Tunellsupport AS
- Omsetning
- 660 500
- 2025
- Resultat
- 481 091
- 2 års regnskap
Om Tunellsupport AS
Tunellsupport AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nord-Fron, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Byggeteknisk konsulentvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Ingar Eide er daglig leder, og Ingar Eide er styreleder. I 2025 hadde Tunellsupport AS en omsetning på 660 500 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 481 091 kr. Egenkapitalen var 511 091 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ingar Eide med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 7 innen byggeteknisk konsulentvirksomhet i Nord-Fron, og ett av 6 811 i Norge. Det ble etablert samme år som 487 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (57 %).
Aktivitet
Ingeniør- og prosjektledertjenester innen byggeprosjekter.
Formål
Rådgivende ingeniørtjenester. Administrere utbyggingsprosjekter samt annen virksomhet som har tilknytning til dette. Oppføring av bygninger og annen spesialisert bygge og anleggsvirksomhet og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette. Dessuten ved aksjeeie eller på annen måte å delta i annen virksomhet og i fast eiendom, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
API og MCPGET /company/935880572
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935880572" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935880572",
"name": "TUNELLSUPPORT AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "71.121",
"nace_desc": "Byggeteknisk konsulentvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORD-FRON", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935880572" })Spør AI-assistenten
Er Tunellsupport AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Tunellsupport AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Tunellsupport AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 660 500 kr | 616 782 kr | 481 091 kr | 709 807 kr | 511 091 kr | 198 716 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 50 prosent av eiendelene. Kundefordringer står for om lag 50 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/935880572/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935880572/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935880572",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 660500, "operating_profit": 616782, "net_profit": 481091, "equity": 511091, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935880572" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tunellsupport AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Tunellsupport AS per år.
Hvordan har omsetningen til Tunellsupport AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 24.07.2025Styre
1Sist endret 24.07.2025Regnskapsfører
1Sist endret 24.07.2025API og MCPGET /company/935880572/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935880572/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935880572",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935880572" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Tunellsupport AS?
Hvem er regnskapsfører for Tunellsupport AS?
List alle roller i Tunellsupport AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ingar Eide | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935880572/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935880572/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935880572",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935880572" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Tunellsupport AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Tunellsupport AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tunellsupport AS | BEDR | Byggeteknisk konsulentvirksomhet | Nord-Fron | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935880572/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935880572/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935880572",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-24", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935880572" })Spør AI-assistenten
Når ble Tunellsupport AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Tunellsupport AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Tunellsupport AS i Brønnøysundregistrene?
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 72,0 % | 50,2 % |
| Likviditetsgrad | 3,60 | 1,72 |
| Gjeldsgrad | 0,39 | 0,68 |
| Egenkapitalrentabilitet | 94,1 % | 12,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935880572/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935880572/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935880572",
"nace_code": "71.121",
"industry_count": 3752,
"revenue": { "value": 660500, "percentile": 0.5237 },
"operating_margin": { "value": 0.9338, "percentile": 0.9793 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935880572" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Tunellsupport AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Tunellsupport AS på i bransjen?
Hvor ligger Tunellsupport AS blant de 3752 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Nord-Fron
1 000+ til i Nord-Fron →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Tunellsupport AS
Hvor stor er bransjen Tunellsupport AS tilhører?
Tunellsupport AS er ett av 7 selskaper innen byggeteknisk konsulentvirksomhet i Nord-Fron, og ett av 6 811 på landsbasis.
Hvor lenge har Tunellsupport AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Tunellsupport AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 9 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Tunellsupport AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tunellsupport AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Tunellsupport AS med?
Tunellsupport AS er registrert i bransjen Byggeteknisk konsulentvirksomhet (næringskode 71.121). Registrert aktivitet: Ingeniør- og prosjektledertjenester innen byggeprosjekter.
Hvem leder Tunellsupport AS?
Ingar Eide er registrert som daglig leder i Tunellsupport AS.
Hvem eier Tunellsupport AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Ingar Eide største eier i Tunellsupport AS med 100 % av aksjene.
Går Tunellsupport AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 660 500 kr. Egenkapitalen var 511 091 kr ved årsslutt.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.