Trondheimsveien 43 IV AS
- Omsetning
- 135 605
- −53,1 %
- Resultat
- 3 968
- −96,3 %
Om Trondheimsveien 43 IV AS
Trondheimsveien 43 IV AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Victoria Ghica er styrets leder. I 2025 hadde Trondheimsveien 43 IV AS en omsetning på 135 605 kr, en nedgang på 53 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 3 968 kr. Egenkapitalen var 107 985 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Cvs Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 573 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 4 157 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/827969362
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827969362" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827969362",
"name": "TRONDHEIMSVEIEN 43 IV AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "827969362" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Trondheimsveien 43 IV AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Trondheimsveien 43 IV AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Trondheimsveien 43 IV AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −53,1 % fra 2024 · −23,8 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135 605 kr | 5 220 kr | 3 968 kr | 340 369 kr | 107 985 kr | 232 384 kr |
| 2024 | 289 158 kr | 135 808 kr | 106 011 kr | 273 777 kr | 104 017 kr | 169 760 kr |
| 2023 | 310 313 kr | 86 247 kr | 61 788 kr | 326 103 kr | 104 521 kr | 221 582 kr |
| 2022 | 209 644 kr | 70 443 kr | 52 481 kr | 318 463 kr | 101 268 kr | 217 195 kr |
| 2021 | 177 984 kr | 78 015 kr | 62 077 kr | 223 963 kr | 101 372 kr | 122 591 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Kundefordringer står for om lag 27 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Gjeld til konsernselskaper
- 110 000 kr (31 % av balansen)
API og MCPGET /company/827969362/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827969362/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827969362",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 135605, "operating_profit": 5220, "net_profit": 3968, "equity": 107985, … },
{ "year": 2024, "revenue": 289158, "operating_profit": 135808, "net_profit": 106011, "equity": 104017, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "827969362" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Trondheimsveien 43 IV AS per år.
Hvordan har omsetningen til Trondheimsveien 43 IV AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Trondheimsveien 43 IV AS i 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 07.07.2025API og MCPGET /company/827969362/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827969362/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827969362",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "827969362" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Trondheimsveien 43 IV AS?
List alle roller i Trondheimsveien 43 IV AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Cvs Invest AS100 %
- Daimyo Ekstra 77 AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Cvs Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/827969362/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827969362/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827969362",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "CVS INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "827969362" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Trondheimsveien 43 IV AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Trondheimsveien 43 IV AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Trondheimsveien 43 IV AS eier Cvs Invest AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/827969362/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827969362/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827969362",
"chain": [
{ "org_no": "997390210", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "827969362", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "827969362" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Trondheimsveien 43 IV AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trondheimsveien 43 IV AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer20
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.11.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.8.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 7.7.2025 | Styre ↗ |
| 14.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.2.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.11.2023 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 7.11.2023 | Revisor ↗ |
| 29.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/827969362/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827969362/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827969362",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-11-11", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "827969362" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Trondheimsveien 43 IV AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Trondheimsveien 43 IV AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Trondheimsveien 43 IV AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−RIKTIGREGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 31,7 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,90 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 2,15 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 3,7 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/827969362/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/827969362/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "827969362",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 135605, "percentile": 0.3297 },
"operating_margin": { "value": 0.0385, "percentile": 0.2376 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "827969362" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Trondheimsveien 43 IV AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Trondheimsveien 43 IV AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Trondheimsveien 43 IV AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Trondheimsveien 43 IV AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Trondheimsveien 43 IV AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 573 i Oslo.
Er Trondheimsveien 43 IV AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 19 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 4 157 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Trondheimsveien 43 IV AS et aktivt selskap?
Trondheimsveien 43 IV AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilke eiere står bak Trondheimsveien 43 IV AS?
Trondheimsveien 43 IV AS eies i hovedsak av Cvs Invest AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Trondheimsveien 43 IV AS?
Trondheimsveien 43 IV AS hadde i 2025 en omsetning på 135 605 kr og et overskudd på 3 968 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Trondheimsveien 43 IV AS?
I 2025 hadde Trondheimsveien 43 IV AS et driftsresultat på 5 220 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Trondheimsveien 43 IV AS?
Trondheimsveien 43 IV AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Er Trondheimsveien 43 IV AS registrert i MVA-registeret?
Trondheimsveien 43 IV AS er registrert i MVA-registeret (siden 2022) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Trondheimsveien 43 IV AS?
Organisasjonsnummeret til Trondheimsveien 43 IV AS er 827 969 362. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 21.10.2021.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.