Trysil Rep Og Sveis AS
- Omsetning
- 2,9 mill
- +255,2 %
- Resultat
- 53 030
- 3 års regnskap
Om Trysil Rep Og Sveis AS
Trysil Rep Og Sveis AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trysil, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Bearbeiding av metaller. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Kenneth Hansen er daglig leder, og Terje Varli er styreleder. I 2025 hadde Trysil Rep Og Sveis AS en omsetning på 2,92 mill kr, en økning på 255 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 53 030 kr. Egenkapitalen var 79 593 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bjørn Baastad Holding AS med 25 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 innen bearbeiding av metaller i Trysil, og ett av 2 023 i Norge. Det ble etablert samme år som 104 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Sveiseverksted og reperasjonstjenester til industriell produksjon.
Formål
Drive sveiseverksted og reperasjonstjenester til industriell produksjon, mekaniske bedrifter, verksteder og privatpersoner, samt andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
API og MCPGET /company/933944956
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933944956" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933944956",
"name": "TRYSIL REP OG SVEIS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "25.530",
"nace_desc": "Bearbeiding av metaller",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRYSIL", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933944956" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Trysil Rep Og Sveis AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Trysil Rep Og Sveis AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Trysil holder Trysil Rep Og Sveis AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +255,2 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,92 mill kr | 118 369 kr | 53 030 kr | 911 257 kr | 79 593 kr | 831 664 kr |
| 2024 | 821 652 kr | 13 380 kr | −3 437 kr | 790 473 kr | 26 563 kr | 763 910 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 35 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 23 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 37 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/933944956/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933944956/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933944956",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 2918461, "operating_profit": 118369, "net_profit": 53030, "equity": 79593, … },
{ "year": 2024, "revenue": 821652, "operating_profit": 13380, "net_profit": -3437, "equity": 26563, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933944956" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Trysil Rep Og Sveis AS per år.
Hvordan har omsetningen til Trysil Rep Og Sveis AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Trysil Rep Og Sveis AS i 2025?
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 12.09.2024Styre
4Sist endret 27.09.2024Regnskapsfører
1Sist endret 02.12.2024API og MCPGET /company/933944956/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933944956/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933944956",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933944956" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Trysil Rep Og Sveis AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Trysil Rep Og Sveis AS?
Hvem er regnskapsfører for Trysil Rep Og Sveis AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bjørn Baastad Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 750 |
| Erland Svingen | Person | Ordinære aksjer | 25,0 % | 750 |
| Nybakk Anlegg AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 750 |
| Varli AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 750 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933944956/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933944956/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933944956",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "BJØRN BAASTAD HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 25,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "NYBAKK ANLEGG AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933944956" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Trysil Rep Og Sveis AS eier Bjørn Baastad Holding AS, og hvem eier resten?
Er Trysil Rep Og Sveis AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Trysil Rep Og Sveis AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trysil Rep Og Sveis AS | BEDR | Bearbeiding av metaller | Trysil | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 22.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.9.2024 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 27.9.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 27.9.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.9.2024 | Styre ↗ |
| 27.9.2024 | Foretaksnavn ↗ |
| 12.9.2024 | Signatur ↗ |
| 12.9.2024 | Daglig leder ↗ |
| 20.8.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933944956/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933944956/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933944956",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-22", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933944956" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Trysil Rep Og Sveis AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Trysil Rep Og Sveis AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Trysil Rep Og Sveis AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 33,3 % av driftsinntektene — 13,0 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 4,1 % | 5,8 % |
| Resultatmargin | 1,8 % | 4,4 % |
| Egenkapitalandel | 8,7 % | 43,3 % |
| Likviditetsgrad | 2,10 | 1,72 |
| Gjeldsgrad | 10,45 | 1,05 |
| Egenkapitalrentabilitet | 66,6 % | 15,9 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 33,2 % | 29,6 % |
| Lønnskostnad | 34,7 % | 38,3 % |
| Annen driftskostnad | 33,3 % | 20,3 % |
| Avskrivninger | 0,7 % | 1,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933944956/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933944956/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933944956",
"nace_code": "25.530",
"industry_count": 849,
"revenue": { "value": 2918461, "percentile": 0.5344 },
"operating_margin": { "value": 0.0406, "percentile": 0.4521 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933944956" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Trysil Rep Og Sveis AS på i bransjen?
Hvor ligger Trysil Rep Og Sveis AS blant de 849 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Trysil Rep Og Sveis AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Trysil Rep Og Sveis AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Trysil Rep Og Sveis AS?
Det er registrert 2 023 selskaper i Norge innen bearbeiding av metaller, hvorav 3 i Trysil.
Er Trysil Rep Og Sveis AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 12 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 104 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Trysil Rep Og Sveis AS?
Trysil Rep Og Sveis AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Trysil Rep Og Sveis AS?
Trysil Rep Og Sveis AS driver innen bearbeiding av metaller, med NACE-kode 25.530 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Sveiseverksted og reperasjonstjenester til industriell produksjon.
Hvem er daglig leder i Trysil Rep Og Sveis AS?
Daglig leder i Trysil Rep Og Sveis AS er Kenneth Hansen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Trysil Rep Og Sveis AS?
Største aksjonær i Trysil Rep Og Sveis AS er Bjørn Baastad Holding AS med 25 % av aksjene, fulgt av Erland Svingen (25 %) og Nybakk Anlegg AS (25 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Trysil Rep Og Sveis AS?
Trysil Rep Og Sveis AS hadde i 2025 en omsetning på 2,92 mill kr og et overskudd på 53 030 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Trysil Rep Og Sveis AS?
I 2025 hadde Trysil Rep Og Sveis AS et driftsresultat på 118 369 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 4,1 %.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Trysil Rep Og Sveis AS?
Trysil Rep Og Sveis AS er vurdert til C – Moderat i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.