Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag
- Omsetning
- 39,9 mill
- −79 %
- Resultat
- 27,7 mill
- −85,4 %
Om Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag
Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag er registrert som borettslag med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Sigmund Olav Lie er styrets leder. I 2025 hadde Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag en omsetning på 39,91 mill kr, en nedgang på 79 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 27,73 mill kr. Egenkapitalen var 217,49 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 665 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Bærum, og ett av 47 218 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 564 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Borettslag.
API og MCPGET /company/929180321
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929180321" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929180321",
"name": "NANSENLØKKA KVARTAL 2 BORETTSLAG",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929180321" })Spør AI-assistenten
Når ble Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Bærum holder Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −79 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39,91 mill kr | 36,32 mill kr | 27,73 mill kr | 731,82 mill kr | 217,49 mill kr | 514,33 mill kr |
| 2024 | 190,26 mill kr | 189,86 mill kr | 189,40 mill kr | 571,45 mill kr | 189,76 mill kr | 381,70 mill kr |
| 2023 | 1 000 kr | −5 100 kr | −3 153 kr | 155,12 mill kr | 354 740 kr | 154,76 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −7 670 kr | −7 107 kr | 155,12 mill kr | 357 893 kr | 154,76 mill kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/929180321/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929180321/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929180321",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 39910332,
"operating_profit": 36315541,
"net_profit": 27729991,
"equity": 217487142,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 190255284,
"operating_profit": 189858526,
"net_profit": 189402412,
"equity": 189757151,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929180321" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag per år.
Roller og styre10
Styre
7Sist endret 25.06.2026Regnskapsfører
1Sist endret 12.05.2022Revisor
1Sist endret 05.10.2026Forretningsfører
1Sist endret 12.05.2022API og MCPGET /company/929180321/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929180321/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929180321",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929180321" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag?
Hvem er regnskapsfører for Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Bærum | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 5.10.2026 | Revisor ↗ |
| 9.7.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 25.6.2026 | Revisor ↗ |
| 25.6.2026 | Styre ↗ |
| 4.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.7.2025 | Styre ↗ |
| 2.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2024 | Styre ↗ |
| 11.3.2024 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929180321/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929180321/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929180321",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-05", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-07-09", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929180321" })Spør AI-assistenten
Når leverte Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE BOREALIS AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE BOREALIS AS(Revisor)−TC NEWCO NORWAY IV AS(Revisor)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Forneburingen 252→Nansenløkka 32
- Endring i roller og styre+TC NEWCO NORWAY IV AS(Revisor)+Kjetil Jørgensen(Styremedlem)+Lars Blom-Høgestøl(Varamedlem)−ERNST & YOUNG AS(Revisor)−Charlotte Ødegården(Varamedlem)−Lars Blom-Høgestøl(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 8,6 % av driftsinntektene — 59,6 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 91,0 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | 69,5 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 29,7 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,93 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 2,36 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 12,8 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -79,0 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 0,4 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 8,6 % | 68,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929180321/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929180321/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929180321",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 39910332, "percentile": 0.9976 },
"operating_margin": { "value": 0.9099, "percentile": 0.9946 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929180321" })Spør AI-assistenten
Er Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Hvor solid er Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag
Hvor stor er bransjen Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag tilhører?
Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag er ett av 665 selskaper innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Bærum, og ett av 47 218 på landsbasis.
Hvor lenge har Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag eksistert sammenlignet med bransjen?
Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 12 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Borettslag. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag?
Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier (næringskode 97.001). Registrert aktivitet: Borettslag.
Hvilken selskapsform har Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag?
Organisasjonsformen til Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag er Borettslag, forkortet BRL. Et borettslag eies av andelseierne, som har borett i lagets boliger.
Hva omsatte Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 39,91 mill kr, ned 79 % fra 2024. Egenkapitalen var 217,49 mill kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag?
Driftsresultatet for 2025 var 36,32 mill kr (driftsmargin 91 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor solid er økonomien i Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvor holder Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag til?
Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag holder til i Nansenløkka 32, 1364, FORNEBU, i Bærum kommune i Akershus.
Hvilket org.nr har Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag?
Organisasjonsnummeret til Nansenløkka Kvartal 2 Borettslag er 929 180 321. Selskapet er registrert som Borettslag, med registreringsdato 12.05.2022.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.