19 Eightysix Ventures AS
- Omsetning
- 94 758
- 2025
- Resultat
- −26 070
- 2 års regnskap
Om 19 Eightysix Ventures AS
19 Eightysix Ventures AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Drift av restauranter. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Udson Halley Gouveia Silva er daglig leder, og Udson Halley Gouveia Silva er styreleder. I 2025 hadde 19 Eightysix Ventures AS en omsetning på 94 758 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 26 070 kr. Egenkapitalen var 3 929 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Udson Halley Gouveia Silva med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 354 innen drift av restauranter i Oslo, og ett av 11 258 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 091 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (77 %).
Aktivitet
Drift av gatekjøkken.
Formål
Kjøkkenrådgivning, cateringtjenester, konsulent og investering.
API og MCPGET /company/936365442
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936365442" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936365442",
"name": "19 EIGHTYSIX VENTURES AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "56.110",
"nace_desc": "Drift av restauranter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "936365442" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er 19 Eightysix Ventures AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble 19 Eightysix Ventures AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder 19 Eightysix Ventures AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94 758 kr | −26 070 kr | −26 070 kr | 60 683 kr | 3 929 kr | 56 754 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 100 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/936365442/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936365442/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936365442",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 94758, "operating_profit": -26070, "net_profit": -26070, "equity": 3929, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "936365442" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde 19 Eightysix Ventures AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til 19 Eightysix Ventures AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for 19 Eightysix Ventures AS per år.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 13.10.2025Styre
1Sist endret 13.10.2025API og MCPGET /company/936365442/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936365442/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936365442",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "936365442" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i 19 Eightysix Ventures AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i 19 Eightysix Ventures AS?
List alle roller i 19 Eightysix Ventures AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Udson Halley Gouveia Silva | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/936365442/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936365442/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936365442",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "936365442" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har 19 Eightysix Ventures AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier 19 Eightysix Ventures AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| 19 Eightysix Ventures AS | BEDR | Drift av restauranter | Oslo | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.10.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/936365442/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936365442/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936365442",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-10-13", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "936365442" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for 19 Eightysix Ventures AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble 19 Eightysix Ventures AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte 19 Eightysix Ventures AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 6,5 % | 13,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,07 | 0,95 |
| Gjeldsgrad | 14,44 | 1,86 |
| Egenkapitalrentabilitet | -663,5 % | 20,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/936365442/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936365442/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936365442",
"nace_code": "56.110",
"industry_count": 7999,
"revenue": { "value": 94758, "percentile": 0.2022 },
"operating_margin": { "value": -0.2751, "percentile": 0.0815 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "936365442" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger 19 Eightysix Ventures AS blant de 7999 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til 19 Eightysix Ventures AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er 19 Eightysix Ventures AS blant de største selskapene innen drift av restauranter?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om 19 Eightysix Ventures AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som 19 Eightysix Ventures AS?
Det er registrert 11 258 selskaper i Norge innen drift av restauranter, hvorav 2 354 i Oslo.
Er 19 Eightysix Ventures AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 10 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 091 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til 19 Eightysix Ventures AS?
19 Eightysix Ventures AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver 19 Eightysix Ventures AS med?
19 Eightysix Ventures AS driver innen drift av restauranter, med NACE-kode 56.110 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drift av gatekjøkken.
Hvem er daglig leder i 19 Eightysix Ventures AS?
Daglig leder i 19 Eightysix Ventures AS er Udson Halley Gouveia Silva, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak 19 Eightysix Ventures AS?
Største aksjonær i 19 Eightysix Ventures AS er Udson Halley Gouveia Silva med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til 19 Eightysix Ventures AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 94 758 kr. Egenkapitalen var 3 929 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til 19 Eightysix Ventures AS?
I 2025 hadde 19 Eightysix Ventures AS et driftsresultat på −26 070 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i 19 Eightysix Ventures AS?
19 Eightysix Ventures AS er vurdert til C – Moderat i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger 19 Eightysix Ventures AS?
Forretningsadressen til 19 Eightysix Ventures AS er Elmholt allé 6, 0275, OSLO i Oslo kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.