Cm Security Group AS
- Omsetning
- 689 850
- −11,4 %
- Resultat
- −283 022
- −224,6 %
Om Cm Security Group AS
Cm Security Group AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ullensaker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med klær. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Christian Skundberg Moran er daglig leder, og Christian Skundberg Moran er styreleder. I 2025 hadde Cm Security Group AS en omsetning på 689 850 kr, en nedgang på 11 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 283 022 kr. Egenkapitalen var −31 662 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Christian Skundberg Moran med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 39 innen detaljhandel med klær i Ullensaker, og ett av 5 461 i Norge. Det ble etablert samme år som 568 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (53 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
API og MCPGET /company/933942724
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933942724" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933942724",
"name": "CM SECURITY GROUP AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.710",
"nace_desc": "Detaljhandel med klær",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ULLENSAKER", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933942724" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Cm Security Group AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Cm Security Group AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Cm Security Group AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · −11,4 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 689 850 kr | −283 022 kr | −283 022 kr | 131 628 kr | −31 662 kr | 163 290 kr |
| 2024 | 778 500 kr | 329 581 kr | 227 146 kr | 415 599 kr | 251 362 kr | 164 237 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 76 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 77 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/933942724/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933942724/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933942724",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 689850,
"operating_profit": -283022,
"net_profit": -283022,
"equity": -31662,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 778500, "operating_profit": 329581, "net_profit": 227146, "equity": 251362, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933942724" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Cm Security Group AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Cm Security Group AS per år.
Hvordan har omsetningen til Cm Security Group AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 20.08.2024Styre
1Sist endret 20.08.2024API og MCPGET /company/933942724/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933942724/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933942724",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933942724" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Cm Security Group AS?
List alle roller i Cm Security Group AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Cm Security Group AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Christian Skundberg Moran | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933942724/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933942724/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933942724",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933942724" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Cm Security Group AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Cm Security Group AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Datterselskaper av Cm Security Group AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/933942724/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933942724/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933942724",
"chain": [
{ "org_no": "933942724", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 2,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "933942724" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Cm Security Group AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Cm Security Group AS | BEDR | Detaljhandel med klær | Ullensaker | − |
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.11.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 19.9.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 19.9.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 4.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.8.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933942724/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933942724/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933942724",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-11-19", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933942724" })Spør AI-assistenten
Når ble Cm Security Group AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Cm Security Group AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Cm Security Group AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:80.010 Etterforskningstjenester og private vakttjenester→47.710 Detaljhandel med klær
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -24,1 % | 34,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,62 | 1,71 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933942724/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933942724/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933942724",
"nace_code": "47.710",
"industry_count": 2628,
"revenue": { "value": 689850, "percentile": 0.4076 },
"operating_margin": { "value": -0.4103, "percentile": 0.1198 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933942724" })Spør AI-assistenten
Er Cm Security Group AS blant de største selskapene innen detaljhandel med klær?
Hvor solid er Cm Security Group AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Cm Security Group AS på i bransjen?
Investeringer
CM SECURITY GROUP AS eier aksjer i 3 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Vakt Og Kontrolltjenester AS | Ullensaker | 100,0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
| Nordic Tactical Supplies AS | Ullensaker | 100,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Vaktgruppen Romerike AS | Ullensaker | 50,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+4 til på samme adresse →Spørsmål og svar om Cm Security Group AS
Hvor stor er bransjen Cm Security Group AS tilhører?
Cm Security Group AS er ett av 39 selskaper innen detaljhandel med klær i Ullensaker, og ett av 5 461 på landsbasis.
Hvor lenge har Cm Security Group AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Cm Security Group AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 26 % av selskapene i bransjen.
Er Cm Security Group AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Cm Security Group AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Cm Security Group AS?
Cm Security Group AS er registrert i bransjen Detaljhandel med klær (næringskode 47.710). Registrert aktivitet: Holdingselskap.
Hvem leder Cm Security Group AS?
Christian Skundberg Moran er registrert som daglig leder i Cm Security Group AS.
Hvem er største aksjonær i Cm Security Group AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Christian Skundberg Moran største eier i Cm Security Group AS med 100 % av aksjene.
Går Cm Security Group AS med overskudd?
Cm Security Group AS hadde i 2025 en omsetning på 689 850 kr og et underskudd på 283 022 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Er Cm Security Group AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2024. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.