Saferoad Holdco AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −616 000
- 3 års regnskap
Om Saferoad Holdco AS
Saferoad Holdco AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Produksjon av metallkonstruksjoner og deler. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Ulrik Andrew Smith er styrets leder. I 2025 hadde Saferoad Holdco AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 616 000 kr. Egenkapitalen var 3,37 mrd kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Fsn Capital Confluence Gp Limited med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 16 innen produksjon av metallkonstruksjoner og deler i Oslo, og ett av 482 i Norge. Det ble etablert samme år som 21 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (77 %).
Aktivitet
Hylleselskap, opprettet for videresalg.
Formål
Investering i andre selskaper og annet som dermed tilhører.
API og MCPGET /company/932525038
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932525038" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932525038",
"name": "SAFEROAD HOLDCO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "25.110",
"nace_desc": "Produksjon av metallkonstruksjoner og deler",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932525038" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Saferoad Holdco AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Saferoad Holdco AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Saferoad Holdco AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −642 000 kr | −616 000 kr | 3,37 mrd kr | 3,37 mrd kr | 77 000 kr |
| 2024 | – | – | −1 000 kr | 1,66 mrd kr | 1,66 mrd kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 1 000 kr
- Gjeld til konsernselskaper
- 77 000 kr
API og MCPGET /company/932525038/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932525038/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932525038",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 0,
"operating_profit": -642000,
"net_profit": -616000,
"equity": 3366198000,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": null, "operating_profit": null, "net_profit": -1000, "equity": 1660597000, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932525038" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Saferoad Holdco AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Saferoad Holdco AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Saferoad Holdco AS per år.
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 07.05.2025Revisor
1Sist endret 07.08.2024API og MCPGET /company/932525038/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932525038/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932525038",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932525038" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Saferoad Holdco AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Saferoad Holdco AS?
List alle roller i Saferoad Holdco AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Nytt Foretak AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Fsn Capital Confluence Gp Limited | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 150 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/932525038/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932525038/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932525038",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "FSN CAPITAL CONFLUENCE GP LIMITED",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "932525038" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Saferoad Holdco AS eier Fsn Capital Confluence Gp Limited, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Saferoad Holdco AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Saferoad Holdco AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Datterselskaper av Saferoad Holdco AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/932525038/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932525038/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932525038",
"chain": [
{ "org_no": "932525038", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "932525038" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Saferoad Holdco AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer24
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.8.2026 | Kapital ↗ |
| 4.8.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 1.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.10.2025 | Kapital ↗ |
| 29.10.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 2.9.2025 | Kapital ↗ |
| 2.9.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 19.8.2025 | Kapital ↗ |
| 19.8.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 9.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932525038/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932525038/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932525038",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-04", "type": "Kapital", … },
{ "dato": "2026-08-04", "type": "Vedtektsdato", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932525038" })Spør AI-assistenten
Har Saferoad Holdco AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Saferoad Holdco AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Saferoad Holdco AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Endring i aksjekapital
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 49,9 % |
| Likviditetsgrad | 16,77 | 1,71 |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,87 |
| Egenkapitalrentabilitet | -0,0 % | 10,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932525038/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932525038/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932525038",
"nace_code": "25.110",
"industry_count": 368,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0027 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932525038" })Spør AI-assistenten
Er Saferoad Holdco AS blant de største selskapene innen produksjon av metallkonstruksjoner og deler?
Hvor solid er Saferoad Holdco AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Saferoad Holdco AS blant de 368 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
SAFEROAD HOLDCO AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Saferoad Midco AS | Oslo | 100,0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+312 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Saferoad Holdco AS
Hvor stor er bransjen Saferoad Holdco AS tilhører?
Saferoad Holdco AS er ett av 16 selskaper innen produksjon av metallkonstruksjoner og deler i Oslo, og ett av 482 på landsbasis.
Hvor lenge har Saferoad Holdco AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Saferoad Holdco AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 12 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Saferoad Holdco AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Saferoad Holdco AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Saferoad Holdco AS?
Organisasjonsformen til Saferoad Holdco AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem eier Saferoad Holdco AS?
Saferoad Holdco AS eies i hovedsak av Fsn Capital Confluence Gp Limited (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Eier Saferoad Holdco AS andre selskaper?
Gjennom eierposter på over 50 % kontrollerer Saferoad Holdco AS 1 selskap, deriblant Saferoad Midco AS.
Hva omsatte Saferoad Holdco AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 3,37 mrd kr ved årsslutt.
Hvilket org.nr har Saferoad Holdco AS?
Saferoad Holdco AS har org.nr 932 525 038 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvilket revisjonsselskap bruker Saferoad Holdco AS?
I Enhetsregisteret er Saferoad Holdco AS registrert med revisor Ernst & Young AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.