Safe4 Risk Solutions AS
Org.nr 913296435
Om Safe4 Risk Solutions AS
Safe4 Risk Solutions AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Vakttjenester ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2014 og har vært i drift i 12 år. Guy William Kenneth Power er daglig leder, og Magne Frøystad Aaby er styreleder. I 2025 hadde Safe4 Risk Solutions AS en omsetning på 4,98 mill kr, en økning på 22 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 894,87K kr. Egenkapitalen var 1,81 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Safe4 Security Group AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 57 innen vakttjenester ikke nevnt annet sted i Oslo, og ett av 241 i Norge. Det er eldre enn 63 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (54 %).
Aktivitet
Konsulentvirksomhet, kurs, opplæring og rådgiving innen sikkerhet.
Formål
Konsulentvirksomhet innen sikkerhet.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,98 mill kr | 1,15 mill kr | 894,87K kr | 3,88 mill kr | 1,81 mill kr | 2,06 mill kr |
| 2024 | 4,07 mill kr | 483,96K kr | 377,51K kr | 3,06 mill kr | 1,82 mill kr | 1,23 mill kr |
| 2023 | 3,34 mill kr | 502,98K kr | 392,90K kr | 3,02 mill kr | 1,82 mill kr | 1,21 mill kr |
| 2020 | 2,80 mill kr | 498,08K kr | 442,44K kr | 1,08 mill kr | −303,65K kr | 1,39 mill kr |
| 2019 | 2,94 mill kr | 303,58K kr | 188,18K kr | 942,02K kr | −746,10K kr | 1,69 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 45 prosent av driftsinntektene. Regnskapet inneholder konsernbidrag.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 47 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 01.03.2014Styre
3Sist endret 24.01.2025Regnskapsfører
1Sist endret 03.10.2024Revisor
1Sist endret 09.02.2021Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Safe4 Security Group AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 1 000 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 166 beregnede eiere.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Andre selskaper eid av Safe4 Security Group AS
3 selskaperUnderenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Safe4 Risk Solutions AS | BEDR | Vakttjenester ikke nevnt annet sted | Oslo | − |
Kunngjøringer25
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.1.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 24.1.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 24.1.2025 | Styre ↗ |
| 11.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.8.2021 | Kapital ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 1,4 % av driftsinntektene — 18,5 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 23,0 % | 4,6 % |
| Resultatmargin | 18,0 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | 46,8 % | 44,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,85 | 1,47 |
| Gjeldsgrad | 1,14 | 0,87 |
| Egenkapitalrentabilitet | 49,4 % | 10,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +22,3 % | +11,5 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 1,4 % | 19,9 % |
| Lønnskostnad | 45,3 % | 44,1 % |
| Annen driftskostnad | 30,1 % | 19,6 % |
| Avskrivninger | 0,1 % | 1,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+8 til på samme adresse →Ofte spurt om Safe4 Risk Solutions AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Safe4 Risk Solutions AS?
Det er registrert 241 selskaper i Norge innen vakttjenester ikke nevnt annet sted, hvorav 57 i Oslo.
Er Safe4 Risk Solutions AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2014, som er lenger enn 63 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 9 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Safe4 Risk Solutions AS bedre enn andre i bransjen?
Safe4 Risk Solutions AS hadde en driftsmargin på 23 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 4,6 % for vakttjenester ikke nevnt annet sted.
Hvilken status har Safe4 Risk Solutions AS i Enhetsregisteret?
Safe4 Risk Solutions AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Safe4 Risk Solutions AS?
Daglig leder i Safe4 Risk Solutions AS er Guy William Kenneth Power, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Safe4 Risk Solutions AS?
Største aksjonær i Safe4 Risk Solutions AS er Safe4 Security Group AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Safe4 Risk Solutions AS?
I 2025 omsatte Safe4 Risk Solutions AS for 4,98 mill kr, opp 22 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 894,87K kr.
Hva er aksjekapitalen i Safe4 Risk Solutions AS?
Safe4 Risk Solutions AS har en registrert aksjekapital på 1,00 mill kr, fordelt på 1 000 000 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Safe4 Risk Solutions AS?
Safe4 Risk Solutions AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.