Nebbenes Ormlia Tb1 AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −16 401
- 3 års regnskap
Om Nebbenes Ormlia Tb1 AS
Nebbenes Ormlia Tb1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Eidsvoll, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Per Nebbenes er styrets leder. I 2025 hadde Nebbenes Ormlia Tb1 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 16 401 kr. Egenkapitalen var 29 979 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Per Nebbenes Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 103 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Eidsvoll, og ett av 31 936 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 258 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (55 %).
Aktivitet og formål
Investering i aksjer og eiendom, yte konsulentbistand, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/930898643
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930898643" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930898643",
"name": "NEBBENES ORMLIA TB1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "70.200",
"nace_desc": "Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning",
"employees": null,
"address": { "municipality": "EIDSVOLL", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930898643" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Nebbenes Ormlia Tb1 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Nebbenes Ormlia Tb1 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Eidsvoll holder Nebbenes Ormlia Tb1 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −21 021 kr | −16 401 kr | 68 238 kr | 29 979 kr | 38 259 kr |
| 2024 | 0 kr | −23 651 kr | −14 393 kr | 43 719 kr | 30 000 kr | 13 719 kr |
| 2023 | 0 kr | −8 429 kr | −8 429 kr | 11 571 kr | 11 571 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIEgenkapitalen besto i hovedsak av innskutt kapital i 2025. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 63 000 kr (92 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 37 000 kr (54 % av balansen)
API og MCPGET /company/930898643/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930898643/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930898643",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -21021, "net_profit": -16401, "equity": 29979, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -23651, "net_profit": -14393, "equity": 30000, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930898643" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nebbenes Ormlia Tb1 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nebbenes Ormlia Tb1 AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Nebbenes Ormlia Tb1 AS i 2025?
Roller og styre3
Styre
1Sist endret 27.02.2023Regnskapsfører
1Sist endret 16.01.2026Revisor
1Sist endret 27.02.2023API og MCPGET /company/930898643/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930898643/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930898643",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930898643" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Hvem er regnskapsfører for Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Per Nebbenes Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930898643/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930898643/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930898643",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "PER NEBBENES HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930898643" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Nebbenes Ormlia Tb1 AS eier Per Nebbenes Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Nebbenes Ormlia Tb1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Nebbenes Ormlia Tb1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Per Nebbenes Holding AS
6 selskaperAPI og MCPGET /company/930898643/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930898643/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930898643",
"chain": [
{ "org_no": "919656026", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "930898643", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "930898643" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Nebbenes Ormlia Tb1 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.9.2026 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 3.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.2.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930898643/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930898643/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930898643",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-27", "type": "Fusjonsbeslutning", … },
{ "dato": "2026-08-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930898643" })Spør AI-assistenten
Hvilke fusjoner har Nebbenes Ormlia Tb1 AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Nebbenes Ormlia Tb1 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Nebbenes Ormlia Tb1 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 43,9 % | 63,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,78 | 2,09 |
| Gjeldsgrad | 1,28 | 0,32 |
| Egenkapitalrentabilitet | -54,7 % | 6,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930898643/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930898643/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930898643",
"nace_code": "70.200",
"industry_count": 16830,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0034 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930898643" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Nebbenes Ormlia Tb1 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Nebbenes Ormlia Tb1 AS blant de 16830 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Nebbenes Ormlia Tb1 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 1 tilVis færre
Ofte spurt om Nebbenes Ormlia Tb1 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Det er registrert 31 936 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 103 i Eidsvoll.
Er Nebbenes Ormlia Tb1 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 30 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 258 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Nebbenes Ormlia Tb1 AS i Enhetsregisteret?
Nebbenes Ormlia Tb1 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Per Nebbenes er registrert som styreleder i Nebbenes Ormlia Tb1 AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Per Nebbenes Holding AS største eier i Nebbenes Ormlia Tb1 AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
I 2025 omsatte Nebbenes Ormlia Tb1 AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 16 401 kr.
Hva er aksjekapitalen i Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Nebbenes Ormlia Tb1 AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.
Hvor ligger Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Forretningsadressen til Nebbenes Ormlia Tb1 AS er Ormlibakken 32, 2074, EIDSVOLL VERK i Eidsvoll kommune.
Hvem er revisor for Nebbenes Ormlia Tb1 AS?
Nebbenes Ormlia Tb1 AS bruker Aider AS som regnskapsfører og Bdt Viken AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.