Lv-Holding AS
- Omsetning
- 100 000
- 2025
- Resultat
- −16,4 mill
- −41 938 684,6 %
Om Lv-Holding AS
Lv-Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Harald Meling Dobloug er styrets leder. I 2025 hadde Lv-Holding AS en omsetning på 100 000 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 16,36 mill kr. Egenkapitalen var 712 020 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er H. M. Dobloug Holding AS med 54,6 % av aksjene. Selskapet er ett av 858 innen andre egeninvesteringsselskaper i Bærum, og ett av 13 768 i Norge. Det ble etablert samme år som 98 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Eie og forvalte aksjer og andre investeringer, samt utøve virksomhet som naturlig hører til dette.
API og MCPGET /company/934865464
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865464" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865464",
"name": "LV-HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "64.323",
"nace_desc": "Andre egeninvesteringsselskaper",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934865464" })Spør AI-assistenten
Når ble Lv-Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Bærum holder Lv-Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Lv-Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100 000 kr | −65 823 kr | −16,36 mill kr | 4,55 mill kr | 712 020 kr | 3,84 mill kr |
| 2024 | – | – | 39 kr | 73 799 kr | 67 076 kr | 6 723 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte for regnskapsåret.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 93 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig.
API og MCPGET /company/934865464/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865464/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865464",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 100000,
"operating_profit": -65823,
"net_profit": -16356048,
"equity": 712020,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": null, "operating_profit": null, "net_profit": 39, "equity": 67076, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934865464" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Lv-Holding AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Lv-Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Lv-Holding AS per år.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 17.01.2025Regnskapsfører
1Sist endret 17.01.2025API og MCPGET /company/934865464/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865464/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865464",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934865464" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Lv-Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Lv-Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Lv-Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
2 nye · 4 ute · 2 endret eierandel
- Alle under 1 % eierandel
… og 2 flere
- Michael Kumar Holding AS2,2 % → 3,4 %
- Euro Tv AS3 % → 4,3 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| H. M. Dobloug Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 54,6 % | 3 088 031 |
| Async Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 14,5 % | 817 788 |
| Nitten Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 9,1 % | 512 965 |
| Euro Tv AS | Selskap | Ordinære aksjer | 4,3 % | 240 624 |
| Melesio Equity AS | Selskap | Ordinære aksjer | 3,8 % | 215 244 |
| Michael Kumar Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 3,4 % | 194 467 |
| Mp Pensjon PK | Selskap | Ordinære aksjer | 2,0 % | 110 780 |
| Firecon AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,8 % | 98 888 |
| Sundt AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,5 % | 86 106 |
| Nord AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,1 % | 61 453 |
30 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934865464/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865464/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865464",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "H. M. DOBLOUG HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 54.59,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "ASYNC HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 14.46, "year": 2025, … },
…
],
"total": 30
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934865464" })Spør AI-assistenten
Er Lv-Holding AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Lv-Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Lv-Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 35 beregnede eiere.
API og MCPGET /company/934865464/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865464/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865464",
"chain": [
{ "org_no": "919557796", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "934865464", "owner_pct": 54.59, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "934865464" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Lv-Holding AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Lv-Holding AS | BEDR | Andre egeninvesteringsselskaper | Bærum | − |
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.9.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 23.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.9.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.4.2025 | Kapital ↗ |
| 24.4.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 2.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.1.2025 | Rettelse av vedtektsdato ↗ |
| 19.1.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934865464/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865464/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865464",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-18", "type": "Forretningsadresse", … },
{ "dato": "2026-06-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934865464" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Lv-Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Lv-Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Lv-Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Ja→Nei
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Aspehaugveien 3C→Grav skolevei 22Postnummer:0376→1358Poststed:OSLO→JARKommune:OSLO→BÆRUM
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 15,6 % | 95,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,11 | 14,50 |
| Gjeldsgrad | 5,39 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | -2297,1 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934865464/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865464/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865464",
"nace_code": "64.323",
"industry_count": 13719,
"revenue": { "value": 100000, "percentile": 0.8956 },
"operating_margin": { "value": -0.6582, "percentile": 0.2043 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934865464" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Lv-Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Lv-Holding AS på i bransjen?
Hvor ligger Lv-Holding AS blant de 13719 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Lv-Holding AS
Hvor stor er bransjen Lv-Holding AS tilhører?
Lv-Holding AS er ett av 858 selskaper innen andre egeninvesteringsselskaper i Bærum, og ett av 13 768 på landsbasis.
Hvor lenge har Lv-Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Lv-Holding AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 1 % av selskapene i bransjen.
Er Lv-Holding AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Lv-Holding AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Lv-Holding AS med?
Lv-Holding AS er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper (næringskode 64.323). Registrert aktivitet: Holdingselskap.
Hvem er største aksjonær i Lv-Holding AS?
Største aksjonær i Lv-Holding AS er H. M. Dobloug Holding AS med 54,6 % av aksjene, fulgt av Async Holding AS (14,5 %) og Nitten Holding AS (9,1 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er morselskapet til Lv-Holding AS?
Selskapet er datterselskap av H. M. Dobloug Holding AS (54,6 % eierandel).
Går Lv-Holding AS med overskudd?
I 2025 omsatte Lv-Holding AS for 100 000 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 16,36 mill kr.
Hvor stor aksjekapital har Lv-Holding AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Lv-Holding AS er 622 232,27 kr (5 656 657 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilket org.nr har Lv-Holding AS?
Lv-Holding AS har organisasjonsnummer 934 865 464. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.