- Omsetning
- 11,4 mill
- −13 %
- Resultat
- 516 784
- −68,3 %
Om Meeting Management AS
Meeting Management AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 1987 og har vært i drift i 39 år. Ingrid Eide er daglig leder, og Anne-Ki Roy Kristoffersen er styreleder. I 2025 hadde Meeting Management AS en omsetning på 11,35 mill kr, en nedgang på 13 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 516 784 kr. Egenkapitalen var 2,61 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anne-Ki Roy Kristoffersen med 40 % av aksjene. Selskapet er ett av 107 innen kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet i Oslo, og ett av 436 i Norge. Det er eldre enn 96 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Drive reisebyråvirksomhet, tilrettelegge/koordine- ring av kurs, konferanser, møtevirksomhet m.v. fra bedrifter, etater, foreninger osv., og det som står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/945036060
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/945036060" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "945036060",
"name": "MEETING MANAGEMENT AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "82.300",
"nace_desc": "Kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "945036060" })Spør AI-assistenten
Er Meeting Management AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Meeting Management AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Meeting Management AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −13 % fra 2024 · +211 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,35 mill kr | 674 125 kr | 516 784 kr | 5,97 mill kr | 2,61 mill kr | 3,36 mill kr |
| 2024 | 13,05 mill kr | 2,11 mill kr | 1,63 mill kr | 7,10 mill kr | 2,10 mill kr | 5,00 mill kr |
| 2023 | 10,74 mill kr | 1,59 mill kr | 1,21 mill kr | 5,25 mill kr | 1,87 mill kr | 3,38 mill kr |
| 2022 | 9,84 mill kr | 1,55 mill kr | 1,20 mill kr | 4,99 mill kr | 2,06 mill kr | 2,92 mill kr |
| 2021 | 3,65 mill kr | 226 006 kr | 175 279 kr | 2,98 mill kr | 1,87 mill kr | 1,11 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 63 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 86 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Gjeld til konsernselskaper
- 140 000 kr (2 % av balansen)
API og MCPGET /company/945036060/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/945036060/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "945036060",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 11353601,
"operating_profit": 674125,
"net_profit": 516784,
"equity": 2614300,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 13049873,
"operating_profit": 2106421,
"net_profit": 1627816,
"equity": 2097516,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "945036060" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Meeting Management AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Meeting Management AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Meeting Management AS per år.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 16.02.2015Styre
2Sist endret 09.02.2015Regnskapsfører
1Sist endret 27.02.2018Revisor
1Sist endret 06.11.2017API og MCPGET /company/945036060/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/945036060/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "945036060",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "945036060" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Meeting Management AS?
Hvem er regnskapsfører for Meeting Management AS?
List alle roller i Meeting Management AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
4 endret eierandel
- Anne-Ki Roy Kristoffersen45 % → 40 %
- Ingrid Eide45 % → 40 %
- Christina Johansson5 % → 10 %
- Anette Warhuus Aabel5 % → 10 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Anne-Ki Roy Kristoffersen | Person | Ordinære aksjer | 40,0 % | 800 |
| Ingrid Eide | Person | Ordinære aksjer | 40,0 % | 800 |
| Anette Warhuus Aabel | Person | Ordinære aksjer | 10,0 % | 200 |
| Christina Johansson | Person | Ordinære aksjer | 10,0 % | 200 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/945036060/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/945036060/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "945036060",
"shareholders": [
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "945036060" })Spør AI-assistenten
Er Meeting Management AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Meeting Management AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Meeting Management AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Meeting Management AS | BEDR | Kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet | Oslo | − |
Kunngjøringer43
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.7.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.3.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.4.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/945036060/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/945036060/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "945036060",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "945036060" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Meeting Management AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Meeting Management AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Meeting Management AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 63,0 % av driftsinntektene — 38,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 5,9 % | 3,6 % |
| Resultatmargin | 4,6 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | 43,8 % | 45,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,71 | 1,51 |
| Gjeldsgrad | 1,29 | 0,72 |
| Egenkapitalrentabilitet | 19,8 % | 9,3 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -13,0 % | +4,9 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 16,3 % | 48,1 % |
| Lønnskostnad | 63,0 % | 24,2 % |
| Annen driftskostnad | 14,4 % | 20,6 % |
| Avskrivninger | 0,4 % | 0,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/945036060/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/945036060/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "945036060",
"nace_code": "82.300",
"industry_count": 227,
"revenue": { "value": 11353601, "percentile": 0.7455 },
"operating_margin": { "value": 0.0594, "percentile": 0.5805 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "945036060" })Spør AI-assistenten
Er Meeting Management AS blant de største selskapene innen kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet?
Hvor solid er Meeting Management AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Meeting Management AS på i bransjen?
Offentlig støtte
Meeting Management AS er registrert med 1 tildeling fra Innovasjon Norge (464 000 kr).
| Dato | Kategori | Underkategori | Beløp | Type |
|---|---|---|---|---|
| 23.11.2020 | Ekstraordinære tiltak | Koronatiltak | 464 000 kr | Tilskudd |
Kilde: Innovasjon Norge
API og MCPGET /company/945036060/grants
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/945036060/grants" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "945036060",
"innovasjon_norge": [
{
"virkemiddelkategori": "Ekstraordinære tiltak",
"innvilget_belop": 464000,
"innvilget_dato": "2020-11-23",
…
}
],
"forskningsradet": [],
"skattefunn": []
}MCP
get_company_grants({ "org_no": "945036060" })Spør AI-assistenten
Hvor mye har Meeting Management AS fått fra Innovasjon Norge, og til hva?
Hvilken offentlig støtte har Meeting Management AS fått?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+102 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Meeting Management AS
Hvor stor er bransjen Meeting Management AS tilhører?
Meeting Management AS er ett av 107 selskaper innen kongress-, messe- og utstillingsvirksomhet i Oslo, og ett av 436 på landsbasis.
Hvor lenge har Meeting Management AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Meeting Management AS ble etablert i 1987 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 96 % av selskapene.
Er Meeting Management AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Meeting Management AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Meeting Management AS?
Ingrid Eide er registrert som daglig leder i Meeting Management AS.
Hvem eier Meeting Management AS?
Meeting Management AS eies i hovedsak av Anne-Ki Roy Kristoffersen (40 %). Totalt er det registrert 4 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Meeting Management AS med overskudd?
I 2025 omsatte Meeting Management AS for 11,35 mill kr, ned 13 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 516 784 kr.
Hvor mye egenkapital har Meeting Management AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Meeting Management AS en egenkapital på 2,61 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 43,8 %.
Hvor stor aksjekapital har Meeting Management AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Meeting Management AS er 200 000 kr, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.