Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Safety Leaders AS

Org.nr 931709666
Omsetning
6,3 mill
2025
Resultat
−402 020
2 års regnskap
Mer

Om Safety Leaders AS

Safety Leaders AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Melhus, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Ronny Størseth er styrets leder. I 2025 hadde Safety Leaders AS en omsetning på 6,25 mill kr. Selskapet endte året med et underskudd på 402 020 kr. Egenkapitalen var −403 336 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kevin With Størseth med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 868 i Norge innen andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass. Det ble etablert samme år som 26 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet og formål

Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass.

API og MCPGET /company/931709666

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931709666" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931709666",
  "name": "SAFETY LEADERS AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "09.109",
  "nace_desc": "Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "MELHUS", "county": "TRØNDELAG", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "931709666" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Safety Leaders AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Melhus holder Safety Leaders AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
  • Er Safety Leaders AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2023–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20256,25 mill kr−497 832 kr−402 020 kr1,07 mill kr−403 336 kr1,48 mill kr
20240 kr−10 695 kr−8 342 kr8 833 kr−1 316 kr10 148 kr
20230 kr−23 883 kr−17 404 kr7 026 kr7 026 kr0 kr

Balanse

2025
Eiendeler1,07 mill kr
Anleggsmidler25 %271 689 krOmløpsmidler75 %801 193 kr
Egenkapital og gjeld1,07 mill kr
Innskutt egenkapital2 %24 430 krOpptjent egenkapital-40 %−427 766 krKortsiktig gjeld138 %1,48 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader6,75 mill kr
Finansinntekter4 105 kr
Finanskostnader3 591 kr
Netto finans514 kr
Ordinært resultat før skatt−497 318 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2024 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

Mellomværende med konsernselskaper (2024)

Gjeld til konsernselskaper
1 500 kr (16 % av balansen)
API og MCPGET /company/931709666/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931709666/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931709666",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 6250006,
      "operating_profit": -497832,
      "net_profit": -402020,
      "equity": -403336,
      …
    },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -10695, "net_profit": -8342, "equity": -1316, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "931709666" })

Spør AI-assistenten

  • Hvordan har omsetningen til Safety Leaders AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Safety Leaders AS i 2025?
  • Hvor mye vokste omsetningen til Safety Leaders AS fra 2024 til 2025?

Roller og styre2

Styre

1Sist endret 11.07.2023
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 11.07.2023
Regnskapsfører
repr. PROXO REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →
API og MCPGET /company/931709666/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931709666/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931709666",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "931709666" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem er regnskapsfører for Safety Leaders AS?
  • List alle roller i Safety Leaders AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Safety Leaders AS?

Aksjonærer

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Ut (1)
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Kevin With StørsethPersonOrdinære aksjer100,0 %1 000

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/931709666/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931709666/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931709666",
  "shareholders": [
    …
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "931709666" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Safety Leaders AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor mange aksjonærer har Safety Leaders AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Safety Leaders ASBEDRAndre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgassMelhus−

Kunngjøringer7

API og MCPGET /company/931709666/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931709666/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931709666",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-09-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-07-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "931709666" })

Spør AI-assistenten

  • Hva er de siste kunngjøringene for Safety Leaders AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Safety Leaders AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Safety Leaders AS sist godkjent årsregnskap?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:8→-
  3. Offentlig støtte registrert
    Innovasjon Norge:Innovasjonstilskudd(2 160 000 kr)
  4. Selskapsopplysninger oppdatert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Driftsmargin-8,0 %5,4 %
Resultatmargin-6,4 %5,5 %
Egenkapitalandel-37,6 %44,4 %
Likviditetsgrad0,541,31

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/931709666/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931709666/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931709666",
  "nace_code": "09.109",
  "industry_count": 473,
  "revenue": { "value": 6250006, "percentile": 0.5696 },
  "operating_margin": { "value": -0.0797, "percentile": 0.1987 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "931709666" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor ligger Safety Leaders AS blant de 473 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Safety Leaders AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Safety Leaders AS blant de største selskapene innen andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass?

Offentlig støtte

Safety Leaders AS er registrert med 1 tildeling fra Innovasjon Norge (2,16 mill kr).

1 tildelinger, til sammen 2,16 mill kr
DatoKategoriUnderkategoriBeløpType
29.5.2026InnovasjonstilskuddMiljøteknologi2,16 mill krTilskudd

Kilde: Innovasjon Norge

Analyse: Hvor mye offentlig støtte endte i konkurs? →

API og MCPGET /company/931709666/grants

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931709666/grants" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931709666",
  "innovasjon_norge": [
    {
      "virkemiddelkategori": "Innovasjonstilskudd",
      "innvilget_belop": 2160000,
      "innvilget_dato": "2026-05-29",
      …
    }
  ],
  "forskningsradet": [],
  "skattefunn": []
}

MCP

get_company_grants({ "org_no": "931709666" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor mye har Safety Leaders AS fått fra Innovasjon Norge, og til hva?
  • Hvilken offentlig støtte har Safety Leaders AS fått?

Godkjenninger og registre

Safety Leaders AS har status «Godkjent» i Arbeidstilsynets bemanningsforetaksregister.

BemanningsforetaksregisteretGodkjent

Statusen er gjengitt slik den står i registeret. Det er oppdragsgivers ansvar å kontrollere status hos Arbeidstilsynet før innleie.

Kilde: Arbeidstilsynet

Godt å vite om Safety Leaders AS

Hvor stor er bransjen Safety Leaders AS tilhører?

Safety Leaders AS er ett av 868 selskaper i Norge innen andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass.

Hvor lenge har Safety Leaders AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Safety Leaders AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 11 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Safety Leaders AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Safety Leaders AS i Brønnøysundregistrene.

Hva betyr organisasjonsformen AS?

Organisasjonsformen til Safety Leaders AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvilke eiere står bak Safety Leaders AS?

Safety Leaders AS eies i hovedsak av Kevin With Størseth (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Hva omsatte Safety Leaders AS for i 2025?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 6,25 mill kr. Egenkapitalen var −403 336 kr ved årsslutt.

Har Safety Leaders AS sentral godkjenning?

Safety Leaders AS har godkjenning i Arbeidstilsynets bemanningsforetaksregister.

Har Safety Leaders AS mottatt offentlig støtte?

Safety Leaders AS er registrert med 1 tildeling fra Innovasjon Norge (til sammen 2,16 mill kr).

Hvor holder Safety Leaders AS til?

Safety Leaders AS holder til i Drammensvegen 11, 7224, MELHUS, i Melhus kommune i Trøndelag.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Trøndelag