Ilsvika B1
- Omsetning
- 1,5 mill
- −0 %
- Resultat
- 63 921
- −86,1 %
Om Ilsvika B1
Ilsvika B1 er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2001 og har vært i drift i 25 år. Torstein Holm er styrets leder. I 2025 hadde Ilsvika B1 en omsetning på 1,51 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 63 921 kr. Egenkapitalen var 4,63 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 2 890 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Trondheim, og ett av 47 216 i Norge. Det er eldre enn 64 % av selskapene i bransjen. Eierseksjonssameie er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet og formål
Eierseksjonssameie.
API og MCPGET /company/983895611
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983895611" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983895611",
"name": "ILSVIKA B1",
"org_form": "ESEK",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "983895611" })Spør AI-assistenten
Hvor i Trondheim holder Ilsvika B1 til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Ilsvika B1 registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Ilsvika B1 med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −0 % fra 2024 · +0 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,51 mill kr | −88 441 kr | 63 921 kr | 4,70 mill kr | 4,63 mill kr | 77 132 kr |
| 2024 | 1,52 mill kr | 318 022 kr | 460 913 kr | 4,62 mill kr | 4,56 mill kr | 58 501 kr |
| 2023 | 1,52 mill kr | 422 369 kr | 537 898 kr | 4,15 mill kr | 4,10 mill kr | 50 941 kr |
| 2022 | 1,51 mill kr | 471 557 kr | 523 915 kr | 3,65 mill kr | 3,56 mill kr | 89 848 kr |
| 2021 | 1,51 mill kr | 499 814 kr | 520 138 kr | 3,18 mill kr | 3,04 mill kr | 143 732 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025-regnskapet er andre driftskostnader den største kostnadsposten, og posten oversteg driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 96 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/983895611/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983895611/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983895611",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1514944,
"operating_profit": -88441,
"net_profit": 63921,
"equity": 4626834,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1515444,
"operating_profit": 318022,
"net_profit": 460913,
"equity": 4562913,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "983895611" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ilsvika B1 de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ilsvika B1 per år.
Hvordan har omsetningen til Ilsvika B1 utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre7
Styre
4Sist endret 17.06.2025Regnskapsfører
1Sist endret 01.07.2026Revisor
1Sist endret 06.01.2010Forretningsfører
1Sist endret 01.07.2026API og MCPGET /company/983895611/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983895611/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983895611",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "983895611" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Ilsvika B1?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Ilsvika B1?
List alle roller i Ilsvika B1: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ilsvika B1 | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Trondheim | − |
Kunngjøringer50
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2025 | Styre ↗ |
| 24.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.5.2023 | Styre ↗ |
| 11.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2022 | Styre ↗ |
| 12.8.2021 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.8.2021 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/983895611/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983895611/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983895611",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-17", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "983895611" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Ilsvika B1 sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Ilsvika B1 i Brønnøysundregistrene?
Når ble Ilsvika B1 sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+KJELDSBERG BOLIGFORVALTNING AS(Forretningsfører)+KJELDSBERG BOLIGFORVALTNING AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 98,4 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 60,99 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 0,02 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 1,4 % | 8,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/983895611/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983895611/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983895611",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 1514944, "percentile": 0.5526 },
"operating_margin": { "value": -0.0584, "percentile": 0.1697 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "983895611" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Ilsvika B1 sammenlignet med andre i bransjen?
Er Ilsvika B1 blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Hvor solid er Ilsvika B1 sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Ilsvika B1
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ilsvika B1?
Det er registrert 47 216 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 2 890 i Trondheim.
Er Ilsvika B1 et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2001, som er lenger enn 64 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 761 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Ilsvika B1 et aktivt selskap?
Ilsvika B1 er et aktivt selskap registrert som Eierseksjonssameie i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Ilsvika B1?
Ilsvika B1 er registrert som Eierseksjonssameie (ESEK).
Hvem sitter i styret i Ilsvika B1?
Torstein Holm er registrert som styreleder i Ilsvika B1, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hva er omsetningen til Ilsvika B1?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,51 mill kr. Egenkapitalen var 4,63 mill kr ved årsslutt.
Hvor ligger Ilsvika B1?
Forretningsadressen til Ilsvika B1 er Mellomila 70, 7018, TRONDHEIM i Trondheim kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Ilsvika B1?
Organisasjonsnummeret til Ilsvika B1 er 983 895 611. Selskapet er registrert som Eierseksjonssameie, med registreringsdato 13.11.2001.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.