Kvartal 39 AS
- Omsetning
- 0
- −100 %
- Resultat
- −32 554
- −100,7 %
Om Kvartal 39 AS
Kvartal 39 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utvikling og salg av byggeprosjekter. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Johnny Brevik er styrets leder. I 2025 hadde Kvartal 39 AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 32 554 kr. Egenkapitalen var 2,52 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Af Gruppen Norge AS med 35 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 570 innen utvikling og salg av byggeprosjekter i Oslo, og ett av 14 380 i Norge. Det ble etablert samme år som 777 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet og formål
Investering i og utvikling og salg av eiendomsprosjekter.
API og MCPGET /company/919111062
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919111062" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919111062",
"name": "KVARTAL 39 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.120",
"nace_desc": "Utvikling og salg av byggeprosjekter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "919111062" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Kvartal 39 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Kvartal 39 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Kvartal 39 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −100 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −167 809 kr | −32 554 kr | 3,94 mill kr | 2,52 mill kr | 1,42 mill kr |
| 2024 | 17,88 mill kr | 5,26 mill kr | 4,50 mill kr | 6,80 mill kr | 2,55 mill kr | 4,25 mill kr |
| 2023 | 20,95 mill kr | −399 140 kr | 309 092 kr | 31,22 mill kr | 8,05 mill kr | 23,17 mill kr |
| 2022 | 241,17 mill kr | 48,59 mill kr | 30,28 mill kr | 84,23 mill kr | 17,74 mill kr | 66,49 mill kr |
| 2021 | 128,78 mill kr | 19,43 mill kr | 12,30 mill kr | 260,18 mill kr | 17,46 mill kr | 242,72 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte for regnskapsåret.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 76 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig.
API og MCPGET /company/919111062/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919111062/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919111062",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -167809, "net_profit": -32554, "equity": 2515547, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 17880000,
"operating_profit": 5255615,
"net_profit": 4495128,
"equity": 2548101,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "919111062" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Kvartal 39 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Kvartal 39 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Kvartal 39 AS i 2025?
Roller og styre7
Styre
6Sist endret 25.06.2026Revisor
1Sist endret 30.11.2017API og MCPGET /company/919111062/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919111062/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919111062",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "919111062" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Kvartal 39 AS?
List alle roller i Kvartal 39 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Kvartal 39 AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 endret eierandel
- Mallin Eiendom AS30 % → 29 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Af Gruppen Norge AS | Selskap | Ordinære aksjer | 35,0 % | 350 |
| Bori BBL | Selskap | Ordinære aksjer | 35,0 % | 350 |
| Mallin Eiendom AS | Selskap | Ordinære aksjer | 29,0 % | 290 |
| Invest Me Eiendom AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,0 % | 10 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/919111062/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919111062/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919111062",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "AF GRUPPEN NORGE AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 35, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "BORI BBL", "is_corporate": true, "ownership_pct": 35, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "919111062" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Kvartal 39 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Kvartal 39 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Kvartal 39 AS eier Af Gruppen Norge AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
- 16,3 %Ømf Holding AS
- 15,9 %Obos Aksjeinvesteringer AS
- 13,9 %Constructio AS
- 8,6 %Folketrygdfondet
- 2,3 %Ljm AS
- 2,3 %Skandinaviska Enskilda Banken Ab· Sverige
- 1,4 %Vito Kongsvinger AS
- 1,4 %Arne Skogheim AS
- 1,3 %Verdipapirfondet Holberg Norge
- 1,3 %Janiko AS
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kvartal 39 AS | BEDR | Utvikling og salg av byggeprosjekter | Oslo | − |
Kunngjøringer31
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2026 | Styre ↗ |
| 18.8.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.7.2025 | Styre ↗ |
| 2.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.6.2024 | Styre ↗ |
| 29.8.2023 | Daglig leder ↗ |
| 29.8.2023 | Styre ↗ |
| 16.8.2023 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/919111062/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919111062/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919111062",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-25", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "919111062" })Spør AI-assistenten
Når ble Kvartal 39 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Kvartal 39 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Kvartal 39 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Endre Havnås(Varamedlem)−Tom Gregers Barfod(Varamedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 70,6 % av driftsinntektene — 65,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 63,9 % | 20,6 % |
| Likviditetsgrad | 2,79 | 2,04 |
| Gjeldsgrad | 0,57 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | -1,3 % | -0,3 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -100,0 % | -14,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 70,6 % | 4,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/919111062/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/919111062/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "919111062",
"nace_code": "68.120",
"industry_count": 13690,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0038 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "919111062" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Kvartal 39 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Kvartal 39 AS blant de største selskapene innen utvikling og salg av byggeprosjekter?
Hvor solid er Kvartal 39 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1522 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Kvartal 39 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kvartal 39 AS?
Det er registrert 14 380 selskaper i Norge innen utvikling og salg av byggeprosjekter, hvorav 2 570 i Oslo.
Er Kvartal 39 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 52 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 777 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Kvartal 39 AS?
Kvartal 39 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er største aksjonær i Kvartal 39 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Af Gruppen Norge AS største eier i Kvartal 39 AS med 35 % av aksjene. Nest størst er Bori BBL med 35 %.
Hvordan går det økonomisk med Kvartal 39 AS?
Kvartal 39 AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 32 554 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Kvartal 39 AS?
I 2025 hadde Kvartal 39 AS et driftsresultat på −167 809 kr.
Hva er aksjekapitalen i Kvartal 39 AS?
Kvartal 39 AS har en registrert aksjekapital på 100 000 kr, fordelt på 1 000 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Kvartal 39 AS?
Kvartal 39 AS er vurdert til B – Solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Kvartal 39 AS?
Forretningsadressen til Kvartal 39 AS er Standardveien 1, 0581, OSLO i Oslo kommune.
Hvem er revisor for Kvartal 39 AS?
Pricewaterhousecoopers AS er registrert som revisor for Kvartal 39 AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.