Malerhaugveien 19-23 AS
- Omsetning
- 4,9 mill
- 2025
- Resultat
- 4,8 mill
- 7 års regnskap
Om Malerhaugveien 19-23 AS
Malerhaugveien 19-23 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ullensaker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2015 og har vært i drift i 11 år. Vimalan Sooriamoorthy er daglig leder, og Vimalan Sooriamoorthy er styreleder. I 2025 hadde Malerhaugveien 19-23 AS en omsetning på 4,95 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 4,81 mill kr. Egenkapitalen var 3,97 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ceylon Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 80 innen kjøp og salg av egen fast eiendom i Ullensaker, og ett av 14 173 i Norge. Det er eldre enn 61 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (96 %).
Aktivitet
Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Formål
Eie, utleie og forvalte fast eiendom, og det som står i naturlig sammenheng med dette.
API og MCPGET /company/915934455
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915934455" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915934455",
"name": "MALERHAUGVEIEN 19-23 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.110",
"nace_desc": "Kjøp og salg av egen fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ULLENSAKER", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "915934455" })Spør AI-assistenten
Når ble Malerhaugveien 19-23 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Ullensaker holder Malerhaugveien 19-23 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Malerhaugveien 19-23 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,95 mill kr | 4,87 mill kr | 4,81 mill kr | 15,99 mill kr | 3,97 mill kr | 12,03 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −172 338 kr | −1,33 mill kr | 10,85 mill kr | −844 604 kr | 11,69 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −2,92 mill kr | −2,67 mill kr | 11,22 mill kr | 487 294 kr | 10,73 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −363 837 kr | −272 829 kr | 13,32 mill kr | 1,81 mill kr | 11,52 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −616 475 kr | −1,40 mill kr | 234,32 mill kr | 5,00 mill kr | 229,32 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 6,9 mill kr (43 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 12 mill kr (73 % av balansen)
API og MCPGET /company/915934455/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915934455/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915934455",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4946295,
"operating_profit": 4868575,
"net_profit": 4811951,
"equity": 3967347,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -172338, "net_profit": -1331898, "equity": -844604, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "915934455" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Malerhaugveien 19-23 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Malerhaugveien 19-23 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Malerhaugveien 19-23 AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 06.01.2025Styre
1Sist endret 06.01.2025Regnskapsfører
1Sist endret 24.05.2026API og MCPGET /company/915934455/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915934455/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915934455",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "915934455" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Malerhaugveien 19-23 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Malerhaugveien 19-23 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Malerhaugveien 19-23 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Ceylon Invest AS100 %
- Nåbo AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ceylon Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 2 400 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/915934455/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915934455/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915934455",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "CEYLON INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "915934455" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Malerhaugveien 19-23 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Malerhaugveien 19-23 AS eier Ceylon Invest AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Malerhaugveien 19-23 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Ceylon Invest AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/915934455/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915934455/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915934455",
"chain": [
{ "org_no": "922125287", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "915934455", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "915934455" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Malerhaugveien 19-23 AS?
Hvem eier Malerhaugveien 19-23 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Malerhaugveien 19-23 AS | BEDR | Kjøp og salg av egen fast eiendom | Ullensaker | − |
Kunngjøringer55
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.11.2026 | Kapital ↗ |
| 4.11.2026 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 4.11.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 4.11.2026 | Fisjonsbeslutning ↗ |
| 22.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.1.2025 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 6.1.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 6.1.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 6.1.2025 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/915934455/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915934455/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915934455",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-11-04", "type": "Kapital", … },
{ "dato": "2026-11-04", "type": "Vedtektsfestet formål", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "915934455" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Malerhaugveien 19-23 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Malerhaugveien 19-23 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Malerhaugveien 19-23 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertFormål:Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.→Eie, utleie og forvalte fast eiendom, og det som står i naturlig sammenheng med dette.
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre+TIQ REGNSKAPSBYRÅ AS(Regnskapsfører)−TIQ REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 0,0 % av driftsinntektene — 68,4 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 98,4 % | 18,5 % |
| Resultatmargin | 97,3 % | 8,4 % |
| Egenkapitalandel | 24,8 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,90 | 2,51 |
| Gjeldsgrad | 3,03 | 0,38 |
| Egenkapitalrentabilitet | 121,3 % | 1,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 0,0 % | 68,4 % |
| Annen driftskostnad | 1,6 % | 9,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/915934455/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/915934455/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "915934455",
"nace_code": "68.110",
"industry_count": 12527,
"revenue": { "value": 4946295, "percentile": 0.9427 },
"operating_margin": { "value": 0.9843, "percentile": 0.9724 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "915934455" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Malerhaugveien 19-23 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Malerhaugveien 19-23 AS på i bransjen?
Hvor ligger Malerhaugveien 19-23 AS blant de 12527 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Malerhaugveien 19-23 AS
Hvor stor er bransjen Malerhaugveien 19-23 AS tilhører?
Malerhaugveien 19-23 AS er ett av 80 selskaper innen kjøp og salg av egen fast eiendom i Ullensaker, og ett av 14 173 på landsbasis.
Hvor lenge har Malerhaugveien 19-23 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Malerhaugveien 19-23 AS ble etablert i 2015 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 61 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Malerhaugveien 19-23 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Malerhaugveien 19-23 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Malerhaugveien 19-23 AS?
Vimalan Sooriamoorthy er registrert som daglig leder i Malerhaugveien 19-23 AS.
Hvem eier Malerhaugveien 19-23 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Ceylon Invest AS største eier i Malerhaugveien 19-23 AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Malerhaugveien 19-23 AS for i 2025?
Malerhaugveien 19-23 AS hadde i 2025 en omsetning på 4,95 mill kr og et overskudd på 4,81 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Malerhaugveien 19-23 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Malerhaugveien 19-23 AS en egenkapital på 3,97 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 24,8 %.
Hvilket org.nr har Malerhaugveien 19-23 AS?
Malerhaugveien 19-23 AS har organisasjonsnummer 915 934 455. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.