- Omsetning
- 14,9 mill
- +1,3 %
- Resultat
- 1,7 mill
- −22,4 %
- Ansatte
- 9
- +1 siden mars
Om Tannlege Conrad Müller AS
Tannlege Conrad Müller AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Alstahaug, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2011 og har vært i drift i 15 år. Conrad Stefan Müller er daglig leder, og Conrad Stefan Müller er styreleder. I 2025 hadde Tannlege Conrad Müller AS en omsetning på 14,86 mill kr, en økning på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1,74 mill kr. Egenkapitalen var 391 591 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Conrad Müller Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 8 innen tannlegetjenester i Alstahaug, og ett av 5 990 i Norge. Det er eldre enn 69 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Drive tannlegepraksis og hva som naturlig hører under dette.
API og MCPGET /company/997518098
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997518098" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997518098",
"name": "TANNLEGE CONRAD MÜLLER AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": 9,
"address": { "municipality": "ALSTAHAUG", "county": "NORDLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "997518098" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Tannlege Conrad Müller AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Tannlege Conrad Müller AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Alstahaug holder Tannlege Conrad Müller AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1,3 % fra 2024 · +72,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,86 mill kr | 2,19 mill kr | 1,74 mill kr | 4,28 mill kr | 391 591 kr | 3,89 mill kr |
| 2024 | 14,67 mill kr | 2,81 mill kr | 2,24 mill kr | 4,36 mill kr | 665 612 kr | 3,69 mill kr |
| 2023 | 10,30 mill kr | 1,99 mill kr | 1,55 mill kr | 3,50 mill kr | 525 618 kr | 2,97 mill kr |
| 2022 | 8,41 mill kr | – | – | 2,60 mill kr | 537 313 kr | 2,07 mill kr |
| 2021 | 8,63 mill kr | 394 078 kr | 352 704 kr | 1,81 mill kr | 506 708 kr | 1,31 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 43 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 24 prosent av driftsinntektene. Det ble avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 36 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 1,8 mill kr (42 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 140 000 kr (3 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 69 000 kr
- Avgitt konsernbidrag
- 110 000 kr
API og MCPGET /company/997518098/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997518098/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997518098",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 14862732,
"operating_profit": 2186175,
"net_profit": 1739060,
"equity": 391591,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 14674481,
"operating_profit": 2811032,
"net_profit": 2239994,
"equity": 665612,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "997518098" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Tannlege Conrad Müller AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Tannlege Conrad Müller AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tannlege Conrad Müller AS de siste årene.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 31.10.2011Styre
2Sist endret 20.10.2020Regnskapsfører
1Sist endret 31.10.2026Revisor
1Sist endret 19.05.2021API og MCPGET /company/997518098/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997518098/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997518098",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "997518098" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Tannlege Conrad Müller AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Tannlege Conrad Müller AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Tannlege Conrad Müller AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Conrad Müller Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/997518098/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997518098/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997518098",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "CONRAD MÜLLER HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "997518098" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Tannlege Conrad Müller AS eier Conrad Müller Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Tannlege Conrad Müller AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tannlege Conrad Müller AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Conrad Müller Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/997518098/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997518098/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997518098",
"chain": [
{ "org_no": "997456793", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "997518098", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "997518098" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Tannlege Conrad Müller AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Tannlege Conrad Müller AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tannlege Conrad Müller AS | BEDR | Tannlegetjenester | Alstahaug | 9 |
Kunngjøringer24
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.5.2021 | Revisor ↗ |
| 20.10.2020 | Styre ↗ |
| 24.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/997518098/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997518098/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997518098",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-17", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "997518098" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Tannlege Conrad Müller AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Tannlege Conrad Müller AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tannlege Conrad Müller AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ASPIA NORGE AS(Regnskapsfører)−MOSJØEN REGNSKAPSKONTOR AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:8→9
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 43,0 % av driftsinntektene — 26,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 14,7 % | 12,0 % |
| Resultatmargin | 11,7 % | 11,0 % |
| Egenkapitalandel | 9,1 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,03 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 9,93 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 444,1 % | 28,3 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +1,3 % | +3,2 % |
| Omsetning per ansatt | 1,65 mill kr | 1,39 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 43,0 % | 16,6 % |
| Lønnskostnad | 23,9 % | 36,0 % |
| Annen driftskostnad | 17,7 % | 20,8 % |
| Avskrivninger | 0,7 % | 1,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/997518098/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/997518098/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "997518098",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2222,
"revenue": { "value": 14862732, "percentile": 0.9399 },
"operating_margin": { "value": 0.1471, "percentile": 0.5518 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "997518098" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Tannlege Conrad Müller AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Tannlege Conrad Müller AS på i bransjen?
Hvor ligger Tannlege Conrad Müller AS blant de 2222 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Tannlege Conrad Müller AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tannlege Conrad Müller AS?
Det er registrert 5 990 selskaper i Norge innen tannlegetjenester, hvorav 8 i Alstahaug.
Er Tannlege Conrad Müller AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2011, som er lenger enn 69 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 117 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Tannlege Conrad Müller AS?
Tannlege Conrad Müller AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Tannlege Conrad Müller AS?
Tannlege Conrad Müller AS driver innen tannlegetjenester, med NACE-kode 86.230 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drive tannlegepraksis og hva som naturlig hører under dette.
Hvem er daglig leder i Tannlege Conrad Müller AS?
Daglig leder i Tannlege Conrad Müller AS er Conrad Stefan Müller, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Tannlege Conrad Müller AS?
Største aksjonær i Tannlege Conrad Müller AS er Conrad Müller Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Tannlege Conrad Müller AS?
Tannlege Conrad Müller AS hadde i 2025 en omsetning på 14,86 mill kr og et overskudd på 1,74 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor solid er balansen til Tannlege Conrad Müller AS?
Egenkapitalen i Tannlege Conrad Müller AS var 391 591 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 9,1 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Tannlege Conrad Müller AS?
Tannlege Conrad Müller AS har en registrert aksjekapital på 100 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Hva er organisasjonsnummeret til Tannlege Conrad Müller AS?
Tannlege Conrad Müller AS har org.nr 997 518 098 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Nordland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.