Tvetenveien 11 AS
- Omsetning
- 7,5 mill
- +3 %
- Resultat
- 5,0 mill
- +9,3 %
Om Tvetenveien 11 AS
Tvetenveien 11 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 1957 og har vært i drift i 69 år. Christian Ringnes er styrets leder. I 2025 hadde Tvetenveien 11 AS en omsetning på 7,47 mill kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 5,04 mill kr. Egenkapitalen var 10,77 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Tvet Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 574 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 523 i Norge. Det er eldre enn 99 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Fabrikkdrift, handel og utleievirksomhet og hva hermed står i forbindelse samt deltagelse i andre selskaper ved aksjetegning eller på annen måte.
API og MCPGET /company/925111317
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925111317" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925111317",
"name": "TVETENVEIEN 11 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "925111317" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Tvetenveien 11 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Tvetenveien 11 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Tvetenveien 11 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +3 % fra 2024 · +17,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,47 mill kr | 6,21 mill kr | 5,04 mill kr | 17,29 mill kr | 10,77 mill kr | 6,52 mill kr |
| 2024 | 7,25 mill kr | 5,89 mill kr | 4,61 mill kr | 19,40 mill kr | 10,75 mill kr | 8,65 mill kr |
| 2023 | 7,10 mill kr | 6,39 mill kr | 5,08 mill kr | 20,74 mill kr | 12,79 mill kr | 7,95 mill kr |
| 2022 | 6,64 mill kr | 5,92 mill kr | 4,67 mill kr | 18,94 mill kr | 12,72 mill kr | 6,22 mill kr |
| 2021 | 6,34 mill kr | 5,46 mill kr | 4,26 mill kr | 18,02 mill kr | 12,62 mill kr | 5,40 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 6,2 mill kr (36 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 6,4 mill kr (37 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 190 000 kr
- Avgitt konsernbidrag
- 5 mill kr
API og MCPGET /company/925111317/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925111317/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925111317",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 7467235,
"operating_profit": 6209392,
"net_profit": 5038601,
"equity": 10768669,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 7247904,
"operating_profit": 5885810,
"net_profit": 4610928,
"equity": 10751803,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "925111317" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Tvetenveien 11 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Tvetenveien 11 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Tvetenveien 11 AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 06.03.2018Revisor
1Sist endret 09.09.2014API og MCPGET /company/925111317/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925111317/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925111317",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "925111317" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Tvetenveien 11 AS?
List alle roller i Tvetenveien 11 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tvetenveien 11 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute
- Alle under 1 % eierandel
… og 1 flere
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Tvet Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 4 768 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/925111317/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925111317/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925111317",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "TVET HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "925111317" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Tvetenveien 11 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tvetenveien 11 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Tvetenveien 11 AS eier Tvet Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
- 55,3 %Victoria Eiendom AS
- 5,1 %AS Clipper
- 3 %Mustad Industrier Kapital AS
- 2,7 %Kvantia AS
- 2,3 %Cgs Holding AS
- 2,3 %Helene Sundt AS
- 1,8 %Eiendomsspar AS
- 1,6 %Asbjørn Grundt
- 1,5 %Paul Krohn Eiendom AS
- 1,3 %Anette Dobloug
Vis 1 flere eiere ↓Vis færre ↑
Andre selskaper eid av Tvet Holding AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/925111317/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925111317/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925111317",
"chain": [
{ "org_no": "966849029", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "932064308", "owner_pct": 55.28, … },
{ "org_no": "919291621", "owner_pct": 53.45, … },
…
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "925111317" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Tvetenveien 11 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Tvetenveien 11 AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Tvetenveien 11 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tvetenveien 11 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer58
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.9.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 17.9.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 17.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.11.2024 | Kapital ↗ |
| 13.11.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 13.11.2024 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
| 1.8.2024 | Fisjonsbeslutning ↗ |
| 29.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/925111317/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925111317/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925111317",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-09-17", "type": "Vedtektsdato", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925111317" })Spør AI-assistenten
Når ble Tvetenveien 11 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Tvetenveien 11 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Tvetenveien 11 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Konsernendring
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 5,6 % av driftsinntektene — 9,2 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 83,2 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 67,5 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 62,3 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,04 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,61 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 46,8 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +3,0 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 11,3 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 5,6 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/925111317/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925111317/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925111317",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64528,
"revenue": { "value": 7467235, "percentile": 0.9084 },
"operating_margin": { "value": 0.8316, "percentile": 0.9363 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "925111317" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Tvetenveien 11 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tvetenveien 11 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Tvetenveien 11 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
TVETENVEIEN 11 AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Tvetenveien 11 AS | Oslo | 0,7 % | 2015 | 2018 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+344 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Tvetenveien 11 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tvetenveien 11 AS?
Det er registrert 76 523 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 574 i Oslo.
Er Tvetenveien 11 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1957, som er lenger enn 99 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 33 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Tvetenveien 11 AS i Enhetsregisteret?
Tvetenveien 11 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er største aksjonær i Tvetenveien 11 AS?
Største aksjonær i Tvetenveien 11 AS er Tvet Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Tvetenveien 11 AS?
I 2025 omsatte Tvetenveien 11 AS for 7,47 mill kr, opp 3 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 5,04 mill kr.
Hvor solid er balansen til Tvetenveien 11 AS?
Egenkapitalen i Tvetenveien 11 AS var 10,77 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 62,3 % av totalkapitalen.
Hva er organisasjonsnummeret til Tvetenveien 11 AS?
Organisasjonsnummeret til Tvetenveien 11 AS er 925 111 317. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 19.02.1995.
Hvem er revisor for Tvetenveien 11 AS?
Pricewaterhousecoopers AS er registrert som revisor for Tvetenveien 11 AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.