Kalbakken Fyrhus Sameie
- Omsetning
- 6,8 mill
- −0,2 %
- Resultat
- 0
- 4 års regnskap
Om Kalbakken Fyrhus Sameie
Kalbakken Fyrhus Sameie er registrert som tingsrettslig sameie med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 1959 og har vært i drift i 67 år. Helge Jørgenstuen er styrets leder. I 2016 hadde Kalbakken Fyrhus Sameie en omsetning på 6,84 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 0 kr. Egenkapitalen var 0 kr ved utgangen av 2016. Selskapet er ett av 9 291 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Oslo, og ett av 47 216 i Norge. Det er eldre enn 97 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Fellesanlegget som har til formål å gi interessentene brensel og vaskeri.
API og MCPGET /company/983873901
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983873901" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983873901",
"name": "KALBAKKEN FYRHUS SAMEIE",
"org_form": "SAM",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "983873901" })Spør AI-assistenten
Hva driver Kalbakken Fyrhus Sameie med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Kalbakken Fyrhus Sameie: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Kalbakken Fyrhus Sameie registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2013–2016 · −0,2 % fra 2015 · −0,4 % over 3 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 6,84 mill kr | −15 864 kr | 0 kr | 2,16 mill kr | 0 kr | 2,16 mill kr |
| 2015 | 6,85 mill kr | −31 716 kr | 0 kr | 2,50 mill kr | 0 kr | 2,50 mill kr |
| 2014 | 6,86 mill kr | −81 870 kr | 0 kr | 3,13 mill kr | 0 kr | 3,13 mill kr |
| 2013 | 6,86 mill kr | −55 620 kr | 0 kr | 3,59 mill kr | 0 kr | 3,59 mill kr |
Balanse
2016Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2016 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 99 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 98 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig.
API og MCPGET /company/983873901/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983873901/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983873901",
"years": [
{ "year": 2016, "revenue": 6836928, "operating_profit": -15864, "net_profit": 0, "equity": 0, … },
{ "year": 2015, "revenue": 6850056, "operating_profit": -31716, "net_profit": 0, "equity": 0, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "983873901" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Kalbakken Fyrhus Sameie utviklet seg fra 2013 til 2016?
Hva var driftsmarginen til Kalbakken Fyrhus Sameie i 2016?
Hvor mye falt omsetningen til Kalbakken Fyrhus Sameie fra 2015 til 2016, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre9
Styre
6Sist endret 25.09.2026Regnskapsfører
1Sist endret 18.09.2020Revisor
1Sist endret 09.02.2026Forretningsfører
1Sist endret 30.03.2023API og MCPGET /company/983873901/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983873901/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983873901",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "983873901" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Kalbakken Fyrhus Sameie?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Kalbakken Fyrhus Sameie?
Hvem er regnskapsfører for Kalbakken Fyrhus Sameie?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kalbakken Fyrhus Sameie | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Oslo | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.3.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.3.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.3.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2016 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.7.2015 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.4.2014 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.5.2013 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2012 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.4.2011 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/983873901/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983873901/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983873901",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2019-07-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2017-03-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "983873901" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Kalbakken Fyrhus Sameie i Brønnøysundregistrene?
Når ble Kalbakken Fyrhus Sameie sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Kalbakken Fyrhus Sameie sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−Eivind Haukvik(Styremedlem)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:c/o OBOS Hammersborg torg 1→c/o OBOS Eiendomsforvaltning AS Standardveien 1Postnummer:0179→0581
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 99,0 % av driftsinntektene — 30,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2016 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -0,2 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | 0,0 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 0,0 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,00 | 6,07 |
| Omsetningsvekst (siste år) | -0,2 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2016 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 1,2 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 99,0 % | 68,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/983873901/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/983873901/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "983873901",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 6836928, "percentile": 0.9267 },
"operating_margin": { "value": -0.0023, "percentile": 0.2273 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "983873901" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Kalbakken Fyrhus Sameie sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Kalbakken Fyrhus Sameie på i bransjen?
Hvor ligger Kalbakken Fyrhus Sameie blant de 21423 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1525 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Kalbakken Fyrhus Sameie
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kalbakken Fyrhus Sameie?
Det er registrert 47 216 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 9 291 i Oslo.
Er Kalbakken Fyrhus Sameie et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1959, som er lenger enn 97 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 109 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Kalbakken Fyrhus Sameie bedre enn andre i bransjen?
Kalbakken Fyrhus Sameie hadde en driftsmargin på −0,2 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 18,4 % for aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Er Kalbakken Fyrhus Sameie et aktivt selskap?
Kalbakken Fyrhus Sameie er et aktivt selskap registrert som Tingsrettslig sameie i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Kalbakken Fyrhus Sameie?
Kalbakken Fyrhus Sameie driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Fellesanlegget som har til formål å gi interessentene brensel og vaskeri.
Hvem sitter i styret i Kalbakken Fyrhus Sameie?
Helge Jørgenstuen er registrert som styreleder i Kalbakken Fyrhus Sameie, i et styre med 6 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hva er omsetningen til Kalbakken Fyrhus Sameie?
Kalbakken Fyrhus Sameie hadde i 2016 en omsetning på 6,84 mill kr og et overskudd på 0 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Kalbakken Fyrhus Sameie?
I 2016 hadde Kalbakken Fyrhus Sameie et driftsresultat på −15 864 kr, som tilsvarer en driftsmargin på −0,2 %.
Hvor ligger Kalbakken Fyrhus Sameie?
Forretningsadressen til Kalbakken Fyrhus Sameie er c/o OBOS Eiendomsforvaltning AS Standardveien 1, 0581, OSLO i Oslo kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Kalbakken Fyrhus Sameie?
Kalbakken Fyrhus Sameie har org.nr 983 873 901 og er registrert som Tingsrettslig sameie i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.