Artvision AS
- Omsetning
- 1,6 mill
- 2025
- Resultat
- −15 500
- 2 års regnskap
Om Artvision AS
Artvision AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sandnes, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Kristina Artamonova er daglig leder, og Ruslans Artamonovs er styreleder. I 2025 hadde Artvision AS en omsetning på 1,59 mill kr. Selskapet endte året med et underskudd på 15 500 kr. Egenkapitalen var 8 000 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kristina Artamonova med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 62 innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad i Sandnes, og ett av 2 923 i Norge. Det ble etablert samme år som 247 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Tilbyr estetiske, medisinske hudforbedrende tjenester samt skjønnhets- og andre velværebehandlinger.
API og MCPGET /company/935068169
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935068169" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935068169",
"name": "ARTVISION AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.230",
"nace_desc": "Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SANDNES", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935068169" })Spør AI-assistenten
Er Artvision AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Artvision AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Artvision AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,59 mill kr | −17 410 kr | −15 500 kr | 833 712 kr | 8 000 kr | 825 712 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 83 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 37 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 34 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/935068169/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935068169/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935068169",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 1589336, "operating_profit": -17410, "net_profit": -15500, "equity": 8000, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935068169" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Artvision AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Artvision AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Artvision AS de siste årene.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 19.02.2025Styre
3Sist endret 19.02.2025API og MCPGET /company/935068169/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935068169/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935068169",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935068169" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Artvision AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Artvision AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Artvision AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kristina Artamonova | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
| Ruslans Artamonovs | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935068169/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935068169/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935068169",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935068169" })Spør AI-assistenten
Er Artvision AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Artvision AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Artvision AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Artvision AS | BEDR | Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad | Sandnes | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.2.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935068169/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935068169/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935068169",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-02-19", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935068169" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Artvision AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Artvision AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Artvision AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 1,0 % | 15,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,97 | 1,06 |
| Gjeldsgrad | 103,21 | 1,32 |
| Egenkapitalrentabilitet | -193,8 % | 14,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935068169/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935068169/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935068169",
"nace_code": "96.230",
"industry_count": 560,
"revenue": { "value": 1589336, "percentile": 0.722 },
"operating_margin": { "value": -0.011, "percentile": 0.4088 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935068169" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Artvision AS blant de 560 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Artvision AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Artvision AS blant de største selskapene innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad?
Lignende selskaper
AIOgså i Sandnes
1 000+ til i Sandnes →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Artvision AS
Hvor stor er bransjen Artvision AS tilhører?
Artvision AS er ett av 62 selskaper innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad i Sandnes, og ett av 2 923 på landsbasis.
Hvor lenge har Artvision AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Artvision AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 16 % av selskapene i bransjen.
Er Artvision AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Artvision AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Artvision AS med?
Artvision AS er registrert i bransjen Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad (næringskode 96.230). Registrert aktivitet: Tilbyr estetiske, medisinske hudforbedrende tjenester samt skjønnhets- og andre velværebehandlinger.
Hva slags selskap er Artvision AS?
Organisasjonsformen til Artvision AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Artvision AS?
Kristina Artamonova er registrert som daglig leder i Artvision AS.
Hvilke eiere står bak Artvision AS?
Største aksjonær i Artvision AS er Kristina Artamonova med 50 % av aksjene, fulgt av Ruslans Artamonovs (50 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Artvision AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,59 mill kr. Egenkapitalen var 8 000 kr ved årsslutt.
Hvor solid er økonomien i Artvision AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Artvision AS økonomisk helse-vurderingen C (Moderat) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Er Artvision AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2025. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.