Trollåsveien 8 Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 0
- 2 års regnskap
Om Trollåsveien 8 Holding AS
Trollåsveien 8 Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Torjus Mykland er styrets leder. I 2025 hadde Trollåsveien 8 Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 0 kr. Egenkapitalen var 75,01 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Malling Value Add I AS med 53,1 % av aksjene. Selskapet er ett av 398 innen alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond i Oslo, og ett av 578 i Norge. Det ble etablert samme år som 51 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Handel med og investering i fast eiendom, verdipapirer og andre formuesobjekter.
Formål
Handel med og investering i fast eiendom, verdipapirer og andre formuesobjekter, herunder deltakelse i andre selskap med liknende virksomhet.
API og MCPGET /company/935263328
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935263328" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935263328",
"name": "TROLLÅSVEIEN 8 HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "64.312",
"nace_desc": "Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935263328" })Spør AI-assistenten
Når ble Trollåsveien 8 Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Trollåsveien 8 Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Trollåsveien 8 Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −116 063 kr | 0 kr | 259,93 mill kr | 75,01 mill kr | 184,92 mill kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 8,8 mill kr (3 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 1,8 mill kr (1 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 58 000 kr
API og MCPGET /company/935263328/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935263328/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935263328",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -116063, "net_profit": 0, "equity": 75009563, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935263328" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Trollåsveien 8 Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Trollåsveien 8 Holding AS per år.
Hvordan har omsetningen til Trollåsveien 8 Holding AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Roller og styre5
Styre
2Sist endret 10.11.2025Regnskapsfører
1Sist endret 25.03.2025Revisor
1Sist endret 20.10.2025Forretningsfører
1Sist endret 25.03.2025API og MCPGET /company/935263328/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935263328/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935263328",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935263328" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Trollåsveien 8 Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Trollåsveien 8 Holding AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Trollåsveien 8 Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Malling Value Add I AS | Selskap | A-aksjer | 53,1 % | 8 472 |
| Berbu AS | Selskap | A-aksjer | 25,0 % | 3 990 |
| Fabian Holding AS | Selskap | A-aksjer | 10,0 % | 1 595 |
| AS Taif | Selskap | A-aksjer | 4,0 % | 638 |
| Ambolt Eiendom AS | Selskap | A-aksjer | 2,7 % | 425 |
| A. Holder AS | Selskap | A-aksjer | 2,0 % | 319 |
| Jarlsbo Invest AS | Selskap | A-aksjer | 2,0 % | 319 |
| Malling & Co Property Partners AS | Selskap | A-aksjer | 0,5 % | 75 |
| Malling Prosjektinvest AS | Selskap | A-aksjer | 0,5 % | 75 |
| Malling & Co Property Partners AS | Selskap | B-aksjer | 0,2 % | 25 |
11 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935263328/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935263328/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935263328",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "MALLING VALUE ADD I AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 53.09,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "BERBU AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 11
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935263328" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Trollåsveien 8 Holding AS eier Malling Value Add I AS, og hvem eier resten?
Hvem er de fem største aksjonærene i Trollåsveien 8 Holding AS?
Er Trollåsveien 8 Holding AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 66 beregnede eiere.
Datterselskaper av Trollåsveien 8 Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/935263328/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935263328/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935263328",
"chain": [
{ "org_no": "929380959", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "935263328", "owner_pct": 53.09, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "935263328" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Trollåsveien 8 Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvem eier Trollåsveien 8 Holding AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trollåsveien 8 Holding AS | BEDR | Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond | Oslo | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.11.2025 | Styre ↗ |
| 20.10.2025 | Kapital ↗ |
| 20.10.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 20.10.2025 | Revisor ↗ |
| 20.10.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 3.9.2025 | Kapital ↗ |
| 3.9.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 21.8.2025 | Godkjent mellombalanse ↗ |
| 25.3.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935263328/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935263328/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935263328",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-11-10", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935263328" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Trollåsveien 8 Holding AS sist endret?
Har Trollåsveien 8 Holding AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Trollåsveien 8 Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 28,9 % | 99,2 % |
| Likviditetsgrad | 5,06 | 14,30 |
| Gjeldsgrad | 2,47 | 0,01 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,0 % | -0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935263328/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935263328/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935263328",
"nace_code": "64.312",
"industry_count": 534,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0473 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935263328" })Spør AI-assistenten
Er Trollåsveien 8 Holding AS blant de største selskapene innen alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond?
Hvor solid er Trollåsveien 8 Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Trollåsveien 8 Holding AS blant de 534 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
TROLLÅSVEIEN 8 HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Trollåsveien 8 AS | Oslo | 100,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+482 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Trollåsveien 8 Holding AS
Hvor stor er bransjen Trollåsveien 8 Holding AS tilhører?
Trollåsveien 8 Holding AS er ett av 398 selskaper innen alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond i Oslo, og ett av 578 på landsbasis.
Hvor lenge har Trollåsveien 8 Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Trollåsveien 8 Holding AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 14 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Trollåsveien 8 Holding AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Trollåsveien 8 Holding AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Trollåsveien 8 Holding AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Malling Value Add I AS største eier i Trollåsveien 8 Holding AS med 53,1 % av aksjene. Nest størst er Berbu AS med 25 %.
Hvem er morselskapet til Trollåsveien 8 Holding AS?
Selskapet er datterselskap av Malling Value Add I AS (53,1 % eierandel).
Eier Trollåsveien 8 Holding AS andre selskaper?
Gjennom eierposter på over 50 % kontrollerer Trollåsveien 8 Holding AS 1 selskap, deriblant Trollåsveien 8 AS.
Hva omsatte Trollåsveien 8 Holding AS for i 2025?
Trollåsveien 8 Holding AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 0 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor stor aksjekapital har Trollåsveien 8 Holding AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Trollåsveien 8 Holding AS er 2,39 mill kr (15 958 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.