- Omsetning
- 3,8 mill
- −14,3 %
- Resultat
- −106 212
- −652,3 %
Om Signalnorway AS
Signalnorway AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stryn, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Interiørdesignvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2017 og har vært i drift i 9 år. Wenche Flølo er daglig leder, og Wenche Flølo er styreleder. I 2025 hadde Signalnorway AS en omsetning på 3,83 mill kr, en nedgang på 14 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 106 212 kr. Egenkapitalen var 287 867 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Farm House AS med 66,7 % av aksjene. Selskapet er ett av 4 innen interiørdesignvirksomhet i Stryn, og ett av 2 914 i Norge. Det er eldre enn 69 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Utvikling og levering av interiørkonsepter fra idè, design, produksjon til montering.
Formål
Handel, konsulent, salg, markedsføring, utvikling av interiørkonsepter og løsninger for kunder i Norge og i utlandet, samt utleige av kontorlokaler.
API og MCPGET /company/820193652
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820193652" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820193652",
"name": "SIGNALNORWAY AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "74.130",
"nace_desc": "Interiørdesignvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STRYN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "820193652" })Spør AI-assistenten
Hva driver Signalnorway AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Signalnorway AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Signalnorway AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −14,3 % fra 2024 · +73 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,83 mill kr | −106 459 kr | −106 212 kr | 716 619 kr | 287 867 kr | 428 752 kr |
| 2024 | 4,47 mill kr | 29 796 kr | 19 231 kr | 1,23 mill kr | 394 079 kr | 835 561 kr |
| 2023 | 4,39 mill kr | 396 350 kr | 335 408 kr | 1,46 mill kr | 374 848 kr | 1,09 mill kr |
| 2022 | 1,55 mill kr | −26 409 kr | −31 227 kr | 382 933 kr | 39 440 kr | 343 493 kr |
| 2021 | 2,21 mill kr | −61 984 kr | −61 108 kr | 178 015 kr | 70 667 kr | 107 348 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 61 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 33 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 11 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 38 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 220 000 kr (31 % av balansen)
API og MCPGET /company/820193652/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820193652/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820193652",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3830332,
"operating_profit": -106459,
"net_profit": -106212,
"equity": 287867,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 4467067, "operating_profit": 29796, "net_profit": 19231, "equity": 394079, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "820193652" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Signalnorway AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Signalnorway AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Signalnorway AS per år.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 04.01.2023Styre
3Sist endret 16.07.2024Regnskapsfører
1Sist endret 04.01.2018API og MCPGET /company/820193652/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820193652/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820193652",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "820193652" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Signalnorway AS?
List alle roller i Signalnorway AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Signalnorway AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Signalnorway AS33,3 %
- Feel Free Production AShadde 33,3 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Farm House AS | Selskap | Ordinære aksjer | 66,7 % | 154 |
| Signalnorway AS | Selskap | Ordinære aksjer | 33,3 % | 77 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/820193652/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820193652/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820193652",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "FARM HOUSE AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 66.67, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "SIGNALNORWAY AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 33.33, "year": 2025, … }
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "820193652" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Signalnorway AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Signalnorway AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Signalnorway AS eier Farm House AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/820193652/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820193652/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820193652",
"chain": [
{ "org_no": "990365067", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "820193652", "owner_pct": 66.67, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "820193652" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Signalnorway AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Signalnorway AS | BEDR | Interiørdesignvirksomhet | Stryn | − |
Kunngjøringer20
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.4.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.7.2024 | Styre ↗ |
| 6.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.1.2023 | Daglig leder ↗ |
| 5.11.2022 | Styre ↗ |
| 9.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.4.2022 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/820193652/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820193652/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820193652",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "820193652" })Spør AI-assistenten
Når leverte Signalnorway AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Signalnorway AS sist endret?
Har Signalnorway AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 61,1 % av driftsinntektene — 25,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -2,8 % | 1,5 % |
| Resultatmargin | -2,8 % | 1,1 % |
| Egenkapitalandel | 40,2 % | 36,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,65 | 1,47 |
| Gjeldsgrad | 1,49 | 0,84 |
| Egenkapitalrentabilitet | -36,9 % | 8,4 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -14,3 % | +0,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 61,1 % | 35,8 % |
| Lønnskostnad | 33,2 % | 37,1 % |
| Annen driftskostnad | 8,3 % | 16,4 % |
| Avskrivninger | 0,2 % | 0,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/820193652/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820193652/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820193652",
"nace_code": "74.130",
"industry_count": 795,
"revenue": { "value": 3830332, "percentile": 0.8365 },
"operating_margin": { "value": -0.0278, "percentile": 0.3583 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "820193652" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Signalnorway AS på i bransjen?
Hvor ligger Signalnorway AS blant de 795 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Signalnorway AS sammenlignet med andre i bransjen?
Offentlig støtte
Signalnorway AS er registrert med 1 tildeling fra Innovasjon Norge (400 000 kr).
| Dato | Kategori | Underkategori | Beløp | Type |
|---|---|---|---|---|
| 16.3.2018 | Oppstartstilskudd | Distriktsrettet etablerertilskudd | 400 000 kr | Tilskudd |
Kilde: Innovasjon Norge
API og MCPGET /company/820193652/grants
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/820193652/grants" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "820193652",
"innovasjon_norge": [
{
"virkemiddelkategori": "Oppstartstilskudd",
"innvilget_belop": 400000,
"innvilget_dato": "2018-03-16",
…
}
],
"forskningsradet": [],
"skattefunn": []
}MCP
get_company_grants({ "org_no": "820193652" })Spør AI-assistenten
Hvilken offentlig støtte har Signalnorway AS fått?
Hvor mye har Signalnorway AS fått fra Innovasjon Norge, og til hva?
Immaterielle rettigheter
Signalnorway AS har 1 varemerke registrert eller søkt hos Patentstyret.
| Tittel | Søknadsnr. | Reg.nr. | Status | Utløp |
|---|---|---|---|---|
| SignalNorway indoor destinations ↗ | 201800644 | 298247 | Registrert | 12.1.2028 |
Kilde: Patentstyret
Investeringer
SIGNALNORWAY AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Signalnorway AS | Stryn | 33,3 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Signalnorway AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Signalnorway AS?
Det er registrert 2 914 selskaper i Norge innen interiørdesignvirksomhet, hvorav 4 i Stryn.
Er Signalnorway AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2017, som er lenger enn 69 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 88 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Signalnorway AS i Enhetsregisteret?
Signalnorway AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er Signalnorway AS?
Signalnorway AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Signalnorway AS?
Daglig leder i Signalnorway AS er Wenche Flølo, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Signalnorway AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Farm House AS største eier i Signalnorway AS med 66,7 % av aksjene. Nest størst er Signalnorway AS med 33,3 %.
Er Signalnorway AS en del av et konsern?
Signalnorway AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Farm House AS, som eier 66,7 % av selskapet.
Hvordan går det økonomisk med Signalnorway AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 3,83 mill kr, ned 14 % fra 2024. Egenkapitalen var 287 867 kr ved årsslutt.
Hva er aksjekapitalen i Signalnorway AS?
Signalnorway AS har en registrert aksjekapital på 231 000 kr, fordelt på 231 aksjer.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.