Signalveien 4 AS
- Omsetning
- 518 000
- +5,1 %
- Resultat
- −9 371
- −116,5 %
Om Signalveien 4 AS
Signalveien 4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Moss, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2008 og har vært i drift i 18 år. Per Arne Thomassen er daglig leder, og Per Arne Thomassen er styreleder. I 2025 hadde Signalveien 4 AS en omsetning på 518 000 kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 9 371 kr. Egenkapitalen var −458 023 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Fossekallen Eiendom AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 594 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Moss, og ett av 76 534 i Norge. Det er eldre enn 62 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Formål
Kjøp, salg og utleie av eiendom i egen regi samt utvikling av tomter og eiendommer for bolig og næring samt deltagelse i virksomheter med tilsvarende formål.
API og MCPGET /company/992570539
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992570539" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992570539",
"name": "SIGNALVEIEN 4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "MOSS", "county": "ØSTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "992570539" })Spør AI-assistenten
Når ble Signalveien 4 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Moss holder Signalveien 4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Signalveien 4 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +5,1 % fra 2024 · +556,5 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 518 000 kr | 253 762 kr | −9 371 kr | 12,01 mill kr | −458 023 kr | 12,47 mill kr |
| 2024 | 492 934 kr | 293 772 kr | 56 834 kr | 11,73 mill kr | −448 652 kr | 12,17 mill kr |
| 2023 | 444 000 kr | −1,72 mill kr | −1,74 mill kr | 11,57 mill kr | −505 486 kr | 12,07 mill kr |
| 2022 | 340 320 kr | −180 027 kr | −188 301 kr | 17,20 mill kr | 1,24 mill kr | 15,97 mill kr |
| 2021 | 78 900 kr | −91 530 kr | −39 556 kr | 9,64 mill kr | 1,45 mill kr | 8,18 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 51 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 9 mill kr (75 % av balansen)
API og MCPGET /company/992570539/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992570539/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992570539",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 518000, "operating_profit": 253762, "net_profit": -9371, "equity": -458023, … },
{ "year": 2024, "revenue": 492934, "operating_profit": 293772, "net_profit": 56834, "equity": -448652, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "992570539" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Signalveien 4 AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Signalveien 4 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Signalveien 4 AS de siste årene.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 22.04.2008Styre
2Sist endret 22.04.2008Regnskapsfører
1Sist endret 01.10.2021API og MCPGET /company/992570539/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992570539/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992570539",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "992570539" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Signalveien 4 AS?
List alle roller i Signalveien 4 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Signalveien 4 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Fossekallen Eiendom AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/992570539/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992570539/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992570539",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "FOSSEKALLEN EIENDOM AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "992570539" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Signalveien 4 AS eier Fossekallen Eiendom AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Signalveien 4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Signalveien 4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/992570539/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992570539/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992570539",
"chain": [
{ "org_no": "990654093", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "992570539", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "992570539" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Signalveien 4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Signalveien 4 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Moss | − |
Kunngjøringer25
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.2.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 30.1.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.10.2022 | Meldepliktig avtale ↗ |
| 14.2.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.10.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.10.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/992570539/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992570539/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992570539",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "992570539" })Spør AI-assistenten
Når leverte Signalveien 4 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Signalveien 4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Signalveien 4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -3,8 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 9,75 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/992570539/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/992570539/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "992570539",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 518000, "percentile": 0.4911 },
"operating_margin": { "value": 0.4899, "percentile": 0.5708 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "992570539" })Spør AI-assistenten
Er Signalveien 4 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Signalveien 4 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Signalveien 4 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Moss
1 000+ til i Moss →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Signalveien 4 AS
Hvor stor er bransjen Signalveien 4 AS tilhører?
Signalveien 4 AS er ett av 594 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Moss, og ett av 76 534 på landsbasis.
Hvor lenge har Signalveien 4 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Signalveien 4 AS ble etablert i 2008 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 62 % av selskapene i bransjen.
Er Signalveien 4 AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Signalveien 4 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Signalveien 4 AS?
Organisasjonsformen til Signalveien 4 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Signalveien 4 AS?
Per Arne Thomassen er registrert som daglig leder i Signalveien 4 AS.
Hvem er styreleder i Signalveien 4 AS?
Styrets leder i Signalveien 4 AS er Per Arne Thomassen.
Hvem er største aksjonær i Signalveien 4 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Fossekallen Eiendom AS største eier i Signalveien 4 AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Signalveien 4 AS for i 2025?
I 2025 omsatte Signalveien 4 AS for 518 000 kr, opp 5 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 9 371 kr.
Hvor mye egenkapital har Signalveien 4 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Signalveien 4 AS en egenkapital på −458 023 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −3,8 %.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Østfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.