Lundamovegen 476 AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −32 644
- 4 års regnskap
Om Lundamovegen 476 AS
Lundamovegen 476 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Melhus, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utvikling og salg av byggeprosjekter. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. John Olaf Solstad er styrets leder. I 2025 hadde Lundamovegen 476 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 32 644 kr. Egenkapitalen var 198 750 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Melhus Boliginvest AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 40 innen utvikling og salg av byggeprosjekter i Melhus, og ett av 14 380 i Norge. Det ble etablert samme år som 976 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet og formål
Kjøp, salg og utvikling av eiendommer, oppføring-, kjøp og salg av boliger og næringsbygg, utleie av boliger og næringsarealer.
API og MCPGET /company/929126777
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929126777" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929126777",
"name": "LUNDAMOVEGEN 476 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.120",
"nace_desc": "Utvikling og salg av byggeprosjekter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "MELHUS", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929126777" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Lundamovegen 476 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Lundamovegen 476 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Melhus holder Lundamovegen 476 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2022–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −41 852 kr | −32 644 kr | 9,41 mill kr | 198 750 kr | 9,21 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −33 008 kr | −25 746 kr | 8,32 mill kr | −68 606 kr | 8,39 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −40 588 kr | −19 695 kr | 7,56 mill kr | −42 860 kr | 7,61 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −27 350 kr | −53 165 kr | 5,95 mill kr | −23 165 kr | 5,97 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/929126777/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929126777/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929126777",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -41852, "net_profit": -32644, "equity": 198750, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -33008, "net_profit": -25746, "equity": -68606, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929126777" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Lundamovegen 476 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Lundamovegen 476 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Lundamovegen 476 AS utviklet seg fra 2022 til 2025?
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 29.04.2022Regnskapsfører
1Sist endret 04.06.2024API og MCPGET /company/929126777/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929126777/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929126777",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929126777" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Lundamovegen 476 AS?
List alle roller i Lundamovegen 476 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Lundamovegen 476 AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Melhus Boliginvest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 1 650 |
| Finsrud Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 825 |
| J.o.b. Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 20,0 % | 660 |
| Effektivgruppen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 5,0 % | 165 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929126777/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929126777/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929126777",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "MELHUS BOLIGINVEST AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 50,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "FINSRUD HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929126777" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Lundamovegen 476 AS eier Melhus Boliginvest AS, og hvem eier resten?
Er Lundamovegen 476 AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Lundamovegen 476 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 3.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.8.2025 | Kapital ↗ |
| 27.8.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 22.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.4.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929126777/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929126777/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929126777",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-27", "type": "Kapital", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929126777" })Spør AI-assistenten
Har Lundamovegen 476 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Lundamovegen 476 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Lundamovegen 476 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 2,1 % | 20,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,96 | 2,04 |
| Gjeldsgrad | 46,35 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | -16,4 % | -0,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929126777/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929126777/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929126777",
"nace_code": "68.120",
"industry_count": 13690,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0038 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929126777" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Lundamovegen 476 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Lundamovegen 476 AS blant de 13690 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Lundamovegen 476 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+6 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Lundamovegen 476 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lundamovegen 476 AS?
Det er registrert 14 380 selskaper i Norge innen utvikling og salg av byggeprosjekter, hvorav 40 i Melhus.
Er Lundamovegen 476 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 20 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 976 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Lundamovegen 476 AS et aktivt selskap?
Lundamovegen 476 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Lundamovegen 476 AS med?
Lundamovegen 476 AS driver innen utvikling og salg av byggeprosjekter, med NACE-kode 68.120 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Kjøp, salg og utvikling av eiendommer, oppføring-, kjøp og salg av boliger og næringsbygg, utleie av boliger og næringsarealer.
Hva slags selskap er Lundamovegen 476 AS?
Lundamovegen 476 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Lundamovegen 476 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Melhus Boliginvest AS største eier i Lundamovegen 476 AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Finsrud Holding AS med 25 %.
Hva er omsetningen til Lundamovegen 476 AS?
I 2025 omsatte Lundamovegen 476 AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 32 644 kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Lundamovegen 476 AS?
Organisasjonsnummeret til Lundamovegen 476 AS er 929 126 777. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 29.04.2022.
Hvem fører regnskapet til Lundamovegen 476 AS?
Aider AS er registrert som regnskapsfører for Lundamovegen 476 AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.