Trondheimsvegen 74 Næring AS
- Omsetning
- 1,0 mill
- 2025
- Resultat
- 11,5 mill
- 2 års regnskap
Om Trondheimsvegen 74 Næring AS
Trondheimsvegen 74 Næring AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Lise Kittilsen er styrets leder. I 2025 hadde Trondheimsvegen 74 Næring AS en omsetning på 1,00 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 11,51 mill kr. Egenkapitalen var 18,94 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Trondheimsvegen 74 Holding AS med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 8 012 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Å eie leie ut og selge fast eiendom og alt som står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/836121732
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/836121732" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "836121732",
"name": "TRONDHEIMSVEGEN 74 NÆRING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "836121732" })Spør AI-assistenten
Når ble Trondheimsvegen 74 Næring AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Lillestrøm holder Trondheimsvegen 74 Næring AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Trondheimsvegen 74 Næring AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,00 mill kr | 501 204 kr | 11,51 mill kr | 26,14 mill kr | 18,94 mill kr | 7,20 mill kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 48 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 23 mill kr (89 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 7,2 mill kr (27 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 430 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 90 000 kr
- Avgitt konsernbidrag
- 480 000 kr
API og MCPGET /company/836121732/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/836121732/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "836121732",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1003249,
"operating_profit": 501204,
"net_profit": 11512991,
"equity": 18938288,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "836121732" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Trondheimsvegen 74 Næring AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Trondheimsvegen 74 Næring AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Trondheimsvegen 74 Næring AS de siste årene.
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 08.09.2025Regnskapsfører
1Sist endret 14.11.2025Revisor
1Sist endret 08.09.2025API og MCPGET /company/836121732/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/836121732/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "836121732",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "836121732" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Trondheimsvegen 74 Næring AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Trondheimsvegen 74 Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/836121732/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/836121732/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "836121732",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "TRONDHEIMSVEGEN 74 HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "836121732" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Trondheimsvegen 74 Næring AS eier Trondheimsvegen 74 Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Trondheimsvegen 74 Næring AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Trondheimsvegen 74 Næring AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/836121732/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/836121732/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "836121732",
"chain": [
{ "org_no": "935602076", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "935602092", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "836121732", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "836121732" })Spør AI-assistenten
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Hvem eier Trondheimsvegen 74 Næring AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trondheimsvegen 74 Næring AS | BEDR | Uoppgitt | Lillestrøm | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.9.2025 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
| 8.9.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/836121732/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/836121732/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "836121732",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-09-08", "type": "Gjennomføring av fisjon", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "836121732" })Spør AI-assistenten
Når ble Trondheimsvegen 74 Næring AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Trondheimsvegen 74 Næring AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Trondheimsvegen 74 Næring AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 72,5 % | 85,8 % |
| Likviditetsgrad | 32,43 | 3,56 |
| Gjeldsgrad | 0,38 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 60,8 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/836121732/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/836121732/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "836121732",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45448,
"revenue": { "value": 1003249, "percentile": 0.9682 },
"operating_margin": { "value": 0.4996, "percentile": 0.6072 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "836121732" })Spør AI-assistenten
Er Trondheimsvegen 74 Næring AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Hvor solid er Trondheimsvegen 74 Næring AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Trondheimsvegen 74 Næring AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+55 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Trondheimsvegen 74 Næring AS
Hvor lenge har Trondheimsvegen 74 Næring AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Trondheimsvegen 74 Næring AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 24 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Trondheimsvegen 74 Næring AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Organisasjonsformen til Trondheimsvegen 74 Næring AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Styrets leder i Trondheimsvegen 74 Næring AS er Lise Kittilsen. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvem eier Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Trondheimsvegen 74 Holding AS største eier i Trondheimsvegen 74 Næring AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Trondheimsvegen 74 Næring AS for i 2025?
Trondheimsvegen 74 Næring AS hadde i 2025 en omsetning på 1,00 mill kr og et overskudd på 11,51 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor solid er økonomien i Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Trondheimsvegen 74 Næring AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Er Trondheimsvegen 74 Næring AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2025. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Trondheimsvegen 74 Næring AS?
Trondheimsvegen 74 Næring AS har org.nr 836 121 732 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvem er revisor og regnskapsfører for Trondheimsvegen 74 Næring AS?
I Enhetsregisteret er Trondheimsvegen 74 Næring AS registrert med regnskapsfører Aider AS og revisor Tore Dag Raasok.
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.