Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −1 919
- 7 års regnskap
Om Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS
Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Eidsvoll, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Per Nebbenes er daglig leder, og Per Nebbenes er styreleder. I 2025 hadde Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 1 919 kr. Egenkapitalen var 258 438 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Per Nebbenes Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 272 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Eidsvoll, og ett av 76 535 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 565 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Investering i aksjer og eiendom, yte konsulenttjenester, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/923184376
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923184376" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923184376",
"name": "ORMLIA VS 3 OG VS 4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "EIDSVOLL", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923184376" })Spør AI-assistenten
Når ble Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Eidsvoll holder Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −21 829 kr | −1 919 kr | 1,40 mill kr | 258 438 kr | 1,14 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −28 550 kr | −28 550 kr | 1,20 mill kr | 189 767 kr | 1,01 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −18 275 kr | −18 275 kr | 1,20 mill kr | 218 317 kr | 984 725 kr |
| 2022 | 0 kr | −21 834 kr | −21 834 kr | 1,21 mill kr | 236 592 kr | 972 650 kr |
| 2021 | 0 kr | −16 634 kr | −4 996 kr | 1,27 mill kr | 258 426 kr | 1,01 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 90 000 kr (6 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 1,1 mill kr (81 % av balansen)
API og MCPGET /company/923184376/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923184376/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923184376",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -21829, "net_profit": -1919, "equity": 258438, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -28550, "net_profit": -28550, "equity": 189767, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923184376" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS i 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 12.08.2019Styre
1Sist endret 12.08.2019Regnskapsfører
1Sist endret 20.05.2026Revisor
1Sist endret 12.08.2019API og MCPGET /company/923184376/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923184376/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923184376",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923184376" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Per Nebbenes Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 34 172 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/923184376/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923184376/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923184376",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "PER NEBBENES HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "923184376" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS eier Per Nebbenes Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Per Nebbenes Holding AS
6 selskaperAPI og MCPGET /company/923184376/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923184376/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923184376",
"chain": [
{ "org_no": "919656026", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "923184376", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "923184376" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Hvem eier Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 13.10.2026 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 3.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 29.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923184376/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923184376/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923184376",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-13", "type": "Fusjonsbeslutning", … },
{ "dato": "2026-08-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923184376" })Spør AI-assistenten
Når ble Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS sist godkjent årsregnskap?
Har Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre−REGNSKAPSPARTNER AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 18,5 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,08 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 4,41 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -0,7 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923184376/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923184376/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923184376",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64534,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0017 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923184376" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS blant de 64534 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 1 tilVis færre
Spørsmål og svar om Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS
Hvor stor er bransjen Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS tilhører?
Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS er ett av 272 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Eidsvoll, og ett av 76 535 på landsbasis.
Hvor lenge har Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS ble etablert i 2019 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 29 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Investering i aksjer og eiendom, yte konsulenttjenester, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Hvem leder Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Per Nebbenes er registrert som daglig leder i Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS.
Hvem eier Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS eies i hovedsak av Per Nebbenes Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS med overskudd?
I 2025 omsatte Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 1 919 kr.
Hvor lønnsom er driften i Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Driftsresultatet for 2025 var −21 829 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Ormlia Vs 3 Og Vs 4 AS er 34 172 kr (34 172 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.