M1 Invest AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 21,1 mill
- +1 236,9 %
Om M1 Invest AS
M1 Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Jon Thomas Warset er styrets leder. I 2025 hadde M1 Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 21,07 mill kr. Egenkapitalen var 35,57 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er M1 Invest AS med 48,2 % av aksjene. Det er eldre enn 86 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet og formål
Investering i Jordanes Invest AS og dermed tilknyttet virksomhet.
API og MCPGET /company/920901344
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920901344" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920901344",
"name": "M1 INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "920901344" })Spør AI-assistenten
Hva driver M1 Invest AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over M1 Invest AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er M1 Invest AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −39 000 kr | 21,07 mill kr | 35,61 mill kr | 35,57 mill kr | 39 000 kr |
| 2024 | – | – | 1,58 mill kr | 76,86 mill kr | 76,86 mill kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 76,86 mill kr | 76,86 mill kr | 0 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 76,86 mill kr | 76,86 mill kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 76,86 mill kr | 76,86 mill kr | 0 kr |
Balanse
2025API og MCPGET /company/920901344/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920901344/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920901344",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -39000, "net_profit": 21070000, "equity": 35574000, … },
{ "year": 2024, "revenue": null, "operating_profit": null, "net_profit": 1576000, "equity": 76863000, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "920901344" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for M1 Invest AS per år.
Hvordan har omsetningen til M1 Invest AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til M1 Invest AS i 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 10.09.2020Revisor
1Sist endret 26.08.2019API og MCPGET /company/920901344/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920901344/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920901344",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "920901344" })Spør AI-assistenten
List alle roller i M1 Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i M1 Invest AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer M1 Invest AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
9 nye · 24 ute · 2 endret eierandel
- Jordanes Holding AShadde 15,4 %
- Henrik Thulesenhadde 6,5 %
- Aktiv Ressurs AShadde 3,4 %
- Westgaardskan AShadde 2,9 %
- Jackson Howlid Invest AShadde 2,6 %
- Jokama Invest AShadde 2 %
- Berga Invest AShadde 1,5 %
- Statt Invest AShadde 1,4 %
… og 16 flere
- Alaska Invest AS2,3 % → 4,4 %
- Deja Invest AS1 % → 2,1 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| M1 Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 48,2 % | 37 681 |
| Everyday Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 23,0 % | 18 000 |
| Fram Investment AS | Selskap | Ordinære aksjer | 14,8 % | 11 556 |
| Alaska Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 4,4 % | 3 402 |
| Casina AS | Selskap | Ordinære aksjer | 2,1 % | 1 652 |
| Deja Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 2,1 % | 1 652 |
| Circinus Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,4 % | 1 070 |
| Jesper Galatius | Person | Ordinære aksjer | 0,9 % | 725 |
| Katomami AS | Selskap | Ordinære aksjer | 0,6 % | 503 |
| Rita Elisabet Herland Torgersen | Person | Ordinære aksjer | 0,4 % | 335 |
15 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/920901344/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920901344/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920901344",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "M1 INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 48.21, "year": 2025, … },
{
"shareholder_name": "EVERYDAY INVEST AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 23.03,
"year": 2025,
…
},
…
],
"total": 15
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "920901344" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har M1 Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier M1 Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av M1 Invest AS eier M1 Invest AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 1 flere eiere ↓Vis færre ↑
Kunngjøringer34
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 12.10.2026 | Kapital ↗ |
| 12.10.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 4.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.10.2025 | Nedsettelse av kapital ↗ |
| 2.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.6.2025 | Kapital ↗ |
| 19.6.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 19.6.2025 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 3.4.2025 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 8.1.2025 | Avtalepant i egne aksjer-fullmakt ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/920901344/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920901344/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920901344",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-12", "type": "Kapital", … },
{ "dato": "2026-10-12", "type": "Vedtektsdato", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "920901344" })Spør AI-assistenten
Når ble M1 Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte M1 Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i M1 Invest AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 85,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 59,2 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/920901344/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920901344/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920901344",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45461,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0021 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "920901344" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er M1 Invest AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger M1 Invest AS blant de 45461 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til M1 Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
M1 INVEST AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| M1 Invest AS | Oslo | 48,2 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Jordanes Invest AS | Oslo | 11,6 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+47 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om M1 Invest AS
Er M1 Invest AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2018, som er lenger enn 86 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 878 andre selskaper i bransjen etablert.
Er M1 Invest AS et aktivt selskap?
M1 Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i M1 Invest AS?
Jon Thomas Warset er registrert som styreleder i M1 Invest AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier M1 Invest AS?
M1 Invest AS eies i hovedsak av M1 Invest AS (48,2 %). Totalt er det registrert 15 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til M1 Invest AS?
I 2025 omsatte M1 Invest AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 21,07 mill kr.
Hva er driftsresultatet til M1 Invest AS?
I 2025 hadde M1 Invest AS et driftsresultat på −39 000 kr.
Hvor solid er balansen til M1 Invest AS?
Egenkapitalen i M1 Invest AS var 35,57 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 99,9 % av totalkapitalen.
Hva er organisasjonsnummeret til M1 Invest AS?
M1 Invest AS har organisasjonsnummer 920 901 344. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvem er revisor for M1 Invest AS?
Kpmg AS er registrert som revisor for M1 Invest AS.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.