Skrautvålvegen 64 AS
- Omsetning
- 703 500
- +15,7 %
- Resultat
- 151 612
- −49,2 %
Om Skrautvålvegen 64 AS
Skrautvålvegen 64 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nord-Aurdal, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Utvikling og salg av byggeprosjekter. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Jan Tore Nygaard er styrets leder. I 2025 hadde Skrautvålvegen 64 AS en omsetning på 703 500 kr, en økning på 16 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 151 612 kr. Egenkapitalen var 4,04 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bilservice Valdres AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 19 innen utvikling og salg av byggeprosjekter i Nord-Aurdal, og ett av 14 382 i Norge. Det ble etablert samme år som 975 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Å utvikle, eie og leie ut fast eiendom, herunder å eie aksjer og andeler i slike selskaper, samt tjenester knyttet til fast eiendom.
Formål
Å utvikle, eie og leie ut fast eiendom, herunder å eie aksjer og andeler i selskaper, samt tjenester knyttet til fast eiendom.
API og MCPGET /company/929282094
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929282094" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929282094",
"name": "SKRAUTVÅLVEGEN 64 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.120",
"nace_desc": "Utvikling og salg av byggeprosjekter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORD-AURDAL", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929282094" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Skrautvålvegen 64 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Skrautvålvegen 64 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Skrautvålvegen 64 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +15,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 703 500 kr | 388 483 kr | 151 612 kr | 7,11 mill kr | 4,04 mill kr | 3,08 mill kr |
| 2024 | 608 000 kr | 412 912 kr | 298 674 kr | 7,58 mill kr | 3,89 mill kr | 3,69 mill kr |
| 2023 | 353 000 kr | 217 463 kr | 447 622 kr | 3,99 mill kr | 3,59 mill kr | 403 657 kr |
| 2022 | 0 kr | −602 kr | −602 kr | 23 829 kr | 23 829 kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er avskrivninger, som utgjør om lag 32 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 110 000 kr (2 % av balansen)
API og MCPGET /company/929282094/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929282094/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929282094",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 703500,
"operating_profit": 388483,
"net_profit": 151612,
"equity": 4038488,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 608000,
"operating_profit": 412912,
"net_profit": 298674,
"equity": 3886876,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929282094" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Skrautvålvegen 64 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Skrautvålvegen 64 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Skrautvålvegen 64 AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 01.08.2023Regnskapsfører
1Sist endret 09.10.2023API og MCPGET /company/929282094/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929282094/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929282094",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929282094" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Skrautvålvegen 64 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Skrautvålvegen 64 AS?
Hvem er regnskapsfører for Skrautvålvegen 64 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Gol Auto Eiendom AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bilservice Valdres AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929282094/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929282094/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929282094",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "BILSERVICE VALDRES AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929282094" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Skrautvålvegen 64 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Skrautvålvegen 64 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Skrautvålvegen 64 AS eier Bilservice Valdres AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/929282094/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929282094/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929282094",
"chain": [
{ "org_no": "979479700", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "929282094", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "929282094" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Skrautvålvegen 64 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Skrautvålvegen 64 AS | BEDR | Utvikling og salg av byggeprosjekter | Nord-Aurdal | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.8.2023 | Signatur ↗ |
| 1.8.2023 | Styre ↗ |
| 6.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.4.2023 | Kapital ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929282094/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929282094/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929282094",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929282094" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Skrautvålvegen 64 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Skrautvålvegen 64 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Skrautvålvegen 64 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 56,8 % | 20,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,91 | 2,04 |
| Gjeldsgrad | 0,76 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | 3,8 % | -0,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929282094/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929282094/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929282094",
"nace_code": "68.120",
"industry_count": 13694,
"revenue": { "value": 703500, "percentile": 0.7309 },
"operating_margin": { "value": 0.5522, "percentile": 0.8081 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929282094" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Skrautvålvegen 64 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Skrautvålvegen 64 AS blant de største selskapene innen utvikling og salg av byggeprosjekter?
Hvor solid er Skrautvålvegen 64 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Skrautvålvegen 64 AS
Hvor stor er bransjen Skrautvålvegen 64 AS tilhører?
Skrautvålvegen 64 AS er ett av 19 selskaper innen utvikling og salg av byggeprosjekter i Nord-Aurdal, og ett av 14 382 på landsbasis.
Hvor lenge har Skrautvålvegen 64 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Skrautvålvegen 64 AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 19 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Skrautvålvegen 64 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Skrautvålvegen 64 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Skrautvålvegen 64 AS?
Organisasjonsformen til Skrautvålvegen 64 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Skrautvålvegen 64 AS?
Skrautvålvegen 64 AS eies i hovedsak av Bilservice Valdres AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Skrautvålvegen 64 AS for i 2025?
I 2025 omsatte Skrautvålvegen 64 AS for 703 500 kr, opp 16 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 151 612 kr.
Hvor mye egenkapital har Skrautvålvegen 64 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Skrautvålvegen 64 AS en egenkapital på 4,04 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 56,8 %.
Hvor stor aksjekapital har Skrautvålvegen 64 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Skrautvålvegen 64 AS er 120 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.