City Slice AS
- Omsetning
- 3,4 mill
- +1,6 %
- Resultat
- −1,1 mill
- 7 års regnskap
Om City Slice AS
City Slice AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Drift av restauranter. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Jan Ivar Sørensen er styrets leder. I 2025 hadde City Slice AS en omsetning på 3,42 mill kr, en økning på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1,14 mill kr. Egenkapitalen var −3,59 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anglo Supply AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 356 innen drift av restauranter i Oslo, og ett av 11 260 i Norge. Det ble etablert samme år som 610 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (77 %).
Aktivitet og formål
Drift av serveringssted
API og MCPGET /company/925700444
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925700444" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925700444",
"name": "CITY SLICE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "56.110",
"nace_desc": "Drift av restauranter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "925700444" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over City Slice AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er City Slice AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble City Slice AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1,6 % fra 2024 · +43,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,42 mill kr | −1,13 mill kr | −1,14 mill kr | 840 147 kr | −3,59 mill kr | 4,43 mill kr |
| 2024 | 3,36 mill kr | −2,80 mill kr | −2,80 mill kr | 1,08 mill kr | −2,45 mill kr | 3,53 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −46 268 kr | −46 290 kr | 152 983 kr | −227 kr | 153 210 kr |
| 2022 | 0 kr | −469 kr | −355 kr | 64 066 kr | 46 063 kr | 18 003 kr |
| 2021 | 2,37 mill kr | −111 294 kr | −87 197 kr | 227 782 kr | 58 418 kr | 169 364 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 51 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 44 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 3,6 mill kr
API og MCPGET /company/925700444/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925700444/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925700444",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3416655,
"operating_profit": -1134718,
"net_profit": -1137704,
"equity": -3590289,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3363684,
"operating_profit": -2801737,
"net_profit": -2802359,
"equity": -2452586,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "925700444" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til City Slice AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for City Slice AS per år.
Hvordan har omsetningen til City Slice AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 20.11.2023API og MCPGET /company/925700444/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925700444/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925700444",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "925700444" })Spør AI-assistenten
List alle roller i City Slice AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i City Slice AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
2 nye · 1 ute
- Delicatessen Restaurants AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Anglo Supply AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 190 000 |
| Belda-Torp Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 190 000 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/925700444/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925700444/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925700444",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ANGLO SUPPLY AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "BELDA-TORP INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … }
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "925700444" })Spør AI-assistenten
Er City Slice AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har City Slice AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier City Slice AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| City Slice AS | BEDR | Drift av restauranter | Oslo | − |
Kunngjøringer18
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.2.2024 | Kapital ↗ |
| 9.2.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 29.1.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.11.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 20.11.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 20.11.2023 | Styre ↗ |
| 20.11.2023 | Foretaksnavn ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/925700444/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925700444/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925700444",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-04-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925700444" })Spør AI-assistenten
Når leverte City Slice AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i City Slice AS sist endret?
Har City Slice AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 51,2 % av driftsinntektene — 27,5 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -33,2 % | 1,5 % |
| Resultatmargin | -33,3 % | 1,1 % |
| Egenkapitalandel | -427,3 % | 13,6 % |
| Likviditetsgrad | -0,13 | 0,95 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +1,6 % | +4,0 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 37,7 % | 31,3 % |
| Lønnskostnad | 44,3 % | 39,4 % |
| Annen driftskostnad | 51,2 % | 23,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/925700444/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925700444/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925700444",
"nace_code": "56.110",
"industry_count": 7993,
"revenue": { "value": 3416655, "percentile": 0.4707 },
"operating_margin": { "value": -0.3321, "percentile": 0.0697 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "925700444" })Spør AI-assistenten
Er City Slice AS blant de største selskapene innen drift av restauranter?
Hvor solid er City Slice AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til City Slice AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om City Slice AS
Hvor stor er bransjen City Slice AS tilhører?
City Slice AS er ett av 2 356 selskaper innen drift av restauranter i Oslo, og ett av 11 260 på landsbasis.
Hvor lenge har City Slice AS eksistert sammenlignet med bransjen?
City Slice AS ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 46 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til City Slice AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for drift av restauranter er en driftsmargin på 1,5 %. City Slice AS lå på −33,2 % i siste tilgjengelige regnskap.
Hva er statusen til City Slice AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for City Slice AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører City Slice AS?
City Slice AS er registrert i bransjen Drift av restauranter (næringskode 56.110). Registrert aktivitet: Drift av serveringssted.
Hvem eier City Slice AS?
City Slice AS eies i hovedsak av Anglo Supply AS (50 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går City Slice AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 3,42 mill kr, opp 2 % fra 2024. Egenkapitalen var −3,59 mill kr ved årsslutt.
Hvor solid er økonomien i City Slice AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har City Slice AS økonomisk helse-vurderingen D (Svak) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Er City Slice AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2020. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.