Kammerherreløkka Næring B1 AS
- Omsetning
- 7,9 mill
- +2,6 %
- Resultat
- 221 124
- 7 års regnskap
Om Kammerherreløkka Næring B1 AS
Kammerherreløkka Næring B1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2007 og har vært i drift i 19 år. Andre Gaden er styrets leder. I 2025 hadde Kammerherreløkka Næring B1 AS en omsetning på 7,91 mill kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 221 124 kr. Egenkapitalen var 220 792 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Offentlig Eiendom AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 8 930 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Oslo, og ett av 31 917 i Norge. Det er eldre enn 84 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (55 %).
Aktivitet og formål
Virksomhet innenfor utvikling og investering i andre selskaper og alt som står i forbindelse med de forannevnte virksomheter.
API og MCPGET /company/991502734
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991502734" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991502734",
"name": "KAMMERHERRELØKKA NÆRING B1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "70.200",
"nace_desc": "Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "991502734" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Kammerherreløkka Næring B1 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Kammerherreløkka Næring B1 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Kammerherreløkka Næring B1 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +2,6 % fra 2024 · +17,1 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,91 mill kr | 3,93 mill kr | 221 124 kr | 95,43 mill kr | 220 792 kr | 95,21 mill kr |
| 2024 | 7,71 mill kr | 3,71 mill kr | −549 117 kr | 90,84 mill kr | 1,28 mill kr | 89,57 mill kr |
| 2023 | 7,40 mill kr | 1,69 mill kr | 153 894 kr | 86,91 mill kr | 1,83 mill kr | 85,09 mill kr |
| 2022 | 6,89 mill kr | 2,84 mill kr | 968 960 kr | 87,99 mill kr | 2,65 mill kr | 85,34 mill kr |
| 2021 | 6,76 mill kr | 2,72 mill kr | 832 877 kr | 88,37 mill kr | 3,39 mill kr | 84,98 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at avskrivninger er den største kostnadsposten, med om lag 41 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 640 000 kr (1 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 95 mill kr (100 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 840 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 4,5 mill kr
- Avgitt konsernbidrag
- 1,3 mill kr
API og MCPGET /company/991502734/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991502734/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991502734",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 7907819,
"operating_profit": 3931059,
"net_profit": 221124,
"equity": 220792,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 7710317,
"operating_profit": 3710368,
"net_profit": -549117,
"equity": 1279333,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "991502734" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Kammerherreløkka Næring B1 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Kammerherreløkka Næring B1 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Kammerherreløkka Næring B1 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre6
Styre
4Sist endret 07.02.2025Regnskapsfører
1Sist endret 15.09.2025Revisor
1Sist endret 30.09.2022API og MCPGET /company/991502734/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991502734/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991502734",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "991502734" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Kammerherreløkka Næring B1 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Kammerherreløkka Næring B1 AS?
Hvem er regnskapsfører for Kammerherreløkka Næring B1 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Offentlig Eiendom AS100 %
- Ryger Eiendomsinvest AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Offentlig Eiendom AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 200 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/991502734/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991502734/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991502734",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "OFFENTLIG EIENDOM AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "991502734" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Kammerherreløkka Næring B1 AS eier Offentlig Eiendom AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Kammerherreløkka Næring B1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Kammerherreløkka Næring B1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
- 19,3 %Apg Invest AS
- 8,2 %Socialco Fastigheter Ab· Sverige
- 1,6 %Sbb I Norden Ab· Sverige
- 1,2 %Verdipapirfondet Dnb Norge
- 1,1 %Folketrygdfondet
- 0,9 %Skagen Vekst Verdipapirfond
- 0,7 %Midelfart Capital AS
- 0,7 %J.p. Morgan Se· Luxemburg
- 0,6 %Dnb Bank ASA
- 0,6 %Verdipapirfondet Dnb Smb
Andre selskaper eid av Offentlig Eiendom AS
29 selskaperAPI og MCPGET /company/991502734/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991502734/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991502734",
"chain": [
{ "org_no": "921563108", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "921563094", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "923641254", "owner_pct": 100, … },
…
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "991502734" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Kammerherreløkka Næring B1 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Kammerherreløkka Næring B1 AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Kammerherreløkka Næring B1 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kammerherreløkka Næring B1 AS | BEDR | Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning | Oslo | − |
Kunngjøringer66
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.6.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.5.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 7.2.2025 | Styre ↗ |
| 23.8.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 23.8.2024 | Signatur ↗ |
| 23.8.2024 | Styre ↗ |
| 23.8.2024 | Daglig leder ↗ |
| 17.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/991502734/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991502734/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991502734",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-15", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "991502734" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Kammerherreløkka Næring B1 AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Kammerherreløkka Næring B1 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Kammerherreløkka Næring B1 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:c/o Public Property Invest ASA Haakon VIIs gate 1→Haakon VIIs gate 1
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 41,0 % av driftsinntektene — 40,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 49,7 % | 8,4 % |
| Resultatmargin | 2,8 % | 11,3 % |
| Egenkapitalandel | 0,2 % | 63,5 % |
| Likviditetsgrad | 12,03 | 2,10 |
| Gjeldsgrad | 431,21 | 0,32 |
| Egenkapitalrentabilitet | 100,2 % | 6,5 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +2,6 % | -1,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 9,2 % | 15,0 % |
| Avskrivninger | 41,0 % | 0,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/991502734/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991502734/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991502734",
"nace_code": "70.200",
"industry_count": 16836,
"revenue": { "value": 7907819, "percentile": 0.9524 },
"operating_margin": { "value": 0.4971, "percentile": 0.7759 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "991502734" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Kammerherreløkka Næring B1 AS blant de 16836 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Kammerherreløkka Næring B1 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Kammerherreløkka Næring B1 AS blant de største selskapene innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+601 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Kammerherreløkka Næring B1 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kammerherreløkka Næring B1 AS?
Det er registrert 31 917 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 8 930 i Oslo.
Er Kammerherreløkka Næring B1 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2007, som er lenger enn 84 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 511 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Kammerherreløkka Næring B1 AS et aktivt selskap?
Kammerherreløkka Næring B1 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem eier Kammerherreløkka Næring B1 AS?
Kammerherreløkka Næring B1 AS eies i hovedsak av Offentlig Eiendom AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Er Kammerherreløkka Næring B1 AS en del av et konsern?
Kammerherreløkka Næring B1 AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Offentlig Eiendom AS, som eier 100 % av selskapet. Konsernspissen er Public Property Invest ASA.
Hva er omsetningen til Kammerherreløkka Næring B1 AS?
I 2025 omsatte Kammerherreløkka Næring B1 AS for 7,91 mill kr, opp 3 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 221 124 kr.
Hva er driftsresultatet til Kammerherreløkka Næring B1 AS?
I 2025 hadde Kammerherreløkka Næring B1 AS et driftsresultat på 3,93 mill kr, som tilsvarer en driftsmargin på 49,7 %.
Er Kammerherreløkka Næring B1 AS registrert i MVA-registeret?
Kammerherreløkka Næring B1 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2009) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.