Trysil Mountain Restaurants AS eier Pw Gruppen AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Trysil Mountain Restaurants AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Trysil Mountain Restaurants AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/925895083/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925895083/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925895083",
"chain": [
{ "org_no": "925402869", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "925895083", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "925895083" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Trysil Mountain Restaurants AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter og kunngjøringer
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Flyyt Eventyr | BEDR | Drift av restauranter | Trysil | − |
| Trysil Mountain Restaurants AS | BEDR | Drift av restauranter | Trysil | − |
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.4.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.11.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/925895083/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925895083/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925895083",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925895083" })Spør AI-assistenten
Når ble Trysil Mountain Restaurants AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Trysil Mountain Restaurants AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Trysil Mountain Restaurants AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:13→-
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:12→13
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:11→12
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 27,3 % av driftsinntektene — 4,0 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 11,3 % | 1,5 % |
| Resultatmargin | 9,1 % | 1,1 % |
| Egenkapitalandel | 11,4 % | 13,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,23 | 0,95 |
| Gjeldsgrad | 7,76 | 1,86 |
| Egenkapitalrentabilitet | 276,2 % | 21,0 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +12,2 % | +4,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 27,3 % | 31,3 % |
| Lønnskostnad | 41,8 % | 39,4 % |
| Annen driftskostnad | 22,3 % | 23,7 % |
| Avskrivninger | 0,9 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/925895083/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925895083/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925895083",
"nace_code": "56.110",
"industry_count": 8003,
"revenue": { "value": 4306262, "percentile": 0.5332 },
"operating_margin": { "value": 0.1129, "percentile": 0.8286 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "925895083" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Trysil Mountain Restaurants AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Trysil Mountain Restaurants AS blant de største selskapene innen drift av restauranter?
Hvor solid er Trysil Mountain Restaurants AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Trysil Mountain Restaurants AS
Hvor stor er bransjen Trysil Mountain Restaurants AS tilhører?
Trysil Mountain Restaurants AS er ett av 38 selskaper innen drift av restauranter i Trysil, og ett av 11 257 på landsbasis.
Hvor lenge har Trysil Mountain Restaurants AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Trysil Mountain Restaurants AS ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 46 % av selskapene i bransjen.
Er Trysil Mountain Restaurants AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Trysil Mountain Restaurants AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Trysil Mountain Restaurants AS?
Patrick Lemberget Wigdel er registrert som daglig leder i Trysil Mountain Restaurants AS.
Hvem eier Trysil Mountain Restaurants AS?
Trysil Mountain Restaurants AS eies i hovedsak av Pw Gruppen AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Trysil Mountain Restaurants AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 4,31 mill kr, opp 12 % fra 2024. Egenkapitalen var 142 497 kr ved årsslutt.
Hvor mange avdelinger har Trysil Mountain Restaurants AS?
Trysil Mountain Restaurants AS har 2 registrerte underenheter — avdelinger eller arbeidssteder med eget bedriftsnummer. De listes under Underenheter på denne siden.
Hvor holder Trysil Mountain Restaurants AS til?
Trysil Mountain Restaurants AS holder til i Mobekkvegen 1A, 2420, TRYSIL, i Trysil kommune i Innlandet.
Hvilket org.nr har Trysil Mountain Restaurants AS?
Organisasjonsnummeret til Trysil Mountain Restaurants AS er 925 895 083. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 03.11.2020.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.