Nordic Seafood Solutions AS
Org.nr 928724956
Om Nordic Seafood Solutions AS
Nordic Seafood Solutions AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ålesund, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Engroshandel med fisk, skalldyr og bløtdyr. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Christin Normann er daglig leder, og Christin Normann er styreleder. I 2025 hadde Nordic Seafood Solutions AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 41,23K kr. Egenkapitalen var −169,31K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nss-Group AS med 100 % av aksjene.
Aktivitet
Handel og eksport av fisk, skalldyr, bløtdyr og tilsvarende produkter.
Formål
Engroshandel med fisk, skalldyr og bløtdyr og produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i selskap med lignende virksomhet samt bistå med bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning tilknyttet dette.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −41,23K kr | −41,23K kr | 15,80K kr | −169,31K kr | 185,10K kr |
| 2024 | 189,99K kr | 8 470 kr | 8 470 kr | 18,91K kr | −128,08K kr | 146,99K kr |
| 2023 | 0 kr | −112,89K kr | −112,89K kr | 24,11K kr | −136,55K kr | 160,66K kr |
| 2022 | 100,00K kr | −53,66K kr | −53,66K kr | 67,32K kr | −23,66K kr | 90,98K kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 11.02.2022Styre
3Sist endret 21.12.2022Regnskapsfører
1Sist endret 15.11.2023Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nss-Group AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nordic Seafood Solutions AS | BEDR | Engroshandel med fisk, skalldyr og bløtdyr | Ålesund | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.10.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.11.2024 | Signatur ↗ |
| 25.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.11.2023 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 15.11.2023 | Revisor ↗ |
| 8.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.12.2022 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Offentlig støtte registrertInnovasjon Norge:Oppstartstilskudd(100 000 kr)
Offentlig støtte
Nordic Seafood Solutions AS er registrert med 1 tildeling fra Innovasjon Norge (100,00K kr).
| Dato | Kategori | Underkategori | Beløp | Type |
|---|---|---|---|---|
| 6.4.2022 | Oppstartstilskudd | Landsdekkende etablerertilskudd | 100,00K kr | Tilskudd |
Kilde: Innovasjon Norge
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Nordic Seafood Solutions AS
Er Nordic Seafood Solutions AS et aktivt selskap?
Nordic Seafood Solutions AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Nordic Seafood Solutions AS?
Daglig leder i Nordic Seafood Solutions AS er Christin Normann, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Nordic Seafood Solutions AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Nss-Group AS største eier i Nordic Seafood Solutions AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Nordic Seafood Solutions AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr, ned 100 % fra 2024. Egenkapitalen var −169,31K kr ved årsslutt.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Nordic Seafood Solutions AS?
Nordic Seafood Solutions AS er vurdert til B – Solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Nordic Seafood Solutions AS?
Forretningsadressen til Nordic Seafood Solutions AS er c/o Jan Egil Vikestrand Alvikvegen 353, 6019, ÅLESUND i Ålesund kommune.