- Omsetning
- 1,6 mill
- +5,5 %
- Resultat
- 364 007
- +266,3 %
Om Sameiet Maridalsveien 144
Sameiet Maridalsveien 144 er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Tina Andersen Vågenes er styrets leder. I 2025 hadde Sameiet Maridalsveien 144 en omsetning på 1,62 mill kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 364 007 kr. Egenkapitalen var 463 385 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 9 292 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Oslo, og ett av 47 211 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 386 andre selskaper i bransjen. Eierseksjonssameie er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet og formål
Eierseksjonssameie.
API og MCPGET /company/932934981
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932934981" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932934981",
"name": "SAMEIET MARIDALSVEIEN 144",
"org_form": "ESEK",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932934981" })Spør AI-assistenten
Hva driver Sameiet Maridalsveien 144 med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Sameiet Maridalsveien 144: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Sameiet Maridalsveien 144 registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +5,5 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,62 mill kr | 348 374 kr | 364 007 kr | 533 420 kr | 463 385 kr | 70 035 kr |
| 2024 | 1,53 mill kr | 93 912 kr | 99 378 kr | 218 343 kr | 99 378 kr | 118 964 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 78 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 83 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før.
API og MCPGET /company/932934981/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932934981/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932934981",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1616904,
"operating_profit": 348374,
"net_profit": 364007,
"equity": 463385,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 1533164, "operating_profit": 93912, "net_profit": 99378, "equity": 99378, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932934981" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Sameiet Maridalsveien 144 utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Sameiet Maridalsveien 144 i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Sameiet Maridalsveien 144 fra 2024 til 2025?
Roller og styre5
Styre
3Sist endret 02.11.2026Regnskapsfører
1Sist endret 05.04.2024Revisor
1Sist endret 21.11.2025API og MCPGET /company/932934981/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932934981/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932934981",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932934981" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Sameiet Maridalsveien 144?
List alle roller i Sameiet Maridalsveien 144: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Sameiet Maridalsveien 144?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sameiet Maridalsveien 144 | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Oslo | − |
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.11.2026 | Styre ↗ |
| 13.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.11.2025 | Revisor ↗ |
| 24.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.9.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.2.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932934981/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932934981/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932934981",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-11-02", "type": "Styre", … },
{ "dato": "2026-06-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932934981" })Spør AI-assistenten
Når ble Sameiet Maridalsveien 144 sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Sameiet Maridalsveien 144 sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Sameiet Maridalsveien 144 sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Anna Gjerstad(Styremedlem)+Tina Andersen Vågenes(Styrets leder)−Jens Kasper Holen(Styremedlem)−Martin Rustøy(Styrets leder)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 86,9 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 7,62 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 0,15 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 78,6 % | 8,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932934981/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932934981/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932934981",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 1616904, "percentile": 0.5788 },
"operating_margin": { "value": 0.2155, "percentile": 0.5417 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932934981" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Sameiet Maridalsveien 144 sammenlignet med andre i bransjen?
Er Sameiet Maridalsveien 144 blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Hvor solid er Sameiet Maridalsveien 144 sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+152 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Sameiet Maridalsveien 144
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sameiet Maridalsveien 144?
Det er registrert 47 211 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 9 292 i Oslo.
Er Sameiet Maridalsveien 144 et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 21 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 386 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Sameiet Maridalsveien 144?
Sameiet Maridalsveien 144 er et aktivt selskap registrert som Eierseksjonssameie i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Sameiet Maridalsveien 144?
Sameiet Maridalsveien 144 driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Eierseksjonssameie.
Hvordan går det økonomisk med Sameiet Maridalsveien 144?
I 2025 omsatte Sameiet Maridalsveien 144 for 1,62 mill kr, opp 5 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 364 007 kr.
Hvor solid er balansen til Sameiet Maridalsveien 144?
Egenkapitalen i Sameiet Maridalsveien 144 var 463 385 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 86,9 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Sameiet Maridalsveien 144?
Forretningsadressen til Sameiet Maridalsveien 144 er c/o Boligbyggelaget Usbl Arbeidersamfunnets plass 1, 0181, OSLO i Oslo kommune.
Hvordan kommer jeg i kontakt med Sameiet Maridalsveien 144?
I Enhetsregisteret har Sameiet Maridalsveien 144 registrert nettsiden www.usbl.no.
Hva er organisasjonsnummeret til Sameiet Maridalsveien 144?
Sameiet Maridalsveien 144 har org.nr 932 934 981 og er registrert som Eierseksjonssameie i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.