Trondheimsvegen 74 Holding AS
- Omsetning
- 337 446
- 2025
- Resultat
- 33,9 mill
- 2 års regnskap
Om Trondheimsvegen 74 Holding AS
Trondheimsvegen 74 Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Lise Kittilsen er styrets leder. I 2025 hadde Trondheimsvegen 74 Holding AS en omsetning på 337 446 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 33,95 mill kr. Egenkapitalen var 37,06 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kløfta Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 899 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Lillestrøm, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 332 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av fast eiendom.
Formål
Eiendomsutvikling, salg, eie og utleie av fast eiendom, herunder investeringer i selskaper med samme eller lignende formål, samt det som naturlig faller inn under dette.
API og MCPGET /company/935602092
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935602092" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935602092",
"name": "TRONDHEIMSVEGEN 74 HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935602092" })Spør AI-assistenten
Hvor i Lillestrøm holder Trondheimsvegen 74 Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Trondheimsvegen 74 Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Trondheimsvegen 74 Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 337 446 kr | −136 101 kr | 33,95 mill kr | 37,86 mill kr | 37,06 mill kr | 802 809 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 1,1 mill kr (3 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 590 000 kr (2 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 350 000 kr
- Avgitt konsernbidrag
- 310 000 kr
API og MCPGET /company/935602092/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935602092/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935602092",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 337446,
"operating_profit": -136101,
"net_profit": 33949339,
"equity": 37055429,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935602092" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Trondheimsvegen 74 Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Trondheimsvegen 74 Holding AS per år.
Hvordan har omsetningen til Trondheimsvegen 74 Holding AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 02.06.2025Regnskapsfører
1Sist endret 12.06.2025Revisor
1Sist endret 02.06.2025API og MCPGET /company/935602092/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935602092/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935602092",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935602092" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kløfta Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935602092/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935602092/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935602092",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "KLØFTA HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935602092" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Trondheimsvegen 74 Holding AS eier Kløfta Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Trondheimsvegen 74 Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Trondheimsvegen 74 Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Kløfta Holding AS
1 selskaperDatterselskaper av Trondheimsvegen 74 Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/935602092/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935602092/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935602092",
"chain": [
{ "org_no": "935602076", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "935602092", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "935602092" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Trondheimsvegen 74 Holding AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke datterselskaper har Trondheimsvegen 74 Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trondheimsvegen 74 Holding AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Lillestrøm | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935602092/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935602092/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935602092",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-02", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935602092" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Trondheimsvegen 74 Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Trondheimsvegen 74 Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Trondheimsvegen 74 Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 97,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,70 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,02 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 91,6 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935602092/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935602092/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935602092",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 337446, "percentile": 0.4237 },
"operating_margin": { "value": -0.4033, "percentile": 0.1247 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935602092" })Spør AI-assistenten
Er Trondheimsvegen 74 Holding AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Trondheimsvegen 74 Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Trondheimsvegen 74 Holding AS på i bransjen?
Investeringer
TRONDHEIMSVEGEN 74 HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Trondheimsvegen 74 Næring AS | Lillestrøm | 100,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+55 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Trondheimsvegen 74 Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 899 i Lillestrøm.
Er Trondheimsvegen 74 Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 4 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 332 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Trondheimsvegen 74 Holding AS i Enhetsregisteret?
Trondheimsvegen 74 Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Trondheimsvegen 74 Holding AS med?
Trondheimsvegen 74 Holding AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Utleie av fast eiendom.
Hvilke eiere står bak Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Største aksjonær i Trondheimsvegen 74 Holding AS er Kløfta Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 337 446 kr. Egenkapitalen var 37,06 mill kr ved årsslutt.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Trondheimsvegen 74 Holding AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem er revisor for Trondheimsvegen 74 Holding AS?
Trondheimsvegen 74 Holding AS bruker Aider AS som regnskapsfører og Tore Dag Raasok som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.