Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS
- Omsetning
- 293 341
- −36,2 %
- Resultat
- 2 191
- −82,2 %
Om Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS
Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2014 og har vært i drift i 12 år. Anne Blakseth Nordby er daglig leder, og Anne Blakseth Nordby er styreleder. I 2025 hadde Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS en omsetning på 293 341 kr, en nedgang på 36 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2 191 kr. Egenkapitalen var 49 061 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anne Blakseth Nordby med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 156 innen skjønnhetspleie i Bærum, og ett av 6 562 i Norge. Det er eldre enn 84 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Hudpleie.
Formål
Skjønnhetspleie og medisinske behandlinger.
API og MCPGET /company/914104548
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914104548" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914104548",
"name": "VINDEREN HUDPLEIE & PERMANENT MAKEUP AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.220",
"nace_desc": "Skjønnhetspleie",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "914104548" })Spør AI-assistenten
Hvor i Bærum holder Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −36,2 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 293 341 kr | 1 167 kr | 2 191 kr | 78 090 kr | 49 061 kr | 29 029 kr |
| 2024 | 459 993 kr | 15 639 kr | 12 307 kr | 76 263 kr | 24 141 kr | 52 122 kr |
| 2023 | 538 319 kr | 66 948 kr | 48 637 kr | 110 836 kr | 11 835 kr | 99 001 kr |
| 2022 | 1,25 mill kr | 42 790 kr | 32 559 kr | 94 054 kr | −37 530 kr | 131 584 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig.
API og MCPGET /company/914104548/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914104548/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914104548",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 293341, "operating_profit": 1167, "net_profit": 2191, "equity": 49061, … },
{ "year": 2024, "revenue": 459993, "operating_profit": 15639, "net_profit": 12307, "equity": 24141, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "914104548" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS per år.
Hvordan har omsetningen til Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS i 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 03.09.2014Styre
1Sist endret 03.09.2014API og MCPGET /company/914104548/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914104548/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914104548",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "914104548" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS?
List alle roller i Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Anne Blakseth Nordby | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/914104548/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914104548/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914104548",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "914104548" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Bærum | − |
Kunngjøringer26
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.7.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 25.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.8.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.6.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/914104548/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914104548/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914104548",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-24", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "914104548" })Spør AI-assistenten
Når leverte Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:96.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad→96.220 Skjønnhetspleie
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre−RIKTIG REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 62,8 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,69 | 1,15 |
| Gjeldsgrad | 0,59 | 1,43 |
| Egenkapitalrentabilitet | 4,5 % | 13,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/914104548/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/914104548/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "914104548",
"nace_code": "96.220",
"industry_count": 995,
"revenue": { "value": 293341, "percentile": 0.2968 },
"operating_margin": { "value": 0.004, "percentile": 0.48 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "914104548" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS på i bransjen?
Hvor ligger Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS blant de 995 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Bærum
1 000+ til i Bærum →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS?
Det er registrert 6 562 selskaper i Norge innen skjønnhetspleie, hvorav 156 i Bærum.
Er Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2014, som er lenger enn 84 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 127 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS et aktivt selskap?
Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS?
Daglig leder i Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS er Anne Blakseth Nordby, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS?
Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS eies i hovedsak av Anne Blakseth Nordby (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS?
I 2025 omsatte Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS for 293 341 kr, ned 36 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 2 191 kr.
Hva er driftsresultatet til Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS?
I 2025 hadde Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS et driftsresultat på 1 167 kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS?
Vinderen Hudpleie & Permanent Makeup AS har org.nr 914 104 548 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.